Origin strajkuje

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
PETERPANs
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 579
Dátum registrácie: Ne 05. Nov, 2006, 02:00

Origin strajkuje

Príspevok od používateľa PETERPANs »

Nazdar, chcel som kupit na Origine hru a neviem preco ale stale pyta odo mnma kreditnu kartu a to aj napriek tomu, ze zadavam PayPal a na mojom PayPal ucte je dostatok prostriedkov. Aj napriek tomu, ze na origine zadam heslo k PayPal uctu vyskoci okno aby som pridal kreditnu kartu. Aspon trikrat som kontroloval ci naozaj mam na PayPale dost prostriedkov, dokonca 2 krat tolko ako je treba a aj napriek tomu Origin chce po mne kreditnu kartu ... Tak som skusil priadat novy ucet PayPal a tentoraz som uz nemal vypisane meno PayPal uctu tak som vsetko zadal rucne a aj tak chce po mne kreditnu kartu ...

Neviete nahodou kde moze byt chyba?
CPU AMD Phenom II X6 1070T, Motherboard Gigabite GA-970A-UD3, Vengeance - 8GB Dual channel DDR3 memory kit - 1600 Mhz, VGA Gigabite Radeon R9 280X Windforce OC version, Case Coolermaster Centurion 5 II + extra fans NOCTUA NF-S12B redux-1200(back), NOCTUA NF-P14s redux 1200(up)
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 10043
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Origin strajkuje

Príspevok od používateľa stiv »

Chyba moze byt v tom ze tam nemas kreditku. :cool:
Ani na battle.net-e nefunguje/val paypal bez karty.
.
Používateľov profilový obrázok
PETERPANs
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 579
Dátum registrácie: Ne 05. Nov, 2006, 02:00

Re: Origin strajkuje

Príspevok od používateľa PETERPANs »

stiv napísal:Chyba moze byt v tom ze tam nemas kreditku. :cool:
Ani na battle.net-e nefunguje/val paypal bez karty.
Ale tomu nechapem, ako som potom mohol kupit ostatne hry na Origine cez PayPal predtym? Ked tam nemam kreditku.

No ako som mohol kupit potom Dead Space 3 priamo na Origine? Ved tiez som platil iba cez PayPal. A teraz to zmenili alebo co?
CPU AMD Phenom II X6 1070T, Motherboard Gigabite GA-970A-UD3, Vengeance - 8GB Dual channel DDR3 memory kit - 1600 Mhz, VGA Gigabite Radeon R9 280X Windforce OC version, Case Coolermaster Centurion 5 II + extra fans NOCTUA NF-S12B redux-1200(back), NOCTUA NF-P14s redux 1200(up)
Používateľov profilový obrázok
Bird
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2025
Dátum registrácie: So 15. Aug, 2009, 22:39
Bydlisko: TO

Re: Origin strajkuje

Príspevok od používateľa Bird »

ja si už nepamätám kde presne som nakupoval, no tiež mám k PayPal účtu priradenú VISA Electron kartu, a keď som kupoval cez dotyčnú stránku tak ma vyzývalo k pridaní novej kreditky. Ja som sa na to vykašľal, no riešil by som to cez paypal support
MacBook Pro 13 (2016) + iPhone 12 mini
PS5 Slim
Používateľov profilový obrázok
PETERPANs
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 579
Dátum registrácie: Ne 05. Nov, 2006, 02:00

Re: Origin strajkuje

Príspevok od používateľa PETERPANs »

Ja im nedam kreditku, ked nechcu moje penniaze tak nech ...

Preco sa tam potom dusuju vo FAQ, ze na kupu v ich obchode mi netreba kreditku? Ze staci Paypal. Pride mi to dost neferove, ked zvolis metodu platby a aj napriek tomu chcu od teba nieco ine. :wallbash:
CPU AMD Phenom II X6 1070T, Motherboard Gigabite GA-970A-UD3, Vengeance - 8GB Dual channel DDR3 memory kit - 1600 Mhz, VGA Gigabite Radeon R9 280X Windforce OC version, Case Coolermaster Centurion 5 II + extra fans NOCTUA NF-S12B redux-1200(back), NOCTUA NF-P14s redux 1200(up)
Používateľov profilový obrázok
dexterav
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 22017
Dátum registrácie: Po 06. Máj, 2002, 02:00
Bydlisko: Sered´

