organizer na kable

Všetko o zdrojoch, skrinkách a ich modifikovaní, o projektoch a modifikáciách všeobecne...
Používateľov profilový obrázok
Matl0_w1C
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 630
Dátum registrácie: Po 23. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

organizer na kable

Príspevok od používateľa Matl0_w1C »

nj tak som sa akosi nudil tak som nafotil tuto haluz co som vytvoril :D je to vastne na usporiadanie kablov, aby neboli len tak na stole a aj to docela dobre moze vyzerat :) , spravil som to pretoze uz ma nebavil stale padajuci kabel od mysky za stol ked to najmenej potrebujem :idea: nazvem to taky mouse cable holder :RLOL:

nj a aby som nezabudol, fotky

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

dufam ze ma admini neukrizuju za tuto somarinu ale mozno niekomu nasadim chrobaka do hlavy :D . . .
Brm brm wrrrrrrrrrrr.. gotcha!..
Používateľov profilový obrázok
AjsTi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Št 31. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Ba-To

Príspevok od používateľa AjsTi »

Wow ! Zaujimave riesenie :)
8F. Nepocujes , nevidis , nevies. GUGL nieje iba vyhladavanie , je to ZIVOTNA FILOZOFIA. GUGL som JA.
Používateľov profilový obrázok
dingo27
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 204
Dátum registrácie: St 30. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Liptovsky Mikulas

Príspevok od používateľa dingo27 »

Nieco podobe mam aj ja, ale mam to z tenkeho plechu z baterky a ten som vsunul do mezdery stola zozadu... Drzi to mys + repro kabel. Foto nebude...
PC: CPU CeleronD 2.6 -> 3309 MHz Arctic cooling Super silent 4 ultra : ), Epox 4pda3I(i865PE+ich5), GF MSI 6200 AX-TD256/64, 2x256 GOODram DualChanellDDR 400(2.5,4,4,8 ), 200GB SATA Hitachi !, 300W modded case + homemade upravy, momentalne prebiehaju dalsie upravy

NTB: FujitsuSiemens Esprimo mobile V5505 : Intel CentrinoDuo, Core Duo T2330 1,6 GHz, 1GB 667DDR2 RAM DualChannel, Wifi a/b/g/n, LCD 15", HDD 80GB SATA, DVDRW, citacka, expres card, 3:45 hod. 4400MAh bateria, no proste paradicka
Používateľov profilový obrázok
Matl0_w1C
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 630
Dátum registrácie: Po 23. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa Matl0_w1C »

AjsTi napísal:Wow ! Zaujimave riesenie :)
nj to bol zamer inak je to z obycajnej priechodky na kabel upravenej dopozadovaneho tvaru :D
Brm brm wrrrrrrrrrrr.. gotcha!..

Návrat na "Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty"