USB prehravac ku TV (FullHD,DTS,SPDIF,MKV)

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
Cougar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 346
Dátum registrácie: Po 14. Nov, 2011, 13:50
Bydlisko: Toronto - CA

USB prehravac ku TV (FullHD,DTS,SPDIF,MKV)

Príspevok od používateľa Cougar »

Zdravim.
Zhanam nejaky prehravac ku televizoru, ktory napojim HDMI kablom, napojim na neho cez USB externy disk, pustim film a zvuk bude z neho vychadzat do receiveru cez opticky kabel.

!!! MUSI PODPOROVAT DTS !!! ide mi hlavne o to ... momentalne to mam riesene tak, ze HDD napojim na TV, opticky kabel mi ide z telky do receivra, ale problem je v tom ze TV nedokaze rozoznat DTS, ale iba Dolby.... ja chcem ale DTS :smutny:

Alebo ak viete o nejakom inom rieseni tak napiste.

Dakujem.
Používateľov profilový obrázok
Kknightley
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1148
Dátum registrácie: Ut 04. Dec, 2012, 18:01
Bydlisko: BA

Re: USB prehravac ku TV (FullHD,DTS,SPDIF,MKV)

Príspevok od používateľa Kknightley »

Update firmwéru v TV nepomôže s rozoznávaním DTS ?
Používateľov profilový obrázok
vuaras
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 78
Dátum registrácie: Pi 10. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Žilina, Bratislava

Re: USB prehravac ku TV (FullHD,DTS,SPDIF,MKV)

Príspevok od používateľa vuaras »

Aky mas cenovy strop? Ak chces len DTS ani do buducnosti neupgradovat, tak ten WD je ok, ak chces lacnejsi, tak pozri niekde starsi Xtreamer, hociktoru generaciu sidewinder, najnovsi za 59 EUR tu: http://www.xtreamer.net/SideWinder4/, vie viac ako potrebujes, je maly, uplne tichy, kedze ma len pasiv.

Ale ak to chces aj do buducna, HD zvuk (ten ale nedas cez optiku von), tak ak sa nemylim, ten WD to nebude vediet poslat von v original formate (passthrough), ale len core DTS, co znamena, ze aj HD zvuk, aj ked budes mat super receiver, pojde len ako DTS.

Drahsia alternativa, ktora ale vsetko toto zvlada a maju aj v alza: http://www.alza.sk/mede8er-med-600-x3d-wp-d506580.htm od zaciatku nema s tymto problem, ako jeden z mala v poslednej dobe.

Návrat na "Nákupná poradňa"