Dragon Age: Origins (duchovny nastupca Baldur's Gate)

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Fragrance
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 856
Dátum registrácie: Ut 30. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Dragon Age: Origins (duchovny nastupca Baldur's Gate)

Príspevok od používateľa Fragrance »

Fragrance napísal:No chalani po Baldure , Icewinde a NWN je to ďalšia pecka :cool: ....Až som prekvapený ako dobre to ide na mojom zastaralom pc :good: evidentne dobre optimalizovane...

No mám jeden menší dejový problem... Ak to niekto hra a prešiel quest pre elfou kde sa má zabiť tesák a ide sa do vlčieho brlohu, dostanem sa do miestnosti kde je na podlahe fontánka a v nej hlinená nádoba a na pravej strane je oltár.

Naplnil som nádobu vodou. Položil na oltár. Vypil ju a objavil sa duch, resp. dvaja. Po ich zabití sa mi však tie zavreté dvere ktoré vedú ďalej neotvorili, potrebujem na to kľúč.
Neviete mi poradiť kde sa dá nájsť?... Žial návod som nenašiel na nete :(...
moj problem je tento portal:

http://img121.imageshack.us/i/screensho ... 17475.jpg/

a vedla tieto dvere mi nejdu otvoriť :( :

http://img406.imageshack.us/i/screensho ... 17492.jpg/
Spoiler: ukázať
Origin ID: Schimpyq
Steam : http://steamcommunity.com/profiles/76561197981985013

CPU:Intel Core i5-4570, COOLER: GELID Solutions Tranquillo revize 2
VGA: GIGABYTE GeForce GTX 1060 G1 Gaming 6 GB
RAM: 12 GB DDR3 1333 MHz /2x4 + 2x2/,
MB: MSI B85M-G43
HDD: 250 GB SEAGATE + my Ebook WD 500 GB externy + 1 TB WD.
SSD: Crucial M4 128GB 7mm
PSU: Seasonic S12II 620 W
Case: Zalman Z9 NEO Plus
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Dragon Age: Origins (duchovny nastupca Baldur's Gate)

Príspevok od používateľa Blackhawk »

r.b.class napísal:add prirucka..mam rozcitane 2 fantasy knizky(witcher a noble dead) tak myslim ze citat nieco dalsie by som ani nemal cas.Verim tomu ze to moze byt ale dobry pocit drzat to v ruke. :-)
edit..serem ja na steam..tu je to este lacnejsie aj s priruckou :) http://www.progamingshop.sk/dragon-age- ... 38901.html" onclick="window.open(this.href);return false;
edit2:tak si dnes po to skocim..fuu,ake lahke
yoyo, Zaklinaca som hltal jak male decko, asi najlepsie knihy ake som cital, neskutocny pribeh.

2 GASPi: praveze som uz mal aj hry, pri ktorych si po patchi musel zacat odznova, ale to bolo uz velmi davno, uz si ani nespominam aka hra to bola.
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
Dartman
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 12
Dátum registrácie: So 09. Feb, 2008, 14:00

Re: Dragon Age: Origins (duchovny nastupca Baldur's Gate)

Príspevok od používateľa Dartman »

moje postrehy

minusy

oproti balduru je to nejak linearne, nieco medzi diablom a baldurom
vacsina vedlajsich questov je cez trapne tabule
nemoznost abjavovania krajiny, len urcene lokacie
nezmysel s taboriskom, ked nezoberem v krcme NPC tak nasledne bude v tabore ? co je to za nezmysel
vzhlad postav je strasne rovnaky, postavu som si robil hodinu pretoze ksichty vyzeraju ako z teplych simsov
nelogicke pribehove situacie vdaka tvorbe postavy
ohranicenie map neviditelnou stenou
slaba kvalita textur vdaka konzolam :(
nemozno sa vyhnut osudu sedeho strazca
4 postavy na druzinu je malo
ze to nie je forgotten realms
slaby bestiar

plusy

v dnesnej hernej dobe moze vyst hra ktora ma prvky starej skoly
hra je skvele optimalizovana a ide ako maslo
suboje su tuhe a pripominaju Baldur (hram normal)
exterier a interier pripomina baldur ( hram z 90 percent hru zhora inak vyzera hra tuctova a nezaujimavo )
krasne efekty kuziel
podstate ziaden efekt pokial hrate za evil postavu pokial neratate ze nikdo sa nebude s vami bavit pretoze to je docela malo na RPG
Používateľov profilový obrázok
MichiGen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1915
Dátum registrácie: Št 19. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Stará Turá

