problem s hrou po aktualizovani windowsu 10

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
matfo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Št 18. Aug, 2016, 13:29

problem s hrou po aktualizovani windowsu 10

Príspevok od používateľa matfo »

Dobry den dufam ze pochopite mojmu problemu a mi pomozete to vyriesit jedna sa vlastne o dve problemy ale iba jedna je taka dolezita.

Ide o to ze pred mesiacom vysla nova aktualizacia na windows 10 hned ten den som si ju stiahol a nic som ine uz nestahoval a nic ine nerobil. Na druhy den vas portal informoval o probleme s aktualizaciu a ako sa to da vyriesit a vratit na zakladnu verziu windows 10 tak som aj spravil. Tu nastava ten problem ako som to spravil nic som nepostrehol a tak som si isiel zahrat hru counter strike global offensive uz v hlavnom mene mi bolo jasne ze a ja som ten stastny chlapec ktoreho sa ta aktualizacia dotkla kym som nemal aktualizaciu tak v mene som mal 120FPS ale po aktualizacii som mal 30fps co bolo dost neobvykle tak som si zapol server a na servery to iste bolo 30 fps max som mal 60. Co pred aktualizaciou som mal 280 az 300 fps. celu hru som mal nastavenu na strednom rozliseni a obraz nastaveny na 1024 x 768. Tak som dal hladat aktualizaciu ale mal som tu najnovsiu aktualizaciu grafickej karty... Bol to cisto novy PC za 800€

Zostava: Obrázok

tak som ho isiel dat odniest do servisu skade som si aj PC nechal poskladat ako inak cakal som 3 tyzdne a nepomohlo to :/

Potom pri uplnej nahode som si nieco vsimol ze ked zapnem hru tak mam fps 30 ale ked zminimalizujem hru a naspät ju spustim tak mam fps 120 ale tmavsiu hru

Tu je pred spustenim: Obrázok

Po zminimalizovani: Obrázok

Ako si mozte vsimnut tak je tam jas tmavsi ako pri prvom screene.. Jas v hre mam celkom nastaveny na svetlu aby v tme bolo lepsie vidno hracov...

Fakt uz neviem co mam robit...

PS: rad by som vedel co su to za programy rthdribl_2_0 a OCCTPT_4.4.0 ked som prisiel s PC od servisu uz tam boli stiahnute a podla casu to bolo ten den kedy mi dali PC s opravy.

Velmi pekne dakujem za pomoc :-)
Používateľov profilový obrázok
yesper
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3007
Dátum registrácie: Ut 10. Jún, 2008, 20:41
Bydlisko: VT & BA

Re: problem s hrou po aktualizovani windowsu 10

Príspevok od používateľa yesper »

skus vypnut Xbox DVR
Xbox app > go to Settings > Game DVR > Set slider to Off
http://steamcommunity.com/app/730/discu ... 535237680/
matfo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Št 18. Aug, 2016, 13:29

Re: problem s hrou po aktualizovani windowsu 10

Príspevok od používateľa matfo »

Dakujem pekne pomohlo to :3 a este k tym dvom programom rthdribl_2_0 a OCCTPT_4.4.0 co to je
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8603
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: problem s hrou po aktualizovani windowsu 10

Príspevok od používateľa shiro »

google u vas nefunguje?
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB

Návrat na "Hry a problémy s nimi"