World of Warcraft WOD

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Shadow19
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 82
Dátum registrácie: So 13. Nov, 2010, 16:45

World of Warcraft WOD

Príspevok od používateľa Shadow19 »

Zdravím,
chcel by som sa opýtať či neviete v čom môže byť problém.
Pred tým ako prišlo WoD tak som nemal žiadny problém s wow,keď prišiel patch tak mi hocikedy zaseklo wow a musel som ho cez task manager vypnuť a potom som mohol hrať ďalej ale nerobilo to pravidelne,ale robilo to iba na mojom účte a na manželkinom na tom istom pc nie.
ale na druhom pc mi to nerobilo vôbec a mal som zapnuté všetko ako na mojom pc,tak som si prekopíroval wowko na môj pc a vyzeralo že to pomohlo,ale teraz mi to už nezasekne ako predtým,ale asi po 4-5hodinách hraniach mi to zasekne a zase musím použiť task manager aby som to vypol,lebo inak to nejde - program nereaguje
Používateľov profilový obrázok
Matej.T
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1868
Dátum registrácie: Pi 11. Mar, 2011, 22:09
Bydlisko: Piešťany/Brno

Re: World of Warcraft WOD

Príspevok od používateľa Matej.T »

Nepoužívaš nejaký outdated addon? Skús prípadne preinštalovať WoW.
 Macbook Pro 2.4/8/256 (Late 2013) + Samsung Galaxy S9 Midnight Black DUOS
Gaming: Intel i5 8600k | delid by Gabo |+ Barrow CPU block | EVGA GTX 1080 SC + EKWB nickel plated block | ASRock Z370 Extreme4 | Corsair Dominator 16GB DDR4 3200Mhz | Corsair RM650i | Fractal Design Define R6 TG | Samsung EVO 850 250GB | EK-DuraClear + EK D5+ EKWB PE 360 + EKWB XE 240 + LG 27GL850 + Corsair K70 RGB + Logitech G403
HTPC: Intel Xeon 1225v3 | MSI H87I | Crucial 8GB | Fractal Node 304 | Seasonic G Series 360
Shadow19
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 82
Dátum registrácie: So 13. Nov, 2010, 16:45

Re: World of Warcraft WOD

Príspevok od používateľa Shadow19 »

addony stále aktualizujem a tie čo sú out of date tak tie vypínam

skúšal som dať repair wowka niekoľkokrát a aj som vymazal wtf a cache a wow-64 a launchcer aby mi to stiahlo znova

skúsim ešte ten reinstall wow a uvidíme


ale predtým ako prišiel datadisk som s tým problém nemal
Používateľov profilový obrázok
Matej.T
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1868
Dátum registrácie: Pi 11. Mar, 2011, 22:09
Bydlisko: Piešťany/Brno

Re: World of Warcraft WOD

Príspevok od používateľa Matej.T »

Mne raz z nepochopitelného dôvodu freezovala hra pri loadingu BG... Pomohol iba reinstal OS. Dúfam, že máš rýchle net, lebo sťahovať by sa mi to nechcelo znova pri 0.8MB/s :good: Ešte pred reinstalom vyskúšaj to spúšťať v 32-bit verzii.( v battle nete to nastavíš )
 Macbook Pro 2.4/8/256 (Late 2013) + Samsung Galaxy S9 Midnight Black DUOS
Gaming: Intel i5 8600k | delid by Gabo |+ Barrow CPU block | EVGA GTX 1080 SC + EKWB nickel plated block | ASRock Z370 Extreme4 | Corsair Dominator 16GB DDR4 3200Mhz | Corsair RM650i | Fractal Design Define R6 TG | Samsung EVO 850 250GB | EK-DuraClear + EK D5+ EKWB PE 360 + EKWB XE 240 + LG 27GL850 + Corsair K70 RGB + Logitech G403
HTPC: Intel Xeon 1225v3 | MSI H87I | Crucial 8GB | Fractal Node 304 | Seasonic G Series 360
Shadow19
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 82
Dátum registrácie: So 13. Nov, 2010, 16:45

Re: World of Warcraft WOD

Príspevok od používateľa Shadow19 »

vymazal som spúštacie súbory na wow a cache a spustil som battlenet launcher aby mi to stiahlo na novo

skúšal som si aj prekopírovať celé wowko z druhého pc,kde s tým nemám problém-mám rovnaké addony a aj nastavenia

ale robí to iba na mojom účte a na manželkinom vôbec keď je na mojom pc
niekedy to neurobí vôbec a niekedy po niekoľkých hodinách to zasekne


skúsim ešte ten 32bit launcher a uvidíme,alebo skúsim aj repair wowka ešte znova....len kým neprišiel nový datadisk tak som s tým problém nemal
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: World of Warcraft WOD

