JE MOZNE ULOZIT NASTAVENIE GAMMA U VIDEO SUBOROV?(ati x1600)

Všetko o grafických kartách, ich problémy, ovládače ...
Používateľov profilový obrázok
pepee
Ban
Ban
Príspevky: 78
Dátum registrácie: Po 11. Sep, 2006, 02:00

JE MOZNE ULOZIT NASTAVENIE GAMMA U VIDEO SUBOROV?(ati x1600)

Príspevok od používateľa pepee »

je mozne ulozit nastavenie gamma u video suborov v ATI ovladacoch? alebo ci aspon jestvuje nejaky soft s ktorim sa to da nastavit a aj ulozit, tak aby som to nemusel vzdy nastavovat pri spusteni noveho videa(v ati drivers sa tie hodnoty nedaju udrzat a je hrozne otravne nastavovat to vzdy pri spusteni noveho videa)
prosiiim, velmi to potrebujem, zistil som ze video upravene cez gamma je ovela krajsie ako nastavenim jasu a kontrastu
(mam ATI x1600)
Používateľov profilový obrázok
pepee
Ban
Ban
Príspevky: 78
Dátum registrácie: Po 11. Sep, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa pepee »

hej ATInaci! co vsetci spite?! viete kde je gamma v ATI ovladacoch? ze hej? no tak sa na to mrknite a povecte, ci sa vam tie nastavenia po ulozeni zachovaju aj ked spustite nove video. ale nezabudnite hovorim len o jednom nastaveni oznacenom "GAMMA", ostatne ma nezaujimaju.

ak nikto nic tak to mozte zmazat(temu), aj tak tu grafiku uz nemam(chvalavesmiru :))
Naposledy upravil/-a pepee v Pi 13. Okt, 2006, 22:58, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
fanik
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 122
Dátum registrácie: Pi 23. Sep, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa fanik »

to nesouvisi s ati ovladacemi, ale s tvym systemem.

Odinstaluj kodeky, ovladace grafiky, pøeinstaluj aktualni ovladace zakladni desky (gart), nainstaluj ovladace graficke karty a pak kodeky. to je vse, chyba je nìkde u tebe
Používateľov profilový obrázok
pepee
Ban
Ban
Príspevky: 78
Dátum registrácie: Po 11. Sep, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa pepee »

len nezacinajte zase o systeme a neradte samozrejmosti(moj system je cistejsi ako kristove oko a s nastavenim je to podobne). radsej povec ci ti to funguje, ostatne si zariadim sam.
dakujem

ak myslis "VIA Hyperion 4in1 drivers", tak na tie jedine som zabudol a pritom ich mam tu poruke(ale ci mi to neslo koli nim, tak to uz nezistim, ale mozte to vyskusat vy)
Naposledy upravil/-a pepee v So 14. Okt, 2006, 02:10, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
fanik
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 122
Dátum registrácie: Pi 23. Sep, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa fanik »

mì to funguje bez problemù... jediny problem jsem zaznamenal pøi testovani, kdyz jsem vytahl x1600 a nasadil 7600GS - stejne problemy, ovsem vyøeseno jak jsem napsal, takze to neni problem ati a uz vùbec ne ovladacù grafiky.

co vic dodat...?
Používateľov profilový obrázok
pepee
Ban
Ban
Príspevky: 78
Dátum registrácie: Po 11. Sep, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa pepee »

fanik napísal:mì to funguje bez problemù... jediny problem jsem zaznamenal pøi testovani, kdyz jsem vytahl x1600 a nasadil 7600GS - stejne problemy, ovsem vyøeseno jak jsem napsal, takze to neni problem ati a uz vùbec ne ovladacù grafiky.

co vic dodat...?
takze pre istotu este raz: ked si pridas gamma u video suborov a spustas dalsie videa, to nastavenie gamma sa ti nestrati?? nemusis ho vzdy znova pri spusteni novych videi nastavovat?(ale hovorim o gamme pre video subori(overlay) a nie o gamme pre vsetko(plocha)

fakt netusim preco mi to nejde(mozno koli starej MB), mozno som mal nainstalovat aj tie "VIA Hyperion 4in1 drivers".(az na tu gamma mi vsetko ostatne fungovalo)
ovladace som skusal vsetky, ale len s 5.13 mi fungovala kompletna HW akceleracia videa, takze na tychto ovladacoch som tu gamma skusal najviac a konkretne na HD mpeg videu alebo na HD wmv

Návrat na "Grafické karty"