Silverstone Temjin TJ07-BW projekt

Všetko o zdrojoch, skrinkách a ich modifikovaní, o projektoch a modifikáciách všeobecne...
Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Silverstone Temjin TJ07-BW projekt

Príspevok od používateľa Brandoo »

Ak mas inu zabavku, hobby tak je to v pohode. Mna napr bavi robit okolo pocitacov ... treba mat daku taku zabavku lebo by som sa zblaznil keby som mal len cumet do bedne .. TV a tak. No mam aj ine zabavky ktore sa netykaju PC ... aby ste si nemysleli ze som daky PCholik ci maniak.

Ericc ... keby tam ten FAN nebol, tak pravdepodobne je po grafike. Mam na nej len ten zakladny chladic pamati a VRM .. tenky platok a nieco to ochladzovat musi. Takze pokial mam univerzal blok, bude tam ventilator vzdy. A full cover blok planujem na Nvidia GTX770 mozno 760Ti ... cize next generation of Nvidia graphics code name Maxwell
Spoiler: ukázať
Liquid cooled PC: MB: MSI Mpower Z77 CPU: Intel Core i7-2600K @ 4,5GHz + EK Supermancy CSQ Plexi+Nickel VGA: Gigabyte GTX780 + EK EK-FC Titan Clear Plexi+Nickel RAM: Kingston 2x 8GB DDR3 1600MHz SSD: Samsung 840 Pro 256GB HDD: WD Caviar Green 2TB EARS PSU: Seasonic X-560 Zvuková karta: Creative SoundBlaster Titanium HD USB CASE: Silverstone TJ07 Keyboard: SteelSeries 6G V2 Mouse: Logitech G5 Mousepad: SeelSeries QcK Diablo III Monitor: Samsung SyncMaster BX2440 OS: Microsoft Windows 10 Pro 64-bit
Používateľov profilový obrázok
ericc64
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 8169
Dátum registrácie: So 01. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: IL

Re: Silverstone Temjin TJ07-BW projekt

Príspevok od používateľa ericc64 »

Daj tu 120 fan prec a na grafiku prichyt nejako 80x80 alebo 92x92 fan, ktory bude pekne grafiku ofukovat , co bohato staci :) a hlavne tam ten fan nezavadzia a nespati cely dojem...

http://www.swiftech.com/images/products ... ITHFAN.jpg

Aj tu ujo Dexter to tak ma, ze ano :-D
Delid CPU --- AM5 / 1700

MB: ??? CPU: ??? RAM: G.SKILL 48 GB KIT DDR5 8 000 MHz CL40 VGA: ASUS Turbo GeForce RTX 2080 Ti SSD: WD Black SN850 1TB + Kingston KC3000 1TB PSU: FSP Fortron Hydro Ti PRO 1 000W CASE: Streacom BC1 LCD: Alienware AW3225QF KEYBOARD / MOUSE / MOUSE PAD: Logitech MX Keys + Logitech G305 + A4tech X7 SOUND: Creative Gigaworks T20 II + Bang & Olufsen Beoplay H95
COOLING → CPU: Alphacool Core 1 VGA: EK-Vector RTX RE Ti RGB - Nickel + Plexi RAM: IceManCooler Full Nickel Water block + IceManCooler Full Nickel RAM Heatsink RADIATOR: TECO TK 2000 Chiller PUMP: 3x D5 TUBING: EK 16/12 FITTING: Barrow 16/10 + Koolance QD3 FANS: 10x ARCTIC P12 PWM PST CONTROLLER: Aquacomputer OCTO FLOW SENSOR: Aquacomputer High Flow LT FILTER: IceManCooler F40 Glass Filter
Používateľov profilový obrázok
dexterav
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 22017
Dátum registrácie: Po 06. Máj, 2002, 02:00
Bydlisko: Sered´

