TWS 25€ +-;

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
bepetko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 562
Dátum registrácie: Št 11. Apr, 2019, 11:08
Bydlisko: Bratislava

TWS 25€ +-;

Príspevok od používateľa bepetko »

Chcem si kúpiť nejaké štuple oko 25€ +- kosínus. Nechcem qcy. S tými nemám dobré skúsenosti, rovnako ako s reklamáciami v mall sk. To mi skôr číňan pošle peniaze :D
viete mi povedať aký je rozdiel medzi týmito slúchadlami?
Tronsmart Spunky Beat
Tronsmart Spunky Pro
Haylou T15
prípadne ktoré iné by ste mi odporučili?
Nemám problém kúpiť aj tu na slovensku. Rovnako nemám problém aj priplatiť ak sa oplatí :)
Budem s nimi cestovať, športovať (posilka, bajk, beh)
Dženky :music:
Ach tie slovenské mamičky
shiro napísal:blba mamicka s kocikom sa mi vdrbe do cesty a pre istotu kocikom napred, nech najprv zrazim dieta a mam o to vacsi trest....
Dunar
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 4001
Dátum registrácie: Ne 06. Sep, 2015, 12:17

Re: TWS 25€ +-;

Príspevok od používateľa Dunar »

KZ S1/S1D
Používateľov profilový obrázok
bepetko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 562
Dátum registrácie: Št 11. Apr, 2019, 11:08
Bydlisko: Bratislava

Re: TWS 25€ +-;

Príspevok od používateľa bepetko »

škoda, už som objednal tie tronsmart beat :/ snáď nebudem úplne sklamaný
Ach tie slovenské mamičky
shiro napísal:blba mamicka s kocikom sa mi vdrbe do cesty a pre istotu kocikom napred, nech najprv zrazim dieta a mam o to vacsi trest....
Používateľov profilový obrázok
Sangala
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1474
Dátum registrácie: So 21. Feb, 2009, 15:25
Bydlisko: Žilina

Re: TWS 25€ +-;

Príspevok od používateľa Sangala »

bepetko napísal: Po 27. Jan, 2020, 11:00 ....Nechcem qcy. S tými nemám dobré skúsenosti...
Zo zvedavosti som si ich kupil ze ci taketo sluchadla vyuzijem- mozem sa spytat aku zlu skusenost s nimi mas? za 18 euro si myslim ze pohoda ...
Používateľov profilový obrázok
bepetko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 562
Dátum registrácie: Št 11. Apr, 2019, 11:08
Bydlisko: Bratislava

Re: TWS 25€ +-;

Príspevok od používateľa bepetko »

ahoj
pri jazde byciklom vypadával signál a opätovne sa pripájali. Cez mikrofón ma nebolo počuť. Niekedy mali problém sa spárovať. Buď sa správalo len jedno slúchadlo alebo druhé. Musel som sa s tým pohrať aby sa spárovali obe. Nakoniec mi prestalo nabíjať pravé slúchadlo. Plusy bolo mechanické ovládanie, zvuk a dobrá výdrž batérie.
K tým spunky beat. Prišli za tri dni kurierom gls. Balenie celkom pekné. Vyzerá to luxusnejšie ako qcy. Rovnako ako slúchadlá. Zvuk je tiež fajn. (ber ma s rezervou, nie som audiofil ale páčia sa mi basy). Dock je celkom malý ale zato sa mi zdá vyšší ako pri qcy. Výhodou imo je aj integrovaný kábel.
Za mínus považujem dotykové ovládanie. V tých mojich lopúchoch sa naozaj zle ovládajú. Snáď si na to zvyknem. Uvidíme po týždni používania :)
Ach tie slovenské mamičky
shiro napísal:blba mamicka s kocikom sa mi vdrbe do cesty a pre istotu kocikom napred, nech najprv zrazim dieta a mam o to vacsi trest....

Návrat na "Nákupná poradňa"