Pomoc s operou a pod.

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Pomoc s operou a pod.

Príspevok od používateľa jararak »

ludia, ako by som mal nastavit operu aby mi nejak solidne nacitala obrazky, stale ked je na stranke viacej obrazkov tak mi ukaze tak jeden dva aj to nedotiahnute a zvisok uz ma v <>. napriklad ako tu na fore v threate ukazte sa konecne, alebo ked niekto naladuje obrazky z nejakeho case modu. pripojenim to neni ved mam 1mb dsl a agregacia sa neprejavuje. Nieje to problem len na momentalnom kompe, cca 4 kompy, kopec windovsoch viacej instalacii opery.
momentalne opera9.
este problemik, trebars stranka imperio sk ma pristup na burztu tak ze ma listu cez macromedia flash player ale aj ked som si ho doinstaloval tak sa nezobrazil ale predtym pri 8,52 to tak fungovalo aj pri seckych starsich.
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
Používateľov profilový obrázok
Patko19
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 959
Dátum registrácie: Pi 22. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: prievidza

Príspevok od používateľa Patko19 »

skus prejst na iny prehliadac. niekde som videl na firefoxa temu ktora sa podobala presne na OPERU :)
Používateľov profilový obrázok
CobrA
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 79
Dátum registrácie: St 06. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Prievidza@home / Brno@school

Príspevok od používateľa CobrA »

hmm....a ktory build pouzivas?? lebo tych 9-tok je viacej. Ja mam 8502 a ide mi to v pohode. Ale je pravda je tie skorsie buildy mali pri vela obrazkoch (popr. velkych obrazkoch) dost problem.
Pripadne skus pozret na fora opery my.opera.com
Notebook Toshiba Satellite M70-340
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Príspevok od používateľa jararak »

ten problem s obrazkami som mal aj pri 8,52, proste ked bol kopec obrazkov tak mi ukaze bud z kazdeho kusok alebo len jeden dva a konec.
musim zase kus toho firefoxa poskusat, ostatne mi nevyhovoval velmi ked som ho skusal.
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.

Návrat na "Programy a problémy s nimi"