EA password problém

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
spencer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1933
Dátum registrácie: Št 08. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Rajecké teplice , Vek: 31 r

EA password problém

Príspevok od používateľa spencer »

Čavte mám problém s tým že som zabudol zrejme heslo ku svojmu EA účtu a nemôžem sa prihlasiť na origin ku svojim hrám a ani v hrách . konkretne battlefieldy :/ snažim sa vždy zvoliť možnosť

Reset Your Password

Please enter your ID or the email address you used to set up your EA Account.

a to potvrdím ale na mail nič nechodi ich stranka supportu je tka hrozná že online komunikacia nie je v podstate asi možna alebo mailova komunikácia všade majú len nejaké čudné formulare kde môj problém ani nie je . proste chcem resetnuť password na môj mail . a nič nikd ynepríde ani v spame ani koši nikde . mai l mám spravný . Hesla nezabúdam ale EA trvá na veľkých malých písmenách a ešte aj číslach to som zabudol .
Spoiler: ukázať
Notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3-15IMH05 Onyx BlackCPU :Intel Core i5 10300H Comet Lake RAM : RAM 24GB DDR4GPU : NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 4GBSSD : SSD 512GBHDD :1000 GB HDD Sound cardFiiO E10 OlympusOS : Windows 10 64-bit Headphones : Beyerdynamic Custom One Pro Myš :evolveo wm430
Používateľov profilový obrázok
Fullesh
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 5199
Dátum registrácie: So 05. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Nitra

Re: EA password problém

Príspevok od používateľa Fullesh »

zavolaj na online podporu
|MB| MSI B450I Gaming Plus |CPU| AMD Ryzen 5 5600G |CPU's Cooler| AIO 140mm
|RAM| G-Skill 2x8GB DDR4 3200MHz Trident-Z |GPU| AMD Vega 7
|SSD| Intel 660p 1024GB M.2 NVMe |PSU| NZXT 650W 80Plus Gold |Case| NZXT H1 V1
|LCD| BenQ BL3200PT |Mouse| Logitech G603 |Pad| Razer Goliathus Speed |OS| Microsoft Windows 10 Pro x64 SK
|OC| Celeron D 330 E0 / Pentium E2160 M0 / Pentium E5200 M0 / Pentium E5200 R0 / Phenom II X3 720 C2 / Core i5 2500K / Core i5 6600K
.
Používateľov profilový obrázok
spencer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1933
Dátum registrácie: Št 08. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Rajecké teplice , Vek: 31 r

Re: EA password problém

Príspevok od používateľa spencer »

dik tka som to spravi l tka že som sa prihlasil na stary účet na ktorom nemám žiadné hry kupené . odtiaľ som im napísla o čo ide že mám dve hry battlefieldu a že pravdepodobne na tej a tej emailovej adrese/účte ale že s ami nedá prihlasiť a keDˇpožiadať o reeset password na mail mi nič nepríde . že pokiaľ bude treba poskytnem im moje cd kľuče na nájdenie môjho účtu a opätovnej aktivácie . tka čakám na odpoveĎ do 14 dní pánečku .
Spoiler: ukázať
Notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3-15IMH05 Onyx BlackCPU :Intel Core i5 10300H Comet Lake RAM : RAM 24GB DDR4GPU : NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 4GBSSD : SSD 512GBHDD :1000 GB HDD Sound cardFiiO E10 OlympusOS : Windows 10 64-bit Headphones : Beyerdynamic Custom One Pro Myš :evolveo wm430
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: EA password problém

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

maju dost solidny support po telefone,
minule osm sa tak preklikal, a len co som poslal poziadavku, uz mi volal niekto. z ciech. vyriesene do 5min.

nechapem, a netyka sa to len teba, ze (ti) tu niekto poradi, aby si skusil ich telefonicku podporu a presto vsetko posles zajebany ticket, ktory vytiahne nejaky zaprdeny strapaty znudeny typek, ktory si o sebe mysli ze ma v zivote naviac a ze na customer service pozicii je podhonoteny, z coho ofc vypliva aj jeho proaktivita pristupu k poziadavkam, a potom co na ten tvoj ticket cely den pozeral a uz nemohol viac vydrzat, pretoze manageris do nho husti SLASLASLA ti konecne, akoze odpise "akovelmijemulutocosatistalo" siahodly srcervuci liebemail (copy paste for sure) na ktoreho konci sa dozvies, ze mas kontaktovat aj tak ich telefonicku podporu.

tak teraz cakaj.

da sa to cez maily ofc tiez, ale trva to trocha dlhsie. ale asi nie az 14 dni.
to si nechavaju rezervu, keby ten typek hore napr siel na wc.
Spoiler: ukázať
::: ...
Používateľov profilový obrázok
spencer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1933
Dátum registrácie: Št 08. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Rajecké teplice , Vek: 31 r

Re: EA password problém

Príspevok od používateľa spencer »

ďakujem za odpovede chlapi tka prišiel mi dnes mail kde došlo tel .čisla na riešenie problému tka som brnkol na čechy a problém bol v tom že niekto nejakým spôsobom hackol môj účet a zmenil prihlasovacie údaje . ževraj terza s tým majú veľa problémov . takže sme podľa môjho mailu obnovili nastavenia aktivovali nové heslo do 15 min bolo hotovo . aktivoval som si aj nejaké ochrany účtu cez sms a nechal som zmazať svoj druhy účet ktorý som roky nepoužival nemal som tam nákupy . super kamarát ma asi tiež takýto problém odporučim mu riešenie po telefone . :good:
Spoiler: ukázať
Notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3-15IMH05 Onyx BlackCPU :Intel Core i5 10300H Comet Lake RAM : RAM 24GB DDR4GPU : NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 4GBSSD : SSD 512GBHDD :1000 GB HDD Sound cardFiiO E10 OlympusOS : Windows 10 64-bit Headphones : Beyerdynamic Custom One Pro Myš :evolveo wm430

Návrat na "Hry a problémy s nimi"