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

a skusal si to so svojim uctom na tom druhom pc, kde to nerobi s tym druhym uctom (manzelkinym?)?
Spoiler: ukázať
::: ...
Shadow19
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 82
Dátum registrácie: So 13. Nov, 2010, 16:45

Re: World of Warcraft WOD

Príspevok od používateľa Shadow19 »

manželke to ide bez problémov na jej pc a aj na mojom
na jej pc mi to ide bez problémov,ale na mojom mi to občas zamrzne - prekopíroval som si celé wowko z jej pc a dal na môj a už to nerobilo tak často ako predtým ale občas mi to ešte zamrzne

skúsim ešte preinštalovať battlenet agenta a uvidím
Používateľov profilový obrázok
Matej.T
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1868
Dátum registrácie: Pi 11. Mar, 2011, 22:09
Bydlisko: Piešťany/Brno

Re: World of Warcraft WOD

Príspevok od používateľa Matej.T »

blbá otázka? Prečo to vždy len kopíruješ? Skús to klasicky odinštalovať a potom celé nainštalovať cez bettle net klienta. Ak bude fungovať, potom nakopíruješ WTF + Addony
 Macbook Pro 2.4/8/256 (Late 2013) + Samsung Galaxy S9 Midnight Black DUOS
Gaming: Intel i5 8600k | delid by Gabo |+ Barrow CPU block | EVGA GTX 1080 SC + EKWB nickel plated block | ASRock Z370 Extreme4 | Corsair Dominator 16GB DDR4 3200Mhz | Corsair RM650i | Fractal Design Define R6 TG | Samsung EVO 850 250GB | EK-DuraClear + EK D5+ EKWB PE 360 + EKWB XE 240 + LG 27GL850 + Corsair K70 RGB + Logitech G403
HTPC: Intel Xeon 1225v3 | MSI H87I | Crucial 8GB | Fractal Node 304 | Seasonic G Series 360
Shadow19
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 82
Dátum registrácie: So 13. Nov, 2010, 16:45

Re: World of Warcraft WOD

Príspevok od používateľa Shadow19 »

kopíroval som to preto stále,lebo na druhom pc to išlo v pohode,tak som to chcel prekopírovať aj na svoj,aby som mal pokoj a nemusel to celé sťahovať znova
a nesťahoval som to aj preto,že to robí iba na mojom účte na mojom pc a na druhom účte na mojom pc nie
Shadow19
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 82
Dátum registrácie: So 13. Nov, 2010, 16:45

Re: World of Warcraft WOD

Príspevok od používateľa Shadow19 »

tak som to cele preinstaloval.....ale aj tak mi to obcas zamrzne a musim wowko vypnut natvrdo cez task manager

neviem ze co to potom moze byt
Shadow19
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 82
Dátum registrácie: So 13. Nov, 2010, 16:45

Re: World of Warcraft WOD

Príspevok od používateľa Shadow19 »

som si vsimol ze ked mi zamrzne wowko,tak ledka na indikovanie prace disku len tak sem tam blikne....nie tak ako normalne ked disk pracuje

az kym sa neprepnem do windowsu,kde systemova lista mi funguje normalne ale plocha nie -sice tam vidim co mam na ploche ale ked na nu prejdem mysou tak mi berie stale kurzor a aj to ako keby som bol vo wow - tak to musim vypnut cez task manager

vcera mi zmarzlo wowko aj ked som ho vypinal - na obrazovke kde sa zadavaju prihlasovacie udaje tak mi to zamrzlo - program nereaguje a musel ho vypnut cez task manager

som myslel ze to budu nejake addony ale tie pouzivam stale a predtym som s tym problem nemal ale ked to urobil aj pri vypinani,tak teraz neviem

ale stale to robi iba na mojom acc na pc......ked lognem manzelkyn acc,tak jej to nemrzne,niekedy sa stane ze jej to zasekena ale max na 2-3sekundy a potom jej to ide normalne
Shadow19
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 82
Dátum registrácie: So 13. Nov, 2010, 16:45

Re: World of Warcraft WOD

Príspevok od používateľa Shadow19 »

to zmarzanie sa asi vyriešilo,som to prepol na 32bit a zatiaľ to ide dobre

mám teraz problém na iba na jednom chare na acc,že keď otvorím bag a mám na to addon tak mi to na 1-2 sekundy zasekne kým sa otvorí a robí to pri každom otvorení, keď niečo craftim alebo lootujem tak mi to nezasekne až keď otvorím bag ale keď niečo otváram ako napr. Big Crate of Salvage a ako to otvorí a má to dať do bagu tak mi to na tie 1-2sekundy sekne,skúšal som aj iný addon a robí to tak isto.....keď vypnem addon na bag tak to ide normálne......ale robí to iba na jednom chare a na ostatných nie aj keď je zapnutý......a všade mám rovnaké addony

ako dá sa to prežiť,ale som chcel vedieť v čom môže byť problém na tom chare

Návrat na "Hry a problémy s nimi"