IPhone 12 - odkial?

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
super.talent
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 123
Dátum registrácie: Pi 29. Dec, 2017, 20:31
Bydlisko: Zilina

IPhone 12 - odkial?

Príspevok od používateľa super.talent »

Zdravim, ako lifetime android user chcem prvykrat prejst na iOS a viac menej som rozhodnuty pre 12 . Otazka znie, odkial by ste mi odporucili nakupit? Pozeram, ze niektore shopy maju odost nizsie ceny, tak preto aj pisem radsej najprv sem. Nevadi mi ani odjednat zo zahranicia, ak by bol k tomu rozumny dovod. Vopred dakujem za tipy.
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 10476
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: IPhone 12 - odkial?

Príspevok od používateľa stiv »

Apple Premium Reseller.
.
Používateľov profilový obrázok
ArAsHiT
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 622
Dátum registrácie: St 07. Sep, 2011, 15:06
Bydlisko: Bratislava

Re: IPhone 12 - odkial?

Príspevok od používateľa ArAsHiT »

Ideálne APR, teda Mzone, iStores, iStyle.
Pripadne aj AAR, teda Alza, Nay, Datart...
super.talent
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 123
Dátum registrácie: Pi 29. Dec, 2017, 20:31
Bydlisko: Zilina

Re: IPhone 12 - odkial?

Príspevok od používateľa super.talent »

V com si vyhody potom? Predpokladam, ze servis priamo od vyrobcu a este aj nieco ine?
Používateľov profilový obrázok
d3Xter
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1689
Dátum registrácie: Po 07. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Spišská Nová Ves/Košice

Re: IPhone 12 - odkial?

Príspevok od používateľa d3Xter »

+ to, ze to vies aj normalne reklamovat
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 8037
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: IPhone 12 - odkial?

Príspevok od používateľa CageJ »

a vymenia ti väčšinou kus za kus....
Používateľov profilový obrázok
srebalat
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1494
Dátum registrácie: Št 10. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Štrba (33)

Re: IPhone 12 - odkial?

Príspevok od používateľa srebalat »

tak ako pise ArAsHit, bud premium reseller ak mas v okoli alebo vacsie obchody ktorym doverujes v okoli ako alza, datart, nay a podobne.. btw s tymi premium resellers mam nejake skusenosti a vobec nie su premium ako to moze evokovat z nazvu, istoru doverujem najviac, v mzone som sa vela krat uz sklamal a istyle je z nich najslabsi mozno.. cize kludne by som uprednostnil vacsie obchody typu nay a podobne ;)
Desktop: Intel AMD Ryzen 3 3100 GIGABYTE A520M K V2 XFX Speedster SWFT 210 AMD Radeon RX 6600 Patriot P300 512 GB 16GB DDR4 3600MHz FSP Fortron SFX PRO 450W jonsbo c6 white 24.5" MSI MAG 256F Logitech Z-4e Logitech MX Keys + Logitech PRO X SUPERLIGHT + SteelPad QCK mini
LAN NB: Macbook pro 15 2007 Intel Core 2 Duo T7500 GeForce 8600M GT 128MB 32gb SSD 3GB DDR2 1333mhz Razer Krait + SteelPad QCK mini
Mobile: Iphone 14 128gb + Iphone SE 2020 64gb + iPad Pro 12.9" + Apple Watch 10
TV: LG OLED48A1
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 10476
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: IPhone 12 - odkial?

Príspevok od používateľa stiv »

Mne istore vymenil telefon za swap 7 mes po skonceni zaruky. To je celkom premium.
.
super.talent
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 123
Dátum registrácie: Pi 29. Dec, 2017, 20:31
Bydlisko: Zilina

Re: IPhone 12 - odkial?

Príspevok od používateľa super.talent »

srebalat napísal: Št 17. Dec, 2020, 10:08 tak ako pise ArAsHit, bud premium reseller ak mas v okoli alebo vacsie obchody ktorym doverujes v okoli ako alza, datart, nay a podobne.. btw s tymi premium resellers mam nejake skusenosti a vobec nie su premium ako to moze evokovat z nazvu, istoru doverujem najviac, v mzone som sa vela krat uz sklamal a istyle je z nich najslabsi mozno.. cize kludne by som uprednostnil vacsie obchody typu nay a podobne ;)
No byvam v Ziline, takze mzone tu mam po ruke. Alebo rovno Alza?
Používateľov profilový obrázok
Sohi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 489
Dátum registrácie: Ne 05. Apr, 2015, 23:42
Bydlisko: Bratislava

Re: IPhone 12 - odkial?

Príspevok od používateľa Sohi »

Hlavne sa vyhnúť niektorým tým lacným shopom. Mnohé z nich nie sú platcami DPH a reklamovať u nich tovar fakt nechceš.

Návrat na "Nákupná poradňa"