Mys & klavsnica

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
kerestoy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 403
Dátum registrácie: Po 02. Nov, 2020, 14:53
Bydlisko: BA

Mys & klavsnica

Príspevok od používateľa kerestoy »

Mal by som uz vymenit mys aj klavesnicu,ale moc sa mi do toho nechce.Aktualne mam Klávesnica s myšou Logitech Wireless Combo MK710 a pozeram ze sa este predava,tak mozno by som ten set kupil znova,ak by sa nic lepsie v tej cenovej hladine nenaslo.Klavesnicu som vobec nepozeral,takze netusim vobec aku,len viem ze idealne by bolo nieco ako mam,bez kablova,s tlacitkami navyse (teraz asi najcastejsie pouzivam kalkulackove :laugh: tlacidlo,ale to by mi az tak nechybalo) aby sa dal pomocou klavesnice uspat system,kedze na tom stale ficim.
A mys bude v BF tato:
https://www.nay.sk/razer-deathadder-v2- ... eed-cierna
Vobec neviem ci je za tu cenu nieco lepsie,ci je tato v pohode a aby mala mys tlacitko na vypnutie a potreboval by som mys pripojit inac,ako cez USB.Asi tych moznosti vela nebude v dnesnej dobe,tak ma napadlo ze ci existuje mys s USB C,to by sa mozno mohlo nachadzat v inej kategorii nez klasicke USB.(Ide mi o to,ze v BIOSE ked nastavim prebudzanie zo spanku USB portom,aby mys do toho nespadala.Mys sa hocikedy "pohne" a zapne mi PC,tak ju musim aktualne manualne vypinat)
MSI MPG B550 GAMING PLUS;Ryzen 7 5800X3D & ARCTIC Liquid Freezer II 360 A-RGB;GIGABYTE GeForce RTX 4090 WINDFORCE 24G;Crucial Ballistix 2x16 GB KIT 3600 MHz CL16;SSD: Samsung 980 PRO 2 TB;HDD: WD Red 6TB;Sound Blaster X-fi Titanium HD & Z-5500 Digital na optike;Fortron Hydro Ti PRO 1000W;Fractal Design Define S2 White;Roccat Vulcan 120 AIMO Gaming Keyboard & Roccat Kone Pro Air;GIGABYTE M28U & T27D590EW;WIN: 10

Návrat na "Nákupná poradňa"