software na hromadne rozposielanie SMS

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
SpQx
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 606
Dátum registrácie: So 09. Feb, 2013, 14:55
Bydlisko: Dunajská Streda

software na hromadne rozposielanie SMS

Príspevok od používateľa SpQx »

Zdravím pcčkari :-)
Viete mi niekto poradiť software na hromadné rozposielanie sms správ?
Moja firma má širokú klientelu a rád by som trocha rozšíril poskytovanie noviniek pre mojich klientov.
Hľadam som na nete, ale (asi ja som analfabet) nič som k tomu nenašiel, respektíve nič, čo by mi jednoducho ponúkalo to, čo potrebuje (napr. Importovať 2000 t.č. a rozposlať smsky).
Ak by ste mi vedeli poradiť, či už free, alebo platenú možnosť tak by som to určite ocenil.
Vopred ďakujem. :-)
Používateľov profilový obrázok
geroswen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1266
Dátum registrácie: So 03. Jan, 2015, 23:54
Bydlisko: Bratislava, Cifer

Re: software na hromadne rozposielanie SMS

Príspevok od používateľa geroswen »

Simple riesenim je rozposielanie priamo z android telefonu napriklad cez appku BulkSMS.

Dalsim riesenim je "prepojenie" s PC a s databazou, kde sa ti otvaraju siroke moznosti. Jednak je to pohodlnejsie ako kopirovat .csv do mobilu a taktiez si mozes spravovat odbery, reagovat na odpovede od zakaznikov alebo cokolvek ta napadne.

Zalezi to od toho co presne pozadujes. Spravit custom riesenie na mieru nie je nic zlozite.

Taktiez si je treba dat pozor na to, komu budes tie SMS posielat a mat na to ich suhlas, v opacnom pripade ta moze riesit napr. SOI za rozposielanie spamu.

Taktiez odporucam prestudovat zmluvu s operatorom, ak mas napriklad neobmedzene SMS a odosles v jednom BULKu 2000 SMS, tak to mozu povazovat za zneuzivanie...
Dell M4500 - i7-920xm @3.87Ghz, quadro 1800m

Návrat na "Programy a problémy s nimi"