Dell studio 1555 problém

Všetko o notebookoch, PDA, tablet PC ich problémoch...
Používateľov profilový obrázok
QuaDko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1331
Dátum registrácie: Po 11. Jan, 2010, 17:16
Bydlisko: Trstín-Trnava-Bratislava

Dell studio 1555 problém

Príspevok od používateľa QuaDko »

Hoši, už neviem čo mám od radosti robiť s týmto notebookom. Nedávno sa mi objavil problém ktorý nemôžem vyriešiť ani za nic, problém spočíva v tom ako keby si proste počítač robil čo chcel. Trośku vám to priblížim. Niekedy keď zapne pc vôbec mi nenabehne klávesnica ani touchpad. Proste nedostanem sa ani do biosu, stačí niekedy keď ho raz vypnem a zapnem a potom ide ale niekedy to môžem robiť celý deń a nenabehne. Už keď sa niekedy dostanem do windowsu tak po chvíli mi začne zase sekať kurzor, potom mi vypne celá klávesnica, potom mi idú len tlačítka na pridanie jasu/zvuku atď. Ja už neviem skúšal som už asi všetko, proste ako keby si ten počítač sám od seba odpájá a zapájal klávesnica, touchpad a nie nepoužívam externú klávesnicu používam tú vstavaní v notebooku a robí mi to sňou. Keď už touchpad funguje tak mi robí milión kliky keď raz na nieco kliknem tak už mi to nejde zavrieť a otvára sa to stále dokola, ja už som z toho fatk na nervy hoši poradte niečo :furious:
Working on
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12327
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Dell studio 1555 problém

Príspevok od používateľa HellAngel »

skusil by som rpeinstalovat OS a nahadzat odznova ovladace. Nebol v poslednej dobe obliaty vodou?
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
Vetec
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 508
Dátum registrácie: St 20. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava II

Re: Dell studio 1555 problém

Príspevok od používateľa Vetec »

Skusal si rozobrat/odpojit klavesnicu a touchpat z dosky a prip precistit kontakty?
Este na doske moze byt nejaky studak..
Používateľov profilový obrázok
QuaDko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1331
Dátum registrácie: Po 11. Jan, 2010, 17:16
Bydlisko: Trstín-Trnava-Bratislava

Re: Dell studio 1555 problém

Príspevok od používateľa QuaDko »

JA si myslím že ovládačmi a winom to nebude pretože klávesnicu a touchpad mi niekedy nezapne ani v Biose vôbec, proste nenaskočí a nie nebol obliaty vodou práveže nedávno som ho mal celý rozobraný, menil som klávesnicu, celý horný kryt aj s touchpadom, prepastoval som ho atď, proste "veľký servis" a doteraz všetko fungovalo ako malo až zrazu mi jeden krát nechcelo pustiť počítač, tak som ho odpojil od zdroja znova zapol a odvtedy mi toto robi. skúsim to ešte rozobrať, prečistiť, nahodiť znova Win a uvidíme čo to povie ale som zúfalý
Working on
Používateľov profilový obrázok
Vetec
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 508
Dátum registrácie: St 20. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava II

Re: Dell studio 1555 problém

Príspevok od používateľa Vetec »

no.. skus znova rozobrat a zlozit.. zrejme to bude nejakym konektorom..
Používateľov profilový obrázok
hopkok
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2411
Dátum registrácie: St 22. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Žabokreky nad Nitrou

Re: Dell studio 1555 problém

Príspevok od používateľa hopkok »

Ak si dobre pamatam, tak 1555-ka ma na chipoch thermal-pady, cim si ich nahradil? Neposkodil si statickou elektrinou KBC kontroler? Na doske je jeden svab, ktory prave riadi aj touchpad aj klavesnicu.
Používateľov profilový obrázok
QuaDko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1331
Dátum registrácie: Po 11. Jan, 2010, 17:16
Bydlisko: Trstín-Trnava-Bratislava

Re: Dell studio 1555 problém

Príspevok od používateľa QuaDko »

Fúha, vyšpeloch si to na mňa moc odborne, nemyslím si že by som mohol pośkodiť niečo statickou elektrinou kedže sa to stalo tak že notebook som uspal a keď som ho chcel zobudiť tak ro začalo robiť. Už som to skúšal prečistiť a poprepájať ale stále nič, niekedy sa mi zdá ako keby mal málo štavy alebo niečo, pretože keď ho zapnem mimo predlžovačky tak ide, síce nie stále ale večšinou, ale v predlžovačke vôbec nereaguje klávesnica ani touchpad keď tam mám adpatér. Neviem som z toho magor
Working on
Používateľov profilový obrázok
hopkok
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2411
Dátum registrácie: St 22. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Žabokreky nad Nitrou

Re: Dell studio 1555 problém

Príspevok od používateľa hopkok »

skus iny adapter ak mas moznost.
Používateľov profilový obrázok
QuaDko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1331
Dátum registrácie: Po 11. Jan, 2010, 17:16
Bydlisko: Trstín-Trnava-Bratislava

Re: Dell studio 1555 problém

Príspevok od používateľa QuaDko »

hopkok napísal:skus iny adapter ak mas moznost.

Hej hej už čakám na druhý adapteŕ
Working on

Návrat na "Mobilné PC"