Politicka debata

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...

Budú podľa vás predčasné voľby v roku 2021?

Áno
14
29%
Nie
28
57%
Neviem
7
14%
 
Celkom hlasov: 49

Používateľov profilový obrázok
MacTukahan
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 816
Dátum registrácie: Št 28. Aug, 2008, 15:36
Bydlisko: Trnava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa MacTukahan »

BOZP
Používateľov profilový obrázok
_Mato_
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Ut 21. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Beckov

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa _Mato_ »

Skutocne je pravda, ze obhliadku na mieste cinu robil normalny lekar (ktory mal prave sluzbu) a nie sudny lekar?
When I was a young man, I had liberty, but I did not see it. I had time, but I did not know it. And I had love, but I did not feel it.
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa quicky »

preco by to mal robit sudny lekar? ak dobre viem obhliadky robi normalny lekar (co ma sluzbu) az nasledne robi "pitvu" sudny lekar
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

sudny lekar robi normalne obliadky
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

Možno chýbal znalec

Polícia si na miesto zavolala Abdolreza Majdiho z Lekárskej fakulty UK. Lekár to potvrdil, ale k prípadu sa viac nechce vyjadrovať.

Majdi nie je súdnym znalcom. Neprítomnosť súdneho lekára by mohla sťažiť určenie času smrti a ďalšie zisťovanie. V rozhovore pre denník SME to naznačil súdny lekár a znalec Norbert Moravanský.

„Ak sa preukáže, že na mieste bolo dovolené vykonať úkony prehliadky tiel zomretých niekomu inému, ako je súdny lekár s atestáciou, tak by som to považoval za problém,“ povedal Moravanský.

Polícia na otázky SME k tejto veci do uzávierky neodpovedala.


https://domov.sme.sk/c/20774384/policia ... inara.html
Spoiler: ukázať
::: ...
Používateľov profilový obrázok
spencer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1933
Dátum registrácie: Št 08. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Rajecké teplice , Vek: 31 r

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa spencer »

https://www.youtube.com/watch?v=CJU_ukWvcTI zamyslite sa nad týmto chalani , v líbiji to bolo podobné . je veľa zaujmavých informácii o tom ako 3 sektor a ich politické strany + media so svojimi majiteľmi , tvoria majdany a snažia sa chopiť moci a kŕmiť svojich dotovačov . Hlavne tento chlapik na youtube ma skvele videa , sa čudujem , že ešte nie je blokovaný cenzúrou . hlavne neberte všetko len ako konšpiračné teorie , lebo tie najľahšie získané info z medii , sú často tie , ktoré sa k vám majú dostať cielene .
Spoiler: ukázať
Notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3-15IMH05 Onyx BlackCPU :Intel Core i5 10300H Comet Lake RAM : RAM 24GB DDR4GPU : NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 4GBSSD : SSD 512GBHDD :1000 GB HDD Sound cardFiiO E10 OlympusOS : Windows 10 64-bit Headphones : Beyerdynamic Custom One Pro Myš :evolveo wm430
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

tak urcite.
kto je ten pablb, kto to uploadol?
odkial ma tie informacie?
aspon si si pozrel vyjadrenie ludi, co s tym novinarom pracovali a ktori ho poznali?

masirovanie dezinformaciami zacina. a to este len tie prave hovna pridu.
gratulujem, unlokol si achievment
Obrázok

schvalne,
vies ktore su to tie media a neziskovky, ktore vlastni Soros na Slovensku?
Spoiler: ukázať
::: ...
Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6780
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa molnart »

paranoid, presne. je to tragedia ze hocijaky idiot moze nahrat na net hocico a tento dement tam ma 35 tisic videni a splieta a platenych protestujucich a konspirujucich mimovladkach. zrazu smeraci su najlepsi na svete a zla opozicia riadena 90 rocnym dedkom spoza oceanu ich chce zvrhnut aby... aby co vlastne? importoval sem migrantov a platil im za znasilnenie slovenskych zien? keby to nebolo tragicke bolo by to smiesne.

ked ich niekto dal dole s nejakymi geopolitickymi ambiciami v pozadi tak je ovela pravdepodobnejsie ze to boli rusi, ktori by cez vladnu krizu mohli ziskat aj na slovensku vplyv aky maju prakticky vo vsetkych okolitych krajinach lebo na slovensku sa im zatial velmi nedarilo. ano je to pritiahnute za vlasy, ale aspon to dava logiku.
pripada mi strasne zaujimave ze vsetci ti co maju plnu hubu a klavesnicu sorosa a mimovladnych chazarov ani naznakom nepripustaju ze rusko tu moze mat prinajmensom rovnaky vplyv a zaujmy ako oni pripisuju sorosovi a spol.
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

@molnart,
s tou poslednou vetou, uplne suhlasim.

kto za tymto vsetkym naozaj stoji, sa nedozvieme pravdepodobne nikdy. urcite nie najblizsich par rokov. prial by som si, aby som sa mylil.
mozno o 20r natoci vtedajsia stv dalsie dokumenty o mafianoch a Ficov Kuciak, bude vlastne Meciarov Remias.
Spoiler: ukázať
::: ...
Používateľov profilový obrázok
spencer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1933
Dátum registrácie: Št 08. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Rajecké teplice , Vek: 31 r