Re: Silverstone Temjin TJ07-BW projekt

Príspevok od používateľa dexterav »

na ofuk VRM stačí ako píše ericc64 80mm fan do 1000ot
Spoiler: ukázať
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X32GB6,8GHz CL32 Vengeancel, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s+A50s+T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X


motto1:Mýliť sa je ľudské, ale zbabrať niečo dokonale na to treba počítač
motto2: Silný zdroj a veľký chladič to istí
motto3: Ten most prekročíme až k nemu prídeme, Jack O'Neill
motto4:Nikdy nič nieje ľahké, Zeddicus Zu'l Zorander
Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Silverstone Temjin TJ07-BW projekt

Príspevok od používateľa Brandoo »

Neviem ci je to bezpecne ... prichytit 92mm fan s magnetmi o grafiku ... o ten chladic nie dade priamo na PCB xD to by sa teoreticky dalo
Spoiler: ukázať
Liquid cooled PC: MB: MSI Mpower Z77 CPU: Intel Core i7-2600K @ 4,5GHz + EK Supermancy CSQ Plexi+Nickel VGA: Gigabyte GTX780 + EK EK-FC Titan Clear Plexi+Nickel RAM: Kingston 2x 8GB DDR3 1600MHz SSD: Samsung 840 Pro 256GB HDD: WD Caviar Green 2TB EARS PSU: Seasonic X-560 Zvuková karta: Creative SoundBlaster Titanium HD USB CASE: Silverstone TJ07 Keyboard: SteelSeries 6G V2 Mouse: Logitech G5 Mousepad: SeelSeries QcK Diablo III Monitor: Samsung SyncMaster BX2440 OS: Microsoft Windows 10 Pro 64-bit
Používateľov profilový obrázok
ericc64
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 8169
Dátum registrácie: So 01. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: IL

Re: Silverstone Temjin TJ07-BW projekt

Príspevok od používateľa ericc64 »

Kto tu co hovori o nejakych magnetoch ? :laugh: Prichytis o PCB , chladic ...
Delid CPU --- AM5 / 1700

MB: ??? CPU: ??? RAM: G.SKILL 48 GB KIT DDR5 8 000 MHz CL40 VGA: ASUS Turbo GeForce RTX 2080 Ti SSD: WD Black SN850 1TB + Kingston KC3000 1TB PSU: FSP Fortron Hydro Ti PRO 1 000W CASE: Streacom BC1 LCD: Alienware AW3225QF KEYBOARD / MOUSE / MOUSE PAD: Logitech MX Keys + Logitech G305 + A4tech X7 SOUND: Creative Gigaworks T20 II + Bang & Olufsen Beoplay H95
COOLING → CPU: Alphacool Core 1 VGA: EK-Vector RTX RE Ti RGB - Nickel + Plexi RAM: IceManCooler Full Nickel Water block + IceManCooler Full Nickel RAM Heatsink RADIATOR: TECO TK 2000 Chiller PUMP: 3x D5 TUBING: EK 16/12 FITTING: Barrow 16/10 + Koolance QD3 FANS: 10x ARCTIC P12 PWM PST CONTROLLER: Aquacomputer OCTO FLOW SENSOR: Aquacomputer High Flow LT FILTER: IceManCooler F40 Glass Filter
Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Silverstone Temjin TJ07-BW projekt

Príspevok od používateľa Brandoo »

Spoiler: ukázať
Liquid cooled PC: MB: MSI Mpower Z77 CPU: Intel Core i7-2600K @ 4,5GHz + EK Supermancy CSQ Plexi+Nickel VGA: Gigabyte GTX780 + EK EK-FC Titan Clear Plexi+Nickel RAM: Kingston 2x 8GB DDR3 1600MHz SSD: Samsung 840 Pro 256GB HDD: WD Caviar Green 2TB EARS PSU: Seasonic X-560 Zvuková karta: Creative SoundBlaster Titanium HD USB CASE: Silverstone TJ07 Keyboard: SteelSeries 6G V2 Mouse: Logitech G5 Mousepad: SeelSeries QcK Diablo III Monitor: Samsung SyncMaster BX2440 OS: Microsoft Windows 10 Pro 64-bit
Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Silverstone Temjin TJ07-BW projekt

