Minecraft mods

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
b8wrdoc
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 84
Dátum registrácie: Po 08. Dec, 2008, 21:37
Bydlisko: Bratislava

Minecraft mods

Príspevok od používateľa b8wrdoc »

Prosim o radu ohladne Minecraft - konkretne mods do Minecraft.
Na to aby som mohol hrat mody co je potrebne mat ?
Predpokladam ze origo hru a do nej sa nejak instaluju / pridavaju tie mody ?
Ako, kde sa daju zohnat ?
Je to easy nasetupovat ?

Uz dlhsie som mimo z PC gaming, presiel som na Playstation kde Minecraft uz mam na vsetky PSka co existuju.
Aby bolo jasne, chcem to pre syna kt. vidi na youtube kopa videii kde hraju nieco co na PS sa neda.
PC je uz kupene, teraz uz len to potrebujem naistalovat, pripravit a hlavne chapat ako to cele na PC funguje.

vdaka
Používateľov profilový obrázok
kramer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1437
Dátum registrácie: Ne 07. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Rožňava

Re: Minecraft mods

Príspevok od používateľa kramer »

Si nainštaluj twitch a tam máš kopec modpackov na MC a spúšťať si to budeš tiež tam. https://app.twitch.tv/download
CPU: AMD FX 8370 BE @4,5GHz + Thermalright Ultra-120 Extreme, MB: ASUS Crosshair V Formula-Z (AM3+), RAM: 2x Crucial 8GB KIT DDR3 1600MHz CL8 Ballistix Tactical, PSU: Corsair TX650W, VGA: ASRock Radeon RX580 8G + ARCTIC Accelero Xtreme IV, LCD: ACER ED 273, DISKY: ADATA Ultimate SU650 SSD 240 GB, WD Blue 3D SSD NAND 1TB, HDD 500GB WD5003AZEX 64MB, WD Gold 2 TB , NoteBook: Acer Nitro 5 Shale Black
WOT - YouTube - Twitch - NoteBook
Používateľov profilový obrázok
b8wrdoc
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 84
Dátum registrácie: Po 08. Dec, 2008, 21:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Minecraft mods

Príspevok od používateľa b8wrdoc »

Samotne MC staci kupit tu Java version ? Alebo zo kamenneho shopu ako disk ? Je to za jedno ?
Nainstaloval som ten Twitch app, vidim tam MODS - no je tam toho mrte vela. To je vsetko free ?

Návrat na "Hry a problémy s nimi"