++navody++

Všetko o zdrojoch, skrinkách a ich modifikovaní, o projektoch a modifikáciách všeobecne...
Používateľov profilový obrázok
RASTO22
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 95
Dátum registrácie: So 03. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: Detva

++navody++

Príspevok od používateľa RASTO22 »

chcelo by to sem dat nejake navody, alebo aspon stranky na navody na upravu case / casemodding
nemate niekto nieco??
CPU: AMD SEMPRON 64 2600+@1616Mhz codename: PALERMO | MB: ASRock èipset: nForce3 K8Upgrade | MEMORY: SDR DDRAM 512 Mbytes 161Mhz | GPU: nVIDIA GeForce 6200 jadro/pamä
Používateľov profilový obrázok
Jofo
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1677
Dátum registrácie: St 23. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Brno

Príspevok od používateľa Jofo »

A co sa takto pohrabat vo vlastnej hlave? Sak prepni na originalitu.
Vy sa tu smejete a vonku zúri socializmus!
Používateľov profilový obrázok
Josifek
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 901
Dátum registrácie: Po 04. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa Josifek »

nManJofo napísal:A co sa takto pohrabat vo vlastnej hlave? Sak prepni na originalitu.
Podla mna chcel urobit nieco ako "databazu" pre vsetkych neboj ked daco najdem ta to tu hodim :wink: :wink:
Používateľov profilový obrázok
Marek
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 740
Dátum registrácie: So 16. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Chorvátsky Grob

Príspevok od používateľa Marek »

Mozno nemyslel rovno navod, ako spravit nieco konkretne a to by potom robili vsetcia. Zrejme pyta navody typu akym sposobom spravit napr. otvor na vetrak, alebo vyrobit nejake tvary pomocou tmelu (pri upravach predneho cela napriklad).

Podla mna tu taketo cosi chyba. Predsalen kopec ludi taketo veci nevedia robit, neni su zrucni domaci majstri a nevedia ako na to.

Ja som tie kedysi zacinal a dost sa ucil bud z webu(vela hladania), experimentoval som ale cosi som sa naucil aj na vlastnych chybach.

Tu bud pohladaj konkretne veci vo fore, alebo celkom dobry je www.pctuning.cz
Používateľov profilový obrázok
RASTO22
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 95
Dátum registrácie: So 03. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: Detva

Príspevok od používateľa RASTO22 »

Marek napísal:Mozno nemyslel rovno navod, ako spravit nieco konkretne a to by potom robili vsetcia. Zrejme pyta navody typu akym sposobom spravit napr. otvor na vetrak, alebo vyrobit nejake tvary pomocou tmelu (pri upravach predneho cela napriklad).

Podla mna tu taketo cosi chyba. Predsalen kopec ludi taketo veci nevedia robit, neni su zrucni domaci majstri a nevedia ako na to.

Ja som tie kedysi zacinal a dost sa ucil bud z webu(vela hladania), experimentoval som ale cosi som sa naucil aj na vlastnych chybach.

Tu bud pohladaj konkretne veci vo fore, alebo celkom dobry je www.pctuning.cz
no ty ma chapes. vies co chcem
CPU: AMD SEMPRON 64 2600+@1616Mhz codename: PALERMO | MB: ASRock èipset: nForce3 K8Upgrade | MEMORY: SDR DDRAM 512 Mbytes 161Mhz | GPU: nVIDIA GeForce 6200 jadro/pamä
Používateľov profilový obrázok
kOsTi
VIP
VIP
Príspevky: 2887
Dátum registrácie: Ne 08. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: BKK, Thailand

Príspevok od používateľa kOsTi »

Inso
Ban
Ban
Príspevky: 157
Dátum registrácie: St 03. Aug, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa Inso »

no ten bit-tech.net by som odporucil fakt peckove napady 100 vyhotovenie proste su uz na inom levely ako mi tuto;) chromovane dvd mechaniky a tak... vsak pozri project logs

Návrat na "Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty"