mys do kanclu

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
Durana
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 186
Dátum registrácie: Ne 17. Feb, 2008, 14:00

mys do kanclu

Príspevok od používateľa Durana »

Caute, hladam mys vyuzivanie najma v praci, obcas mozno na hry, ale to bude sekundarny ucel

co by mala splnovat:
1: pohodlnost - klucove. Bude to do prace, takze nieco na pohodlny palm grip. Momentalne mam dozivajucu mx518 a doma mam RAT7 MMO. narozdiel od vela ludi povazujem aj ratku za pohodlnu na zapastie, teda siroka mys nieco ako mionix 7000 kludne moze byt. Na ratke mi skor vadi, ze prsty mozem mat len na tlacitkach a teda su stale v napati(tlacitka presahuju cez okraj mysi a teda nie je moznost si uvolnit prsty bez toho, aby som klikol)


2: bud menic dpi alebo nastavitelne dpi, ktore si myska bude pamatat. Na pracovny pc nemozem nainstalovat soft a chcem si byt isty, ze nebudem musiet fungovat v ultrapomalom mode(bud si chcem nastavit dpi na jednom pc a aby si ho myska pamatala, alebo mat na myske nejaky prepinac medzi citlivostou, pripadne default dpi 1500+

-----
co by mohla mat:
nejake aspon 2 programovatelne tlacidla, aby to bolo pouzitelne aj na obcasne hranie mimo kanclu
internu pamat na programovatelne tlacidla - co by umoznovalo pouzivanie makier aj bez softu na danom PC - toto by som veeelmi ocenil, ale som si vedomy, ze by to uplne menilo rozpocet
nizku hmotnost
neleskly povrch. mys musim cistit aj viackrat tyzdenne a leskly povrch na ktorom sa poti ruka a lepi sa spina mi moc nepomoze

rozpocet: nemam. Ak mi odporucite nieco uzasne pohodlne bez moznosti menit dpi ktore bude mat aspon takych 1500dpi za par drobnych beriem. Ak mi odporucite nieco super pohodlne s programovatelnymi tlacitkami a internou pamatou pre makra za 150E, tiez moze byt(a neham ju doma na gaming a do prace zoberiem RATku :D

Zatial nemam osobnu preferenciu. Uvazujem trochu o logitech g400(aj ked po 10rokoch co mam mx518 by som mozno chcel skusit aj nieco nove :D) este ma zaujala mionix naos. Niekto ju tu na fore vychvaloval a vyzera pohodlne. Tiez ma napadla niektora z lacnejsich a4tech, nemam vsak rat tie ich leskle hladke povrchy

Návrat na "Nákupná poradňa"