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa spencer »

tak schválne , akeže to je ťažke , rozdrtiť krajinu , ktorá chce pokrok pre celu afriku , sama ho už získala . plánuje vyslať vlastný satelit pre afriku aby ročne američanom odrezali 500000 doláčov za ich poskytovanie telekomunikačných sieti pre afriku . ďalej planuje vytvoriť vlastné centrálné banky a meny . ak vlastnite média , môžte ovládať masy ,a národ , o ktorý sa vladar stara , svojho kráľa zvrhne na základe falošných informacii z médii . Údajne kadáfi začal vraždiť svojich ľudi , aj napriek tomu , že každý mal všetko čo k životu potreboval , chceli zmenu , a aj ju majú . Všetko čo sa týka majdanov na balkane a podobne pekne do seba zapadá , ale keďže to nedavajú na RTVS a markíze , chápem , že to môže pre hockoho znamenať jedine konšpirácie .

https://www.youtube.com/watch?v=7WaKB1he4H8

nezaujmám s anejako dlhodobo o situacie ohľadom prevratov , no o soroša a vlastníkov medzinárodných bank zakopnem častejšie . Musíme sa hrať s rôznými zdrojmi informáciami , nie len s tým čo nám je predkladané pod hubu . ten autor dobre spomenul : " prečo je taký rozruch skrz novinára zo slovenska , keĎ aj tak dôverihodnosť medii na slonesku je pre každého prakticky nulová ?
Spoiler: ukázať
Notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3-15IMH05 Onyx BlackCPU :Intel Core i5 10300H Comet Lake RAM : RAM 24GB DDR4GPU : NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 4GBSSD : SSD 512GBHDD :1000 GB HDD Sound cardFiiO E10 OlympusOS : Windows 10 64-bit Headphones : Beyerdynamic Custom One Pro Myš :evolveo wm430
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

prečo je taký rozruch skrz novinára zo slovenska , keĎ aj tak dôverihodnosť medii na slonesku je pre každého prakticky nulová ?
to si kde vycital?, mimochodom
je veľa zaujmavých informácii o tom ako 3 sektor a ich politické strany + media so svojimi majiteľmi , tvoria majdany a snažia sa chopiť moci a kŕmiť svojich dotovačov
vies vobec co je 3. sektor?
Musíme sa hrať s rôznými zdrojmi informáciami , nie len s tým čo nám je predkladané pod hubu .
Ano, ale treba si aj pozriet zdroj a kto to pisal. Nedavno bol clanok o jednom novinarovi co sa rozhodol vyskusat pisat bludy tusim pre hlavnespravy a necakane mu takmer vsetko zverejnili bez akehokolvek overovania.

...
fico poslednymi vystupeniami uz kope kade pride, ale tak na niektorych to ocividne funguje (soros, odznaky....)
...


uvidime kto pride po Sorosovi :D
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

vyborny krok, dufam ze sa k tomu pridaju aj ostatne media

Robert Fico dnes opäť blúznil o Georgeovi Sorosovi a neváhal konšpirovať ani o spomienkovom pochode na zavraždeného novinára Jána Kuciaka a výrobe odznakov na jeho počesť. Kým bude premiér šíriť podobné nezmysly na svojich vyhláseniach, zastierať nimi vážne podozrenia a utekať bez možnosti klásť mu otázky, nebudeme im na TREND.sk venovať priestor
https://www.facebook.com/tyzdennik.tren ... 7944537171

spencer, ty si to dal uplne cez kopirak jak od aeronetu cez hlavne spravy az po zem a rostasov svet.
zaspamoval si to tu kopou nepodlozenymi informaciami, a na to na co si mal dat odpoved, nic.
klasika. ze som sa pytal.
a lord ma uz predbehol. ty si si tie info, co si sem vypustil, aj nejak overoval? Kde?
ked uz sa tak ohanas pravdivostou informacii.
Naposledy upravil/-a paranoid.asian v St 07. Mar, 2018, 00:58, upravené celkom 2 krát.
Spoiler: ukázať
::: ...
Používateľov profilový obrázok
spencer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1933
Dátum registrácie: Št 08. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Rajecké teplice , Vek: 31 r

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa spencer »

ja nikomu tlačiť dohlavy nehodlam , len som podal svoj názor , či už sú pre niekoho tie informacie užitočné alebo nie , o to s auž nezaujmam , len som pripomenul zopár historických momentov , teda by som , ale momentalne na to ani nemám moc náladu .

Mi príde troška obmedzené , neprijať aj takéto informacie , keĎ všetci vieme , ako dopadli desiatky krajin , ktoré boli rozvratené , vďaka mazmedialným vymyslom . veľa z tých veci čo sa stali , sa dopredu vedelo a niektorý sa to nebali povedať ani na kameru , boli žiaľ vysmiaty . dnes , keĎ sa ich slova naplnili , veľa ľudi aj tak zarito bude tvrdiť svoje . Kto sa nepouči z historie , tak nech si to odsere .

Hlavne , ja si aj pripustím , že sa môžem mýliť .

A k tej dôverihodnosti médii , vypichnem len toľko , čosa týka strany ĽSNS , dostaneme len info , ktoré dostať máme , ich vyjadrenia ohľadom obvineni nikde neziskame v mainstream mediach . Zato fico kiska matovič lipšic a už aj dzurinda , tí všetci dostávajú priestor na svoju obhajobu , alebo kľudne aj znemožnení sa .
Spoiler: ukázať
Notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3-15IMH05 Onyx BlackCPU :Intel Core i5 10300H Comet Lake RAM : RAM 24GB DDR4GPU : NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 4GBSSD : SSD 512GBHDD :1000 GB HDD Sound cardFiiO E10 OlympusOS : Windows 10 64-bit Headphones : Beyerdynamic Custom One Pro Myš :evolveo wm430
maniak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1946
Dátum registrácie: So 31. Jan, 2009, 00:41
Bydlisko: Kittsee, Rakusko

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa maniak »

Spencer, aky priestor si prosimta zasluzia fasisti v mediach?
FVE 12.45 kWp V/Z

Návrat na "Debata o všetkom"