Príspevok od používateľa Brandoo »

Ach ja som ale ... mozem len snivat ze magnety budu drzat na hliniku xD ... ja som si myslel ze kostra skrinky je z ocele len vrch, predny panel a spodok + bocnice su z hlinuku ... budu drzat len ak ich nalepim xD

hanba mi :red:

Nechcelo by sa mi verit keby mi niekto povedal ze je to celohlinikova skrinka s vahou takmer 13kg ... ja ze obsahuje aj dake to zavazie (ocel).
Update ... a mal som pravdu ... vyrobca zavadza xD len tak skusam kam sa magnet prilepi a vualaa MB tray xD

Prave som si to potvrdil aj na stranke vyrobcu.


No neva ale 92mm FAN som dako pripevnil o grafiku ... nechcel som nic lepit na chladic ... ako gumu ci lepidlo lebo by zacalo skor ci neskor smrdiet. Tak pomohli stare zname stahovacky .. este ze ich mam 100ks ... teda uz menej xD


Obrázok
Obrázok



A este jednu taku perlicku ...

Zopar foto pri dorabani cable managmentu ... mozno pribudne foto aj zvonku ... len este mame stary 17" LCD monitor .. neni to pekne. Ale skrinka je perfektna ... navonok xD

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Naposledy upravil/-a Brandoo v Po 27. Aug, 2012, 17:13, upravené celkom 1 krát.
Spoiler: ukázať
Liquid cooled PC: MB: MSI Mpower Z77 CPU: Intel Core i7-2600K @ 4,5GHz + EK Supermancy CSQ Plexi+Nickel VGA: Gigabyte GTX780 + EK EK-FC Titan Clear Plexi+Nickel RAM: Kingston 2x 8GB DDR3 1600MHz SSD: Samsung 840 Pro 256GB HDD: WD Caviar Green 2TB EARS PSU: Seasonic X-560 Zvuková karta: Creative SoundBlaster Titanium HD USB CASE: Silverstone TJ07 Keyboard: SteelSeries 6G V2 Mouse: Logitech G5 Mousepad: SeelSeries QcK Diablo III Monitor: Samsung SyncMaster BX2440 OS: Microsoft Windows 10 Pro 64-bit
Používateľov profilový obrázok
ericc64
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 8169
Dátum registrácie: So 01. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: IL

Re: Silverstone Temjin TJ07-BW projekt

Príspevok od používateľa ericc64 »

Tak ta 92 fan je tam urcite o dost lepsia ako ta 120 ... :) Az na to, ze je to zase ta hnusna Noctua , ktora to tam farebne kazi :laugh:
Delid CPU --- AM5 / 1700

MB: ??? CPU: ??? RAM: G.SKILL 48 GB KIT DDR5 8 000 MHz CL40 VGA: ASUS Turbo GeForce RTX 2080 Ti SSD: WD Black SN850 1TB + Kingston KC3000 1TB PSU: FSP Fortron Hydro Ti PRO 1 000W CASE: Streacom BC1 LCD: Alienware AW3225QF KEYBOARD / MOUSE / MOUSE PAD: Logitech MX Keys + Logitech G305 + A4tech X7 SOUND: Creative Gigaworks T20 II + Bang & Olufsen Beoplay H95
COOLING → CPU: Alphacool Core 1 VGA: EK-Vector RTX RE Ti RGB - Nickel + Plexi RAM: IceManCooler Full Nickel Water block + IceManCooler Full Nickel RAM Heatsink RADIATOR: TECO TK 2000 Chiller PUMP: 3x D5 TUBING: EK 16/12 FITTING: Barrow 16/10 + Koolance QD3 FANS: 10x ARCTIC P12 PWM PST CONTROLLER: Aquacomputer OCTO FLOW SENSOR: Aquacomputer High Flow LT FILTER: IceManCooler F40 Glass Filter
Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Silverstone Temjin TJ07-BW projekt

Príspevok od používateľa Brandoo »

Ericc ... hej viem ... je to dan za kvalitne loziska ... po tych problemoch s ventilatormi som si povedal dost a budem mat srackovu farbu v PC.

