Video Accelerator

Všetko o grafických kartách, ich problémy, ovládače ...
patre_01
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 12
Dátum registrácie: Ut 26. Aug, 2014, 20:30

Video Accelerator

Príspevok od používateľa patre_01 »

Prajem pekný deň :-) , chcel by som sa vás spýtať ako mám vyriešiť nasledovný problém. Mám základnú dosku MSI 760GA-P43 s integrovanou GPU ,ktorú práve používam. Všetko ide ako má až na jeden detail. Pri prehrávaní videí cez program KMP player mi po pár minútach PC zamrzne nabehne čierna alebo sivo čierna pásikavá obrazovka a reštartuje sa :E . Keď sa PC spustí tak na pozadí naskočí okno s čiernym pozadím kde je napísané "Video Accelerator problem" . Skúšal som už preinštalovať ovládače aj celý OS ale ani jedno nepomohlo. Pri iných programoch mi to nerobí len vo KMP media player.
Používal by som aj iné programy ale videa v nich ako keby trhavé a sekavé. Pri nižšej kvalite mi to až tak nevadí ale keď si spustím nejaký film vo vyššom rozlíšení tak je to dosť vidieť. Prosím poraďte čo s tým. :help: Ešte dodám že mám nainštalovanú poslednú verziu ovládačov na tú dosku (čipset a VGA).

Tu sú parametre toho VGA čipu na doske: ATI Radeon HD 3000
Frekvencia: 350 MHz
Pamäť: zdieľaná až 512 MB
API: Microsoft DirectX 10.0, Shader Model 4.0, OpenGL 3.3
Max. rozlíšenie VGA (D-sub): 2048 x 1536
Podpora ATI Hybrid CrossFireX

Vopred dik. a užite si sviatky :-)
MB: Gigabyte 880GM-UD2H, PSU: Corsair CX500 (prerobený na vodou chladený), GPU: integrovaná, RAM: Kingston HyperX 2x2GB 1333MHz DDR3, CPU: AMD Athlon II X4 645 3,1GHz, Chladenie: vodné
Používateľov profilový obrázok
Kknightley
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1148
Dátum registrácie: Ut 04. Dec, 2012, 18:01
Bydlisko: BA

Re: Video Accelerator

Príspevok od používateľa Kknightley »

Skús vypnúť hardvérovú akceleráciu videa v tom prehrávači. Kde, to už ti neporadím, prelúskaj nastavenia toho KMP, isto to tam niekde je.

Návrat na "Grafické karty"