ahojte. Potrebujem poradit alebo i nejako dochadzaju napady. Vo firme mam postu na linuxovom servery, na NB mam nainstalovany MS outlook, ktory cez imap prijma postu, takisto mobil. V outlooku mam kalendar, kde mam naplanovanie stredtnuia, ulohy, porady.
potreboval by som tento kalendar nejako dotiahnut do mobilu. Pouzivam android
momentalne som skusal tuto variantu (nechcem zdielanie cez google a google to uz ani standardne nepordporuje co viem).
Do mobilu som stiahol aplikaciu MS outlook. Vytvoril som si konto, vosiel do kalendara, nastavil som si link na zdielanie, importol to NB outlooku. Synchronizacia uloh funguje, co naplanujem v tomto kalendary v mobile sa zobrazi aj v NB ale opacne uz nie, v NB mi nedovoli do tohto kalendara vpisovat. Problem je, ale ked mi pride potrvdenie schodzky mailom, ja ju potvrdim, lenze ono ju nehodi do zdielaneho kalendara ale to lokalneho. Ten sa samozrejme ale nesynchronizuje. Mate niekto nejaku radu ako toto pozliepat?
MS outlook zdielanie kalendara mobil
- HellAngel
- Sponzor fóra gold

- Príspevky: 13210
- Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
- Bydlisko: Turčianske Teplice
MS outlook zdielanie kalendara mobil
NB: Lenovo Legion 15 15AHP10: AMD Ryzen 7 260, 32GB RAM, 2+1TB SSD, RTX 5050 8GB