Isto budem spekulovat s plexi ... oblepit ventilator s kuskami plexi aspon vonkajsi okraj ... este musim zistit u pana Kyselinku ci je daka zaruka ale mala by byt ... ci srat na srackovu farbu a rovo ho dat nastriekat ? no ale tie dolne NF-F12 PWM ani nahodou ...


Nepokazia sa nahodou, ked sa nastrieka komplet ventilator bez rozoberania ? na co si dat pozor ... nebudem to ja striekat ale v mercedes benz servise
Spoiler: ukázať
Liquid cooled PC: MB: MSI Mpower Z77 CPU: Intel Core i7-2600K @ 4,5GHz + EK Supermancy CSQ Plexi+Nickel VGA: Gigabyte GTX780 + EK EK-FC Titan Clear Plexi+Nickel RAM: Kingston 2x 8GB DDR3 1600MHz SSD: Samsung 840 Pro 256GB HDD: WD Caviar Green 2TB EARS PSU: Seasonic X-560 Zvuková karta: Creative SoundBlaster Titanium HD USB CASE: Silverstone TJ07 Keyboard: SteelSeries 6G V2 Mouse: Logitech G5 Mousepad: SeelSeries QcK Diablo III Monitor: Samsung SyncMaster BX2440 OS: Microsoft Windows 10 Pro 64-bit
Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Silverstone Temjin TJ07-BW projekt

Príspevok od používateľa Brandoo »

Chcel by som Vas poprosit o nazor ohladom vyrezania otvorov pre kable ...

Aky tvar by mali mat ... tu som nacrtol ako by to mohlo byt. Len vaham ci spravim rovne rezy alebo oblukovite ako to byva u beznych skriniek ... zaoblene konce...

tu je navrh s rovnymi okrajmi

Obrázok

Toto sa mi bude lahsie robit ako rezat pod uhlom tie oblukovite.

A oblukovite mam na mysli taketo http://cdn.overclock.net/7/77/570x428px ... F5806.jpeg


- oblukovite budu len tie velke pri 24pine a SATA portoch .. tie ostatne tam to nebude mozne pretoze je tam miesta na vysku ani nie 1cm takze tam budu take jednoduche rovne ...
!!! no bacha, este neviem ako to bude ked sa cely ten MB suflik otoci o 180° ... ked si pozrete foto aj s doskou tak CPU bude dole a GPU hore a prehodia sa aj bocnice cize ked je teraz okno na lavej strane skeinky, po novom bude na pravej. Cize este si to neviem dobre predstavit ako budu tie vedlajsie otvori .... tie velke su jasne len ich tvar este neviem aky bude.


Musim pohladat fotky tejto skrinky kde maju tiez otocene ze skade tahaju kable do MB...


Aha...
Napr tento ani nerezal nic navyse len jednu vatcsi otvor pre CPU backplate a cez ten otvor taha kabel pre napajanie CPU

http://img521.imageshack.us/img521/1561/tj07mlady13.png
tu to vidno http://img43.imageshack.us/img43/6245/img6343r.jpg
Spoiler: ukázať
Liquid cooled PC: MB: MSI Mpower Z77 CPU: Intel Core i7-2600K @ 4,5GHz + EK Supermancy CSQ Plexi+Nickel VGA: Gigabyte GTX780 + EK EK-FC Titan Clear Plexi+Nickel RAM: Kingston 2x 8GB DDR3 1600MHz SSD: Samsung 840 Pro 256GB HDD: WD Caviar Green 2TB EARS PSU: Seasonic X-560 Zvuková karta: Creative SoundBlaster Titanium HD USB CASE: Silverstone TJ07 Keyboard: SteelSeries 6G V2 Mouse: Logitech G5 Mousepad: SeelSeries QcK Diablo III Monitor: Samsung SyncMaster BX2440 OS: Microsoft Windows 10 Pro 64-bit
Používateľov profilový obrázok
Sky
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2009
Dátum registrácie: Ut 15. Dec, 2009, 15:49
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Silverstone Temjin TJ07-BW projekt