Re: Dragon Age: Origins (duchovny nastupca Baldur's Gate)

Príspevok od používateľa MichiGen »

Hram na obtiaznosti Normal a Ogra som porazil na prvy pokus, uz by som sa tu chvalil, ze mi pri boji nepadol ziaden clen druziny ale ked mal ten Ogre asi 15% zivota hodil mi balvanom po magovi... , inak ale pohoda vcelku, no pouzil som pri boji asi 3x slabe liecivo, zapinat obtiaznost Hard ale zatial neplanujem, aj tak je dost subojov niekedy o hubu a frustraciu nepotrebujem. Je to vyzva clovek sa musi aj trochu snazit a zaroven to nefrustruje.
CPU: C2D E4500 2,2GHz@3,2GHz 1,352V real (Scythe Ninja Plus+ Noctua NF-P12-1300) MB:Asus P5K,bios ver 1005 RAM: Corsair 2x2GB Twin2X C5DHX 960MHz CL5-5-5-15 2T, 2,1V VGA:GIGABYTE 8800GT 512MB 700/1700/1840 @ 756/1780/2052 MHz HDD:Seagate SATA II 320GB DVD-ROM:Plextor PX750A LCD Monitor:LG L226WTQ-PF 22" Black Zdroj:Corsair 520W HXEU Case: Rebel 9 Economy + 2xNoctua NF-S12-800 Gamepad: Logitech cordless Rumblepad 2 || 92% of teens have moved onto rap. If you are part of the 8% that still listen to real music, copy and paste this into your signature ||
Používateľov profilový obrázok
GASPi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2614
Dátum registrácie: Pi 01. Jún, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava/Hlohovec

Re: Dragon Age: Origins (duchovny nastupca Baldur's Gate)

Príspevok od používateľa GASPi »

@Dartman:
- nieco medzi diablom a BG? - si robis srandu, nie? Myslim, ze ovela blizsie to ma k BG, mas vela postrannych uloh a mozes medzi mestami hocikedy cestovat.
- tabule s questami - napad viac menej zo Zaklinaca, a nemyslim, ze je to na skodu. Mas ich dost aj od NPC.
- nemoznost objavovania krajiny - to by mohlo byt zaujimave, tym padom by si ale nenaberal tak rychlo expy, kedze svet by bol rozlahlejsi a plny potvor. No nieco medzi DA a Morrowindom/Oblivionom/Gothicom v ramci krajiny by bol zaujimavy pocin :)
- taborisko - Podla mna velmi dobry napad - mozes si spokecat s druzinou, vybavit ich a popredavat zbytocnosti. A postavy sa tam objavia len v pripade, ze ich prijmes do svojej druziny. (s tou krcmou som to akosi nepochopil)
- grafika postav - na velmi slusnej urovni, najma mimika tvare. Obcas sa objavia velmi podobne, to pripustam ;)
- nelogicke pribehove situacie vdaka tvorbe postavy - ??? netusim, co tym myslis
- ohranicenie map neviditelnou stenou - vid nemoznost objavovania krajiny
- slaba kvalita textur - obcas sa objavia, ale vobec to nerusi, ci prekaza ...resp castokrat si to clovek ani nevsimne
- nemozno sa vyhnut osudu sedeho strazca - to by bolo divne, kedze hlavny dej sa okolo strazcov toci ;)
- 4 postavy na druzinu je malo - ani by som nepovedal. Ak by si mal velku druzinu, tak by mozno prechadzanie boli velmi lahke. Takto si musis pekne rozmysliet koho si vybrat a spravne poskladat druzinu :)
- ze to nie je forgotten realms - myslim, ze svet DA je pekne opisany, je to nieco nove, na com sa da pracovat a vymyslat
- slaby bestiar - to este neviem plne posudit, kedze som komplet hru nepresiel

