Reproduktory

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
Duri-MI
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 281
Dátum registrácie: St 02. Jan, 2008, 08:00
Bydlisko: Michalovce

Reproduktory

Príspevok od používateľa Duri-MI »

Ahojte,
zena spominala, ze by sa nam do domacnosti hodili nejake reproduktory, tak ked ide ten Blackfriday chcem nejake zaobstarat, nech uz mam aspon nieco na vianoce :)
Velke naroky na zvuk nie su, budu si vacsinu dna pustat detske pesnicky a niekolko dni v roku si tatik pusti classic trance...takze nehladam nic extra, ale cena/vykon nech tam je.
DOLEZITE je nech maju cim viac moznosti zapojenia a nie su prilis velke rozmermi. Primarne budu zapojene k desktopu (http://support.creative.com/Products/Pr ... tremeMusic), ale bolo by fajn mat moznost ich bezproblemovo prelozit do kuchyne a napojit notebook, pripadne casom zapojit k telke a pod.
Cena 100-130, cim menej tym lepsie
Zvazujem solo6c,behringermedia40usb, alesis elevate3 a pod
Na co sa zamerat?
Dunar
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 4001
Dátum registrácie: Ne 06. Sep, 2015, 12:17

Re: Reproduktory

Príspevok od používateľa Dunar »

Solo si urcite skrtni. Na tvoje poziadavky zvukovo asi najidealnejsie, ale nesplnia poziadavku na kompaktne rozmery.
Elevate 3 mas neviem preco vo vybere ked sa do sumy zmesti aj Elevate 4. Ono sa to nezda ale ten vacsi basak urobi sakra rozdiel. Aj ked pravda za cenu rozmerov. Vzdy je to nieco za nieco.

Mozno by som zvazil Presonus Ceres C4.5BT/3.5 (aj ked neviem ci najdes aj v nasich shopoch) tam mas aj moznost pripojenia cez BT.
Používateľov profilový obrázok
stevo891
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1040
Dátum registrácie: St 14. Jan, 2009, 02:54
Bydlisko: TN

Re: Reproduktory

Príspevok od používateľa stevo891 »

Ja uz mam svoje Presonus Ceres C4.5BT asi 2 roky, Na to ako male su tieto reproduktory maju velmi dobry zvuk ale ked ich das do vacsej obyvacky tak kvoli malym rozmerom stracaju dych. Bluetooth aj ked som si myslel ze to nikdy nevyuzijem je skvela vec. Hlavne v tvojom pripade ak si to chces preniest semtam do kuchyne, tak nepotrebujes kablovacku staci sa napoit s telefonom, dosah na otvorenom priestranstve cca 10m, na nenarocne pocuvanie je to genialna vec. Jedina vec naco si treba zvyknut je standby rezim.

Na amazone sa daju kupit za dobru cenu, mozno este v piatok bude cena lepsia.
https://www.amazon.com/Presonus-C4-5BT- ... onus+Ceres
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.
Spoiler: ukázať
MB: ASUS SABERTOOTH Z97 MARK 2 | CPU:Intel Core i7-4790K @ 4600 MHz | COOLING: Raijintek Ereboss, 2x Noctua NF-P12-1300 | RAM: Kingston DDR3 12GB 1333MHz CL9 HyperX (2x4GB, 2x2GB) @ 1800MHz | VGA: ASUS STRIX-GTX970-DC2OC-4GD5| SSD: Kingston 240GB SSD HyperX SATA3, 2.5 | HDD: Seagate Barracuda 7200.12 SATA 3Gb/s 1TB | MONITOR: LCD Benq G2420HDBL | CASE: Fractal Design Define R2 Black Pearl, 3x Noctua NF-S12B FLX| FAN CONTROLLER:NZXT Sentry Mesh | PSU: Seasonic M12II-620
Používateľov profilový obrázok
Duri-MI
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 281
Dátum registrácie: St 02. Jan, 2008, 08:00
Bydlisko: Michalovce

Re: Reproduktory

Príspevok od používateľa Duri-MI »

Tie Presonus vyzeraju super, no amazon mi vypocital 196,-Eur dokopy, takze kde by som to zohnal :/
Používateľov profilový obrázok
stevo891
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1040
Dátum registrácie: St 14. Jan, 2009, 02:54
Bydlisko: TN

Re: Reproduktory

Príspevok od používateľa stevo891 »

Uff prepac, nevsimol som si ze je to amazon.com, v eu to nikde nevidim :(
este za zmienku by mozno boli mackie cr4 ale cenou su uz tesne nad tvoj rozpocet a nemaju bluetooth.
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.
Spoiler: ukázať
MB: ASUS SABERTOOTH Z97 MARK 2 | CPU:Intel Core i7-4790K @ 4600 MHz | COOLING: Raijintek Ereboss, 2x Noctua NF-P12-1300 | RAM: Kingston DDR3 12GB 1333MHz CL9 HyperX (2x4GB, 2x2GB) @ 1800MHz | VGA: ASUS STRIX-GTX970-DC2OC-4GD5| SSD: Kingston 240GB SSD HyperX SATA3, 2.5 | HDD: Seagate Barracuda 7200.12 SATA 3Gb/s 1TB | MONITOR: LCD Benq G2420HDBL | CASE: Fractal Design Define R2 Black Pearl, 3x Noctua NF-S12B FLX| FAN CONTROLLER:NZXT Sentry Mesh | PSU: Seasonic M12II-620
Používateľov profilový obrázok
Duri-MI
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 281
Dátum registrácie: St 02. Jan, 2008, 08:00
Bydlisko: Michalovce

Re: Reproduktory

Príspevok od používateľa Duri-MI »

A co mackie cr3? alebo toto https://www.muziker.sk/samson-mediaone-bt3

Návrat na "Nákupná poradňa"