Príspevok od používateľa Sky »

Osobne by som spravil oblukove vsade kde sa to zmesti, napr. ak by si robil hore tak tam by to asi nevyslo tak ze by to bolo "vnutri" na plechu ale muselo by to byt zrezane od kraja. V tomto pripade by som tam (kde to je od kraja zrezane) dal hranate. Pilnikovaniu/bruseniu sa nevyhnes, tak ten polkruh sa dopracuje za par minut prace navyse.
CPU: AMD Ryzen 5 3600 + Noctua NH-D14, MB:MSI B450M Mortar MAX,
VGA: Sapphire RX580 8GB, RAM: PATRIOT Viper 4 Blackout 32GB 3200Mhz, NVMe: Kingston FURY Renegade 2TB, Samsung 980 1TB, HDD: Toshiba 2TB, TOSHIBA 3TB, TOSHIBA 6TB
PSU:EVGA Supernova GS650 Gold, Case: SilverStone Lucid LD01, OS: Windows 11 Pro, LCD: AOC Q3279VWF
Keyboard: Logitech G910 Orion Spectrum, Mouse: Logitech G604 Lightspeed
Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Silverstone Temjin TJ07-BW projekt

Príspevok od používateľa Brandoo »

Takze rozhodol som sa ze to spravim tak, ze vyrezem iba jeden velky otvor poza dosku kde je CPU a stade bude tahany 8pin pre procak aj 24pin pre dosku ., + mozno dalsie. Bude to vyzerat cisto a nebude prekazat 24pin kabel expe .

Tato skrinka ma nestandartne vysoke stlpiky pre MB ... normalne su vysoke asi 0.5cm no tu su az 1cm vysoke cize v pohode aj medzi dosku a MB tray vojde aj 24pin konektor ... no to neznamena ze ho tam aj dam xD

Bude to jednoducha pracicka ... teda dufam, este som nic nerezal tou bruskou.
A ostatne kable potaham ako sa bude najlepsie dat. Trochu problem vidim v floppy napajani pre zvukovku ale snad mi to vyda cez jeden z tych kruhovych otvorov v MB tray ... len ci bude dost dlhy kabel .. ma asi cca 10cm co nieje vela.

A este front panel I/O kabliky ... ked to bude v hornej pozicii skrinky ci budu dost dlhe ... ale snad hej. Predlzovacku na power mam xD alebo aj na doske ... (davat dole bocnicu, aby som zapol PC. lol xD)
Spoiler: ukázať
Liquid cooled PC: MB: MSI Mpower Z77 CPU: Intel Core i7-2600K @ 4,5GHz + EK Supermancy CSQ Plexi+Nickel VGA: Gigabyte GTX780 + EK EK-FC Titan Clear Plexi+Nickel RAM: Kingston 2x 8GB DDR3 1600MHz SSD: Samsung 840 Pro 256GB HDD: WD Caviar Green 2TB EARS PSU: Seasonic X-560 Zvuková karta: Creative SoundBlaster Titanium HD USB CASE: Silverstone TJ07 Keyboard: SteelSeries 6G V2 Mouse: Logitech G5 Mousepad: SeelSeries QcK Diablo III Monitor: Samsung SyncMaster BX2440 OS: Microsoft Windows 10 Pro 64-bit
Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Silverstone Temjin TJ07-BW projekt

Príspevok od používateľa Brandoo »

Trochu update ...

asi sa Vam zda, ze je to tu trochu mrtve ale realne nie. Takmer kazdy den mi pride nico ine potrebne na prerobenie skrinky ...

dnes prislo plexi ... celkom lacne bolo len ta doprava bola snad drahsia ... posielane kurierom za 12€ ... ale to je este v poho ked si zoberem ze inde je aj za 20€ aj keby som si objednal 10x10x3 mm plexi.