- s plusmi suhlasim

- taktiez zatial hram na Normal a so ziadnym bojom nebol extra problem. Ono vzdy zalezi hlavne aj na zlozeni druziny ;)
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Dragon Age: Origins (duchovny nastupca Baldur's Gate)

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

fuu..mam za sebou prvych par hodin..zatial som nadceny
-textury okolia su z blizka na urovni 5 rokov starej hry,je to podla mna preto ze hra bol robena viacmenej na pohlad z vrchu
-optimalizacia..no neviem ako by to dopadlo keby tie textury boli na standardnej urovni dneska :).inak cpu mi zatazuje celko silno vsetky 4 jadra a to je fajn
-prirucku som letmo prebehol,super
-problemy s bojom boli..hlavne ten rohaty velky kreptuch..na 5ty krat som to presiel zo stratou len jedneho clena :D je to asi tym ze nemam skusenost s nastavovanim taktiky...ked som ho zabil uz ani neviem co vsetci cleni robili,ale islo to s nim vtedy rychlo dole kopcom :D
ad tabor..kde ho najdem???
ad kuzla..mam ten zdimac many..pouzil som to zatial na nejakeho lukostrelca,ale nezdalo sa ze by sa mana pridala..asi to funguje len pri npc s manou..
-kazdopadne si budem musiet asi precitat dokladnejsie prirucku,lebo som z toho zatial dost mimo :rolleyes:
Používateľov profilový obrázok
GASPi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2614
Dátum registrácie: Pi 01. Jún, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava/Hlohovec

Re: Dragon Age: Origins (duchovny nastupca Baldur's Gate)

Príspevok od používateľa GASPi »

K taboru sa dostanes az po velkej bitke v Ostagare, resp az ked odides od "lesnej carodejky".
A k tomu kuzlu - take nemam/nepouzivam, ale pravdepodobne bude aplikovatelne len na potvory s manou ;)
Používateľov profilový obrázok
Dartman
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 12
Dátum registrácie: So 09. Feb, 2008, 14:00

Re: Dragon Age: Origins (duchovny nastupca Baldur's Gate)

Príspevok od používateľa Dartman »

GASPi napísal:@Dartman:
- nieco medzi diablom a BG? - si robis srandu, nie? Myslim, ze ovela blizsie to ma k BG, mas vela postrannych uloh a mozes medzi mestami hocikedy cestovat.
preto som dal priklad diablo pretoze diablo je linearne a DA s polovice tiez, to ze je tam par bezvyznamnich questov je len pre pocit zijuceho sveta ktory sa tak len tvari a dva velke questy su za love.

asi si hral baldur ked reagujes na moj koment, ale nemam ten pocit ze dokladne.
GASPi napísal:tabule s questami - napad viac menej zo Zaklinaca, a nemyslim, ze je to na skodu. Mas ich dost aj od NPC.
od npc ich je malo a ked su stoja za hovno, vacsina postranych questov, prid na miesto na mape, pozabijaj vsetko a dovi.
preto prirovnanie k diablu
GASPi napísal:- nemoznost objavovania krajiny - to by mohlo byt zaujimave, tym padom by si ale nenaberal tak rychlo expy, kedze svet by bol rozlahlejsi a plny potvor. No nieco medzi DA a Morrowindom/Oblivionom/Gothicom v ramci krajiny by bol zaujimavy pocin :)
ked chces naberat xp tak pojdem tam kde ich naberem nie, stacilo keby bol system s balduru kde si musel realne naprv cestovat, respektive prejst mapu aby mohol loudnut dalsiu mapu, takto je v hre fakt len par scenerii alebo ked chcete lokacii

