Headset hyperx cloud, pravá strana hrá horšie ako ľavá

Všetko o zvukových kartách, repro, problémoch ...
coregamer
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 59
Dátum registrácie: So 15. Nov, 2014, 16:09

Headset hyperx cloud, pravá strana hrá horšie ako ľavá

Príspevok od používateľa coregamer »

Caute, tak po lar dňoch používania headsetu kingston hyperx cloud mi z nejakých neznámych príčin hrá pravá strana o niečo menej - asi o 15% menej v basoch a trocha tichšie.

Môže to byť tým,že na meniče "tlačí" troška tà náuška? Alebo môže za to vlkosť, ktorá sa tam vytvorila, keďže som to nosil väčšinou iba na pravom uchu?

Pretože na mojich klasických sluchadlach od telefónu - na tie si sadnem, hodím o zem, namaham kábel, keď je prisadnuty, tak ho ešte potiahnen a idú bezchybne tie sluchadla od mobilu.


Čiže s tými cloudmi môže to byť problém s tým, že tá pravá náuška tlači na ten reproduktor?lebo tú ľavú som chcel dať vymeniť za tú z iného materiálu než koženého, ale potom som si to rozmyslel, takže som s ľavou nauskou pobehal, ale iba troška, no nebola "odmontovaná", zatiaľ čo s pravou sa nič nerobilo...


// a ano viem, že v 85% pesničkách je bass viac v ľavej strane, toto je ale počuť nielen v base ale aj čistote zvuku napr v hre, keď otočím hlavou tak je zvuk citeľne iný. Neviete teda čím to môže byť? Snáď tým tlačením tej náušky na ten menič, tak ako mal niekto rovnaký problém na beats by Dr dre fóre, kde to asi riešil reklamáciou...
Myslíte, že by to v alze reklamovali? A ak áno tak za aký čas? Či by mi poslali kade ľahšie, pretože oni by citlivý rozdiel asi nepočuli, tak by povedali, že "závada sa neprejavila"?
Naposledy upravil/-a coregamer v Št 08. Jan, 2015, 16:26, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
dexterav
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 22010
Dátum registrácie: Po 06. Máj, 2002, 02:00
Bydlisko: Sered´

Re: Headset hyperx cloud, pravá strana hrá horšie ako ľavá

Príspevok od používateľa dexterav »

RMA
ja som reklamoval vždy ked mi slúchadlá niečo také robili, nové samozrejme nič také nerobia ;)
Spoiler: ukázať
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X32GB6,8GHz CL32 Vengeancel, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s+A50s+T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X


motto1:Mýliť sa je ľudské, ale zbabrať niečo dokonale na to treba počítač
motto2: Silný zdroj a veľký chladič to istí
motto3: Ten most prekročíme až k nemu prídeme, Jack O'Neill
motto4:Nikdy nič nieje ľahké, Zeddicus Zu'l Zorander

Návrat na "Zvuk a PC"