Takze objednal som cire bezfarebne plexi na okienko v hornej casti skrinky ... tam kde su teraz dve pozicie pre 120mm ventilator. Je tam velmi hruby hlinikovy plech ... tusim ma 4mm cize ak by som to nalepil zvnutra, by tam vznikla asi 4mm jama. Cize potrebujem dako vymisliet ako ho tam vlozit aby boli vonkajsie hrany zarovane. Plexi ma hrubku 3mm ...

Dalej opalove biele plexi ... malo by to byt z casti priesvitne (nepriehladne) cize svetlo by malo prejst cez to aj ked nie vsetko ... to aj chcem ... taky glow effect ... chcel som povodne truLED plexi no to nedrzia, tak mi poradili toto PMMA XT opál 2930 .. ze to ma rovnake vlastnosti ako to truLED .. no neskusal som este ... teraz som to len vybalil.
Toto bude na stredovy plch ... zakryvat tie povodne otvori a bude podsvietene LED pasikom.


A tretie je uplne nepriehladne a nepriesvitne cierne plexi ... toto pojde uplne naspodok skrinky kde je radiator, cize plexi sa nareze presne na rozmer aky ma dolny priestor a stred sa vyreze podla rozmerov troch 120mm ventilatorov. A isto sa pytate preco aj dole som dal plexi ... no jednak aby zakryvalo nevyuzity priestor a hlavne aby zamedzilo sireniu svetla cez dolne prieduchy kde je radiator. Pretoze stredovy panel ma v sebe otvori, tak by svetlo prenikalo aj tam kde nechcem.
Dalsi kus pojde na zakrytie priestoru 5.25" pozicii, aby svetlo neprenikalo cez strbiny 5.25" zaslepiek ... bay cover ako len chcete.


Vsetko bude pripevnene pravdepodobne bezfarebnou obojstrannou lepiacou paskou co by nemal byt velky problem ... ale to sa dozviem az to budem robit.



Este presne neviem cim to budem rezat ... plexi, viem ze to budem musiet priamou bruskou no aky nastavec pouzit ... to fakt netusim. V jednej praci co som vyrabal zdravotnicke pomocky z plexiskla sme pouzivali priamu brusku a na to daky kotuc ale fakt neviem co to bolo z coho ci ake oznacenie.

A dalsia vec su otvori v bielom plexi pre hadice a kable. Uvazoval som, ze to urobim jednoducho co by bolo lahsie, ze otvor resp,. vyrez bude iba na okraji pelxi, nebudem vrtat dade v strede ... ked si pozrete fotku kde je expanzna a pod nou ide hadica priamo do dolenj casti, tak tam cca by som spravil vyrez no problem vidim v hadici co ide od grafiky. Ci sa nebude lamat alebo nieco podobne. Radiator bude otoceny fittingami ku prednej casti skrinky a z neho do grafiky pojde. Cize hadica by mala vytvorit pekne S-ko ... no bude to dost na tesno. Krajsie by to bolo keby ten prechod bol cez redukcie fittiniek ... tak ako ste to mozno videli niekde inde kde maju plexi. Bolo by to iste ze krajsie no aj o hodne drahsie.