hral si ten Baldur? inak by si vedel ze xp prave nazbieras hlavne travelingom a objavovanim dangeonou
GASPi napísal:- taborisko - Podla mna velmi dobry napad - mozes si spokecat s druzinou, vybavit ich a popredavat zbytocnosti. A postavy sa tam objavia len v pripade, ze ich prijmes do svojej druziny. (s tou krcmou som to akosi nepochopil)
tabor je fajn ale je blbost ze sa NPC ktore nezoberes do druziny sa nasledne objavy v tabore, co je na tom nepochopitelne.
v krcme som nepribral tu cervenovlasku a nasledne bola v tabore, kapisto
GASPi napísal:- grafika postav - na velmi slusnej urovni, najma mimika tvare. Obcas sa objavia velmi podobne, to pripustam ;)
obcas? pokial to nie je hratelne NPC alebo dolezita postava vsetky su rovnake len s par zmenami
GASPi napísal:nelogicke pribehove situacie vdaka tvorbe postavy - ??? netusim, co tym myslis
napriklad na zaciatku hry v hrade, spravis si postavu ktora vyzera ako 50tnik a si starsi ako starsi brat a otec? za slachtica
nedotiahnute... a to je len jeden priklad mozem ich dat viac
GASPi napísal:ohranicenie map neviditelnou stenou - vid nemoznost objavovania krajiny
normalny dizajner si da pracu s tym aby tam bola voda, mur, skala cokolvek ale tu daju neviditelnu stenu
GASPi napísal:slaba kvalita textur - obcas sa objavia, ale vobec to nerusi, ci prekaza ...resp castokrat si to clovek ani nevsimne
subjektivny nazor, fakt je ze su nekvalitne, zhora je to fuk ale v 3d je to ako vystrihovacka
GASPi napísal:nemozno sa vyhnut osudu sedeho strazca - to by bolo divne, kedze hlavny dej sa okolo strazcov toci ;)
ked si si nevsimol tak odpovedami v komunikacii v hrade a v ostagare pred ritualom je moznost nesuhlasit zo stupom do sluzieb sedych strazcov, mozes sa snazit ako blbec a dostanes trapne odpovede,hra sa tvari ze je linerana
GASPi napísal: - 4 postavy na druzinu je malo - ani by som nepovedal. Ak by si mal velku druzinu, tak by mozno prechadzanie boli velmi lahke. Takto si musis pekne rozmysliet koho si vybrat a spravne poskladat druzinu :)
4 je malo na druzinu, keby bola moznost 6 tak by samozrejme aj upravili narocnost. Proste je to malo a neviem pochopit preco sa tak rozhodli, keby okopcili Baldur na 90 percent bola by to lepsia hra, ked nieco funguje skvele preco to degradovat
GASPi napísal:ze to nie je forgotten realms - myslim, ze svet DA je pekne opisany, je to nieco nove, na com sa da pracovat a vymyslat
a na forgottene sa neda pracovat asi si nevidel mapu forgotten realms ze, skor bol problem s licenciou predpokladam
GASPi napísal:- slaby bestiar - to este neviem plne posudit, kedze som komplet hru nepresiel
manual ?
GASPi napísal:- - s plusmi suhlasim
necudujem sa ked si s tej hry napichany a nevies posudit nedostatky

mimochodom kradnutie je dost trapne, nepodari sa ti kradez a postava ktoru si okradal sa necha okradat nadalej :D
Používateľov profilový obrázok
MichiGen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1915
Dátum registrácie: Št 19. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Stará Turá

Re: Dragon Age: Origins (duchovny nastupca Baldur's Gate)

Príspevok od používateľa MichiGen »

-Pisat tu o linearnost alebo nelinearnosti je velmi diskutabilne, Diablo 2 je premna nelinearna hra, mozem robit co chcem, behat po svete prehladavat krypty a pod, ale s Diablom Dragon Age samozrejme nema vobec nic spolocne.