Re: Origin strajkuje

Príspevok od používateľa dexterav »

ono dosť často nefunguje paypal platba ak tam neni kreditka :?
stretol som sa s tým dosť často
btw ono napr nabíjanie pre svk tam neni ani nejak dlho
Spoiler: ukázať
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X32GB6,8GHz CL32 Vengeancel, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s+A50s+T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X


motto1:Mýliť sa je ľudské, ale zbabrať niečo dokonale na to treba počítač
motto2: Silný zdroj a veľký chladič to istí
motto3: Ten most prekročíme až k nemu prídeme, Jack O'Neill
motto4:Nikdy nič nieje ľahké, Zeddicus Zu'l Zorander
Dr.80
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 411
Dátum registrácie: Št 20. Dec, 2012, 19:26
Bydlisko: Bratislava- Ružinov

Re: Origin strajkuje

Príspevok od používateľa Dr.80 »

skontroluj si ci ti karta este plati :) takyto "bug" moze upozornovat nato ze karta prestala platit.
Spoiler: ukázať
CPU R7 5800x3D GPU Inno3D RTX 4080 iChill X3 16GB Mobo Asrock X470 K4 gaming Ram Crucial Ballistix 4x8GB 3200mhz CL16 SSD Crucial P5 1TB, P2 1TB PSU EVGA SuperNOVA 750 P6 Bedňa Fractal Torrent Compact white Headset Truthear Hexa + Kinera Leyding Interface Focusrite Scarlett Solo 3rd Gen Mic Samson Q2U Monitor 34" Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor Mobil Poco F3 white
Steam http://steamcommunity.com/id/dr80103
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Origin strajkuje

Príspevok od používateľa felipe25 »

mas moznost mas uplne zdarma ucet v banke, ku ktoremu ti daju kartu a neplatis tam nic.(zunom, prip.mbank ak minies 20e kazdy mesiac, dokonca ked ta odporucim dostanes este aj 20e na uvod zadarmo..)
ja mam takto ucet, na ktorym poslem love iba ked nieco kupujem, a udaje ku karte dam kludne aj tebe. no nemas sancu to zneuzit, lebo nebudes vediet v ktorej minute tam dojdu love a odidu..

tak neviem co riesite: nedam im udaje karty.
tak si zalozim ucet a mam druhu kartu cisto na net platby.. free of charge..
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
Používateľov profilový obrázok
PETERPANs
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 579
Dátum registrácie: Ne 05. Nov, 2006, 02:00

Re: Origin strajkuje

Príspevok od používateľa PETERPANs »

felipe25 napísal:mas moznost mas uplne zdarma ucet v banke, ku ktoremu ti daju kartu a neplatis tam nic.(zunom, prip.mbank ak minies 20e kazdy mesiac, dokonca ked ta odporucim dostanes este aj 20e na uvod zadarmo..)
ja mam takto ucet, na ktorym poslem love iba ked nieco kupujem, a udaje ku karte dam kludne aj tebe. no nemas sancu to zneuzit, lebo nebudes vediet v ktorej minute tam dojdu love a odidu..

tak neviem co riesite: nedam im udaje karty.
tak si zalozim ucet a mam druhu kartu cisto na net platby.. free of charge..
Svoju kartu im nedam a na takyto ucel pre jeden Origin, kde som nakupoval naposledy asi pred pol rokom nemienim zriadzovat dalsi prazdny ucet v banke. Na platby online pouzivam Paypal a nie karty. Netusim co zacalo EA praskat v tej hlave. Doteraz ten Paypal siel a zrazu im treba kartu, ktoru predtym netrebalo a este ti budu pisat, ze naozaj netreba kartu a staci platit Paypalom XD ...
CPU AMD Phenom II X6 1070T, Motherboard Gigabite GA-970A-UD3, Vengeance - 8GB Dual channel DDR3 memory kit - 1600 Mhz, VGA Gigabite Radeon R9 280X Windforce OC version, Case Coolermaster Centurion 5 II + extra fans NOCTUA NF-S12B redux-1200(back), NOCTUA NF-P14s redux 1200(up)

Návrat na "Hry a problémy s nimi"