Barracuda SATA RAID - ST3120026AS

Sem patri všetko o ovládačoch a nastaveniach ovládačov pre základné dosky, grafické karty a príslušenstvo plus všetko o nových BIOSoch, flashovaní zakladných dosiek, grafických kariet a iného HW...
Používateľov profilový obrázok
echo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 3
Dátum registrácie: St 04. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Turc. Teplice

Barracuda SATA RAID - ST3120026AS

Príspevok od používateľa echo »

Zdravim. Mam problem s ovladacmi na tento disk. V biose mam drivere a disky su arraynute, ale windows mi ich nejak nenajde. Naopak v linuxe sa daju len krasne namountovat. Neviete mi poradit? :8O: Dakujem
Používateľov profilový obrázok
AjsTi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Št 31. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Ba-To

Príspevok od používateľa AjsTi »

Si sa kusok sekol aj so sekciou zrejme. Na disky netreba ovladace , ale skor na radic. Takze napis sem aku mas dosku a podla toho treba hladat ovladace.
8F. Nepocujes , nevidis , nevies. GUGL nieje iba vyhladavanie , je to ZIVOTNA FILOZOFIA. GUGL som JA.
Používateľov profilový obrázok
echo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 3
Dátum registrácie: St 04. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Turc. Teplice

doska

Príspevok od používateľa echo »

Tak dosku mam ASUS PSCH-L a procesor Intel Pentium 4 - 2,4GHz
Používateľov profilový obrázok
AjsTi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Št 31. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Ba-To

Príspevok od používateľa AjsTi »

To je serverova doska. Tam by si mal mat driver na cd , na webe som nakoniec nasiel tiez. Ale podla intel webu nejake ovladace tam mas. Proste len si vyber OS a ovladace k tomu.
Naposledy upravil/-a AjsTi v Ut 03. Okt, 2006, 12:33, upravené celkom 1 krát.
8F. Nepocujes , nevidis , nevies. GUGL nieje iba vyhladavanie , je to ZIVOTNA FILOZOFIA. GUGL som JA.
Používateľov profilový obrázok
echo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 3
Dátum registrácie: St 04. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Turc. Teplice

Príspevok od používateľa echo »

ano viem ze je serverova doska.. kedze je to server. a disky mi proste linux najde ale vi windowse tazko.. a hovorim v biose som ich array-ol takze teoreticky by sa mi mali ukazat ale nejak sa mi nedari. Kedysi som to nejako spravil ale ako to neviem, kedze windows pomaly vobec nepouzivam.

ak by niekto vedel pomoct sa prosim ozvite.
Používateľov profilový obrázok
AjsTi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Št 31. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Ba-To

Príspevok od používateľa AjsTi »

echo napísal:ano viem ze je serverova doska.. kedze je to server. a disky mi proste linux najde ale vi windowse tazko.. a hovorim v biose som ich array-ol takze teoreticky by sa mi mali ukazat ale nejak sa mi nedari. Kedysi som to nejako spravil ale ako to neviem, kedze windows pomaly vobec nepouzivam.

ak by niekto vedel pomoct sa prosim ozvite.

No musis ovladace , hore som to uz prelinkoval. Proste si len poklikaj na predchadzajuci post.
8F. Nepocujes , nevidis , nevies. GUGL nieje iba vyhladavanie , je to ZIVOTNA FILOZOFIA. GUGL som JA.

Návrat na "Ovládače a BIOSy"