-Podobne NPC mal aj Zaklinac nevadilo mi to a zatial som si naozaj nejak nevsimol zeby sa velmi opakovali.

-S tym 50tnikom co vyzera starsie ako jeho vlastny otec... v prvom rade si treba uvedomit ze tam nenastavujes VEK postavy ale proste pokozku a vrasky, aj mlady clovek so znicenou pokozkou moze vyzerat podstatne starsie, urcite to nemusi byt dane iba vekom.

-Zatial som narazil len na jeden typ "neviditelnych stien" a to v mociaroch ked postava skratka nebezi do vody, to ze tam chce bezat hrac je sice pekne, ale aj v skutocnosti by ste spravili taku kravinu? Vbehnut v kovovom brneni do spinavej vody kde mozu cakat nejake kreatury? Naco? Naco pokial tam nemam ziaden quest? V Zaklinacovi boli baziny krajsie a dalo sa aj behat vo vode, ale neprislo mi to tu nejake logicke zeby som sa mal brodit vodou, jednoducho postava odmieta tam ist, treba to brat tak.

-Ohladom textur, pochybujem zeby hra mala nejak degradovanu kvalitu kvoli konzolovym verziam, textury v porovnaniach vyzeraju lepsie na PC, rovnako nasvietenie a tiene su lepsie na PC, konzolova verzia je v podstate port s prerobenym ovladanim, bez toolkitu so zjednodusenou obtiaznostou a bez taktickeho izometrickeho pohladu. Mne sa grafika najma postav paci, textury a okolie su v porovnani s postavami slabsie ale grafika je urcite dostatocna, nie je to nic na co by mohol niekto hadzat hnoj, ale ten kto caka od oldschool hardcore RPG grafiku ala Crysis...

-Inak 4 postavy su subjektivne podla mna uplne akurat, myslim ze s viacerymi postavami by boli suboje neprehladne, 4 su na hrane. Ak chce niekto hrat so 6timi postavami nech si zahra Neverwinter Nights 2.

-Forgotten Realms nepotrebujem, je mi fuk na com to je zalozene, hlavne je, ze je to dobra hra.
CPU: C2D E4500 2,2GHz@3,2GHz 1,352V real (Scythe Ninja Plus+ Noctua NF-P12-1300) MB:Asus P5K,bios ver 1005 RAM: Corsair 2x2GB Twin2X C5DHX 960MHz CL5-5-5-15 2T, 2,1V VGA:GIGABYTE 8800GT 512MB 700/1700/1840 @ 756/1780/2052 MHz HDD:Seagate SATA II 320GB DVD-ROM:Plextor PX750A LCD Monitor:LG L226WTQ-PF 22" Black Zdroj:Corsair 520W HXEU Case: Rebel 9 Economy + 2xNoctua NF-S12-800 Gamepad: Logitech cordless Rumblepad 2 || 92% of teens have moved onto rap. If you are part of the 8% that still listen to real music, copy and paste this into your signature ||
Používateľov profilový obrázok
GASPi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2614
Dátum registrácie: Pi 01. Jún, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava/Hlohovec

Re: Dragon Age: Origins (duchovny nastupca Baldur's Gate)

Príspevok od používateľa GASPi »

ufff, tak som to dostal :D
- z hry nie som uplne napichany, ale po dlhej dobe konecne dobre RPG
- za vrchol stale povazujem BG seriu, a pravda je, ze mozno si uz vela veci napamatam ako presne fungovali tam, kedze je to uz riadne dlho, co som ju hral

- aj BG bolo dosti linearne, ale pravda je, ze tam bola postrannych questov fuura
- a tou krajinkou si ma dostal priznavam, toto som si moc uz nepamatal ...myslel som, ze narazas na inu vec - volnost ala Oblivion
- tabor - taku skusenost ako ty nemam, pretoze som zatial vsetkych pribral ;)
- nelogicke pribehove situacie vdaka tvorbe postavy - taktiez som netusil, kedze som nehral prave tuto liniu
- ohranicenie map neviditelnou stenou - preco by to mal ohranicovat nejakym objektom? ...ved cesta v podstate ide dalej, len ty sa presuvas uz na velku mapu
- nemozno sa vyhnut osudu sedeho strazca - spominam si iba na jednu situaciu, ale ako pises, sposobene linearitou
- ze to nie je forgotten realms - to, ze to nie je, neznamena hned minus. Iba ak tak pre fanusika forgotten-u.

