ako uchytit FX 5200 NA BEDNU

Všetko o chladení procesorov, grafických kariet, pasí­vne chladenie, ventilátory...
Používateľov profilový obrázok
Petoooo
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 414
Dátum registrácie: So 30. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice-Sídlisko

ako uchytit FX 5200 NA BEDNU

Príspevok od používateľa Petoooo »

Zdravim vsetkych.
Radsej dopredu hovorim aby ste mi tu nedavli take rady ze je to nahovno karta a neoplati sa nic robit... :)
mam taky problem...prestal sa na nej tocit vetracik a ak dam na pasiv ruku neviem ju tam udrzat..bojim sa ze je tam viac ako 90 C..moj problem je ten ze tam chcem dat chladic z o starej K6-2 ale ten zavit na srubu ktorym sa karta srubuje na bednu je zly--->pretaca a karta vlastne nedrzi na srubu ale na nicom..Ak by som tam dal chladic tak sa bojim zeby spadlo to cele a grafa by sa polamala...tak plosim nejake inteligentne nepady ako tu grafiku uchytit aby sa s tym chladicom udrzala THX :D
Cedar Mill in progress, for short period of time
Používateľov profilový obrázok
AjsTi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Št 31. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Ba-To

Príspevok od používateľa AjsTi »

I mne sa podarilo strhnut zavit na bedni. Riesenie je srobik a matica. Pouzil som ho zo skladacky merkur :wink:
8F. Nepocujes , nevidis , nevies. GUGL nieje iba vyhladavanie , je to ZIVOTNA FILOZOFIA. GUGL som JA.
Používateľov profilový obrázok
djkakadu
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 920
Dátum registrácie: Ut 05. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Humenné (23)

Príspevok od používateľa djkakadu »

Ja mam strhnute zavity uz dva ten co je na AGP a tiez pciex a riesim to tak ze dotiahnem kolko sa da a nemam tam tazke chladice.
djk@k@du ! oNLy All
Používateľov profilový obrázok
MaYo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 129
Dátum registrácie: So 26. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Malá ida (21)

Príspevok od používateľa MaYo »

priklanam sa k AjsTimu..pouzi nejaku dlhsiu srubku a na druhu stranu supni maticu a mas pokoj :wink:
MB Epox 8KDA3I V3.x|CPU AMD Sempron64 2500+ 1400MHz@2100MHz (300x7) 1.4V| RAM Kingston 1024MB 400MHz |HDD Hitachi Deskstar P7K500 320GB P-ATA| VGA Point of view GeForce 6600GT 128MB + Zalman VF700-Cu| OPT. DVD-RW NEC 4570a; CD-ROM LG 52x| Display LG Flatron W2242T-PF| PSU Fortron FSP350-60THN-P 350W| Printer HP PSC 1410| Key and Mouse Logitech MK300|Repro Logitech X540
Používateľov profilový obrázok
Bdurex
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 922
Dátum registrácie: So 27. Máj, 2006, 02:00
Bydlisko: Humenné (20)

Príspevok od používateľa Bdurex »

AjsTi napísal:I mne sa podarilo strhnut zavit na bedni. Riesenie je srobik a matica. Pouzil som ho zo skladacky merkur :wink:
Ja sa ties priklanam k stube a matici to vyriesia... :)
Powered by Core i7 2G & Samsung Galaxy S III
Používateľov profilový obrázok
Petoooo
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 414
Dátum registrácie: So 30. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice-Sídlisko

Príspevok od používateľa Petoooo »

AjsTi napísal:I mne sa podarilo strhnut zavit na bedni. Riesenie je srobik a matica. Pouzil som ho zo skladacky merkur :wink:
thx to ma nenapadlo dik vsetkym za odpovede :)
Cedar Mill in progress, for short period of time
Používateľov profilový obrázok
Ovca
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Ne 24. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Považská Bystrica

Príspevok od používateľa Ovca »

nemate v meste/dedine zeleziarstvo, ja som si tam siel kupit skrutky potrebnej dlzky a priemeru a je to super

Návrat na "Chladiče a všetky druhy chladenia"