notebook s DVOMI externymi 4K/UHD monitormi

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

notebook s DVOMI externymi 4K/UHD monitormi

Príspevok od používateľa mp3turbo »

chlapi, pozname nejaky notebook ktory dokaze obhospodarit DVA externe monitory s rozlisenim 3840x2160 ? Cisty desktop, kancelarska robota = absolutne ziadne hranie.

Predpokladam ze docking station bude necessary, samozrejme nevadi. Nezaujem o CPU (moze byt i3/i5) ; v takejto triede automaticky predpokladam moznost 2x 8GB RAM. Netreba dva interne disky, netreba aby tam bolo SSD (vyhodim HDD co tam bude a naladujem vlastne SSD), nemusi mat NVMe.

Cenovka tiez zavazi : nikto nepredpoklada tristo eur za takuto masinu, avsak dve tisic za to nepustim - to uz kaufnem desktop za 400 so zodpovedajucou dvojmonitorovou grafikou a notebook za dalsich 500 "na nudzove pouzitie mimo úradu" pretoze VPNky maju ajtak a hotovo (udaje su na serveri a nie lokalne na masinach). Potrebujem to 11krat takze ziadne kusovky z ebayu alebo bazosu.

Keby sme vedeli o nejakom notebooku ktory ma nezavisly 2x HDMI pripadne 2x DisplayPort vystup, to by bolo žúžo. Nedajboze 60Hz.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.

Návrat na "Nákupná poradňa"