To je cca vsetko o plexi zatial.
Este dake fotky su tu ... no to som len tak narychlo cize kvalita nic moc

Obrázok
Obrázok
Obrázok

Zajtra mi ma prist karbonova folia a tuto chcem pouzit na oblepenie ventilatorov ... hej Noctuii. Nechcem obetovat zaruku a myslim si, ze to bude este krajsie ako keby to bolo ofarbene. No zatial mam v plane oblepit len ramik ventilatorov. Lopatky sa budu isto tazsie robit a neviem co to spravi so stabilitou ventilatoru alebo vykonom ... lebo je to predsa daka vaha navyse.

Objednal som taky mensi kus tusim 150x40 cm a mozno ho pouzijem aj na ine casti skrinky ... zatial nemam predstavu kde.

Karbónová fólia AIR FREE
Obrázok



Tato prerabka skrinky mi riadne zaplnila izbu xD bordel v kazdom sufliku aj na podlahe ... + krabice od inych PC aj dalsie PCcka :red:

Obrázok

Na buduci tyzden budem mat dovolenku od 11.9.2012 ... hadajte preco xD Hraci Battlefield 3 co maju Premium vedia preco. Takze ten tyzden budu mozno castejsie updaty.


Tak dufam, za aspon trochu Vas bavilo citat tento spam co som tu napisal a ak ste iba len tak zo zvedavosti sem klikli a hned idete na dalsiu nudnu temu, zelam Vam prijemne surfovanie a zabavu v dalsich vlaknach/weboch :)

:bye:
Spoiler: ukázať
Liquid cooled PC: MB: MSI Mpower Z77 CPU: Intel Core i7-2600K @ 4,5GHz + EK Supermancy CSQ Plexi+Nickel VGA: Gigabyte GTX780 + EK EK-FC Titan Clear Plexi+Nickel RAM: Kingston 2x 8GB DDR3 1600MHz SSD: Samsung 840 Pro 256GB HDD: WD Caviar Green 2TB EARS PSU: Seasonic X-560 Zvuková karta: Creative SoundBlaster Titanium HD USB CASE: Silverstone TJ07 Keyboard: SteelSeries 6G V2 Mouse: Logitech G5 Mousepad: SeelSeries QcK Diablo III Monitor: Samsung SyncMaster BX2440 OS: Microsoft Windows 10 Pro 64-bit
Používateľov profilový obrázok
Sky
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2009
Dátum registrácie: Ut 15. Dec, 2009, 15:49
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Silverstone Temjin TJ07-BW projekt

Príspevok od používateľa Sky »

No ak by si to chcel hore to plexi nejak presne narezat tak asi len CNCckom, rucne by to bola strasne maravencia praca (aby to sedelo presne na chlp).
btw plexi ide velmi dobre naporcovaat aj pilou na zelezo :D
CPU: AMD Ryzen 5 3600 + Noctua NH-D14, MB:MSI B450M Mortar MAX,
VGA: Sapphire RX580 8GB, RAM: PATRIOT Viper 4 Blackout 32GB 3200Mhz, NVMe: Kingston FURY Renegade 2TB, Samsung 980 1TB, HDD: Toshiba 2TB, TOSHIBA 3TB, TOSHIBA 6TB
PSU:EVGA Supernova GS650 Gold, Case: SilverStone Lucid LD01, OS: Windows 11 Pro, LCD: AOC Q3279VWF
Keyboard: Logitech G910 Orion Spectrum, Mouse: Logitech G604 Lightspeed
Používateľov profilový obrázok
Freeride1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 413
Dátum registrácie: St 25. Máj, 2011, 10:46
Bydlisko: Košice

Re: Silverstone Temjin TJ07-BW projekt

Príspevok od používateľa Freeride1 »

Plexi stači podla niečoho rovneho presne rezakom naznačit parkrat spravyt poriadne ryhy a potom len o hranu stola alebo podobne zlomit ...presne po čiare sa zlomi overene plno krat :)
MSI Z87I AC, i5-4670K, ADATA 2x4Gb 1600, OCZ Agility 3 60Gb, WD RED 1Tb, HD5770, Silverston Sfx 450W, Raven Rvz01,

Návrat na "Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty"