Nová pc case

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
99ivko9
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 44
Dátum registrácie: St 27. Aug, 2014, 18:05

Nová pc case

Príspevok od používateľa 99ivko9 »

Ahojte.Potrebujem poradiť z case.Robil som si už aký taký prieskum.Najviac sa my pozdáva NZXT H440 Red,poprípade cm storm troper alebo corsair 760t.Case by mala biť čierna alebo čierno červená a potrebujem aby tam vošlo vodné chladenie corsair h110 a nech je dobre vetraná.Cena moc nerozhoduje.:-)
SpQx
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 606
Dátum registrácie: So 09. Feb, 2013, 14:55
Bydlisko: Dunajská Streda

Re: Nová pc case

Príspevok od používateľa SpQx »

Nad big tower om si neuvažoval?
Určite nie každému sa to hodí, ale ak cena extra nerozhoduje hlavne design a priestor tak bigtowery vedia ponuknuť viac (mne sa páčia oveľa viac, ale to je subjektivne)
Používateľov profilový obrázok
Arťom
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 121
Dátum registrácie: Po 15. Sep, 2014, 16:03

Re: Nová pc case

Príspevok od používateľa Arťom »

niečo také by som bral, keby že kupujem novú case http://www.tichepc.sk/PHANTEKS-Enthoo-P ... rg1=001022
Spoiler: ukázať
CPU Intel G3258 @4,2Ghz | MB AsRock z97m pro4 | RAM Adata 8GB 1600MHZ XPG V1.0 | GPU Sapphire HD 7770 VAPOR-X OC | SSD Crucial BX100 250GB | CASE Fractal Arc Mini R2 | PSU Seasonic S12G 450W | MONITOR Benq GW2470H | WIN W7 64 bit
99ivko9
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 44
Dátum registrácie: St 27. Aug, 2014, 18:05

Re: Nová pc case

Príspevok od používateľa 99ivko9 »

[quote="SpQx"]Nad big tower om si neuvažoval?
Určite nie každému sa to hodí, ale ak cena extra nerozhoduje hlavne design a priestor tak bigtowery vedia ponuknuť viac (mne sa páčia oveľa viac, ale to je subjektivne)[/

Určite by big tower nebola zlá voľba.Vedel by si niečo poradiť tak aby bola tichá a dobre vetraná?
SpQx
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 606
Dátum registrácie: So 09. Feb, 2013, 14:55
Bydlisko: Dunajská Streda

Re: Nová pc case

Príspevok od používateľa SpQx »

99ivko9 napísal:
SpQx napísal:Nad big tower om si neuvažoval?
Určite nie každému sa to hodí, ale ak cena extra nerozhoduje hlavne design a priestor tak bigtowery vedia ponuknuť viac (mne sa páčia oveľa viac, ale to je subjektivne)[/

Určite by big tower nebola zlá voľba.Vedel by si niečo poradiť tak aby bola tichá a dobre vetraná?

Ja som mal dobrú skúsenosť s CM storm menené ventilátory, robustný design veľa priestoru.

http://www.alza.sk/cm-storm-bigt-troope ... 281284.htm

Návrat na "Nákupná poradňa"