Nepovazujem hru za super namakanu, ma svoje muchy, ale nebudem hodnotit este pred odohranim. S niektorymi tvojmi vyhradami suhlasim, s inymi zas nie. Vsetko je vec vkusu ;)

Nechcel som, aby si to bral ako obranu DA, kazdy si tam najde to svoje, co mu vadi a co sa mu zas paci ;)
Používateľov profilový obrázok
Martan
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1543
Dátum registrácie: Pi 09. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Petržalka

Re: Dragon Age: Origins (duchovny nastupca Baldur's Gate)

Príspevok od používateľa Martan »

Martan napísal:@GASPi:
Vyskusam hadam to pojde. Predtym co som mal rozohratu postavu mi to pekne pridalo do inventaru, ked som postahoval DLC.
Ked som zacal toho trpaslika tak som to vobec nemal v inventari. Pritom Shale-a mam odzaciatku v Questoch...
No sucastou Memory Band ringu by mala byt aj Formari Tome, ktora prida +1 skill point.

Takze ked som vytvoril novy char, mam zrazu vsetko. (Ring, Tome, Blood Dragon Armor, Q: Stone Prisoner)

Ked som manipuloval barzjak zo zapinanim/vyp. DLC tychto veci a savevovani sa mi podarilo svojmu Dwarfovi pridat aspon ten Armor ale ani za boha ten ring a tome...

Moc by mi to ani nevadilo, len ma to stve, ze to nefunguje....
Spoiler: ukázať
MB: Asus Prime Z370-A | CPU: i5-8600K | RAM: Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4-3000MHz CL15 white
GPU: EVGA GTX 1080 FTW 2 Gaming iCX | SSD: Samsung 960 EVO 1TB + ADATA XPG SX8200 Pro 1TB
PSU: Corsair HX850i | CASE: Fractal Define C TG | EK & Bitspower & Alphacool & Noctua custom loop
LG 29" 29UB67 21:9 UltraWide IPS 2560x1080 || NAS QNAP TS-431+ 8TB RAID1
AOC 35" AG352UCG6 21:9 UltraWide VA 3440x1440@120Hz G-SYNC
LG 34" 34GK950F 21:9 UltraWide IPS 3440x1440@144Hz FreeSync2
Accessories: SS Ikari Laser^Everglide Titan Monster > Mionix NAOS 7000 ^ Mionix SARGAS 450 SK
MS SideWinder X6 || MS MCE Keyboard & Remote || MS XONE Wireless gamepad
Používateľov profilový obrázok
GASPi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2614
Dátum registrácie: Pi 01. Jún, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava/Hlohovec

Re: Dragon Age: Origins (duchovny nastupca Baldur's Gate)

Príspevok od používateľa GASPi »

...tak o tom Formari Tome som ani nevedel. V DLC mam len Memory Band.
Ale je pravda, ze davnejsie som nasiel v inventari aj nejaku knizocku, co tusim pridala jeden skill bod, no nepamatam na nazov :(
Používateľov profilový obrázok
Martan
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1543
Dátum registrácie: Pi 09. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Petržalka

Re: Dragon Age: Origins (duchovny nastupca Baldur's Gate)

Príspevok od používateľa Martan »

Vcera ma hra pekne nasrala. Aj po tom patchi to je total nevyvazene alebo ja neviem kde je problem.

