Problém s Tablet PC Wondermedia

Všetko o notebookoch, PDA, tablet PC ich problémoch...
Neth
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 82
Dátum registrácie: St 07. Aug, 2013, 16:47

Problém s Tablet PC Wondermedia

Príspevok od používateľa Neth »

Ahoj,
môj tablet PC Wondermedia A70M sa po zapnutí WiFi správa čudne: vyskakujú facebook reklamy aj ked tam facebook nemám, vyskakuje okienko loading, ktoré po 1-3 sekundách zmizne, sústavne sa mi tam inštalujú aplikácie (Baidu browser, DU battery saver, DU Speed booster), neustále si vypytuje súhlas na Google sledovanie aplikácii. Všetko sa to deje všade, v menu, na ploche. Ak tie aplikacie odinstalujem, po dalsom zapnuti wifi naskocia naspät (raz sa mi tam dokonca nainstalovala aj aplikacia Flappy Cow). Mám tam Avast antivirus a nenajde nic, ale niekedy pyta pin aj 4x, kym sa zapne. Tablet som uz asi 2-3x resetoval (obnovoval tovarenske nastavenia), ale mam pocit ze pred poslednym resetom to nerobilo. Aplikacie tam nemam skoro ziadne, iba: Airdroid, Aldiko book reader, Gmail, Google Talkback, Hangouts, Mapy, Avast, Skype a služby google play. Ked si na PC otvorim play.google.com a pozriem moje zariadenie, ukazuje iba aplikacie ktore som vymenoval, avsak bez tych co sa mi instaluju same. Android mam 4.2.1. Prosím o pomoc a vopred ďakujem za ochotu.. :)
PC:
Procesor: AMD Athlon 64 X2 3800+, MB: MSI MS-7260, Windows XP 32-bit, RAM: 2x2GB GOODRAM (XP číta iba 3.25 GB), Grafika: nVidia GeForce 7300GT 256 MB (pasiv chladenie)
NTB:
HP Pavilion G6-2352 D5M28EA
Tablet PC:
WonderMedia A70M

Návrat na "Mobilné PC"