Ten utok na RedCliffe. Prva varka pri mlyne v pohode. Ale ta druha varka na namesti. Spojenci nic nevydrzali a proti 2-3x nasobnej presile proste neni sanca zo 4mi ludmi. A to sa este ti nepriatelia stale respawnuju ako v nejakom CoD na jednom mieste...

Som znechuteny hru vypol a siel si pozriet radsej film... Dnes som pozeral fora a vela ludi sa stazuje na tu nevyvazenost...
Ake mate vy skusenosti?
Spoiler: ukázať
MB: Asus Prime Z370-A | CPU: i5-8600K | RAM: Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4-3000MHz CL15 white
GPU: EVGA GTX 1080 FTW 2 Gaming iCX | SSD: Samsung 960 EVO 1TB + ADATA XPG SX8200 Pro 1TB
PSU: Corsair HX850i | CASE: Fractal Define C TG | EK & Bitspower & Alphacool & Noctua custom loop
LG 29" 29UB67 21:9 UltraWide IPS 2560x1080 || NAS QNAP TS-431+ 8TB RAID1
AOC 35" AG352UCG6 21:9 UltraWide VA 3440x1440@120Hz G-SYNC
LG 34" 34GK950F 21:9 UltraWide IPS 3440x1440@144Hz FreeSync2
Accessories: SS Ikari Laser^Everglide Titan Monster > Mionix NAOS 7000 ^ Mionix SARGAS 450 SK
MS SideWinder X6 || MS MCE Keyboard & Remote || MS XONE Wireless gamepad
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Dragon Age: Origins (duchovny nastupca Baldur's Gate)

Príspevok od používateľa Blackhawk »

No, tak osobne som tuto misiu hral asi 20krat. Presne ako hovoris, pri mlyne pohodka, a dole katastrofa, hned vsetci spojenci na kasu a sam si neporadis, potom som niekde nasiel radu, ze treba liecit aj spojencov nie len partiu. Na stastie som mal Morrigan a ona mala kuzlo liecenie, tak som priebezne liecil aj tych ostatnych ludi a kupodivu mi to vislo hned na prvy krat. Potom som sa dozvedel, ze za kazdu npc postavu s menom ktora prezije dostanes nejake xp navyse, tak som to skusil znova ale hned ma zabili, tak som to nechal tak a pokracoval som dalej. Ale skus to liecenie, dost to pomaha ked je tam viac bojovnikov.
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
MichiGen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1915
Dátum registrácie: Št 19. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Stará Turá

Re: Dragon Age: Origins (duchovny nastupca Baldur's Gate)

Príspevok od používateľa MichiGen »

Ja som sa este tam kam ty nedostal, ale hram to bez patchu na normal obtiaznosti coz by malo byt o nieco tazsie ako normal s patchom a zatial som nemal vacsie problemy, parkrat mi ale pri boji niekto padne ked nedam pozor. 4 clenovia druziny su pre tuto hru akurat, keby ich bolo 6 tak je to vazne moc.

Inak ta obtiaznost je proste vyssia, ja osobne som tomu rad pretoze dnes vacsina hier co vychadza hrac len tak preleti bez problemov a bez vyzvy od zaciatku do konca.
CPU: C2D E4500 2,2GHz@3,2GHz 1,352V real (Scythe Ninja Plus+ Noctua NF-P12-1300) MB:Asus P5K,bios ver 1005 RAM: Corsair 2x2GB Twin2X C5DHX 960MHz CL5-5-5-15 2T, 2,1V VGA:GIGABYTE 8800GT 512MB 700/1700/1840 @ 756/1780/2052 MHz HDD:Seagate SATA II 320GB DVD-ROM:Plextor PX750A LCD Monitor:LG L226WTQ-PF 22" Black Zdroj:Corsair 520W HXEU Case: Rebel 9 Economy + 2xNoctua NF-S12-800 Gamepad: Logitech cordless Rumblepad 2 || 92% of teens have moved onto rap. If you are part of the 8% that still listen to real music, copy and paste this into your signature ||

Návrat na "Hry a problémy s nimi"