Torent

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
PCMahel
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 163
Dátum registrácie: Pi 08. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Levice

Torent

Príspevok od používateľa PCMahel »

Vite mi poradit ako mam nastavit program Utorent? Vipisuje mi ze nejde naviazat spjenie. A neviem ako na to. :?
Moj PC
Obrázok zmazaný administrátorom: proti pravidlám
Používateľov profilový obrázok
AjsTi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Št 31. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Ba-To

Príspevok od používateľa AjsTi »

Zrejme mas kerio alebo iny fw , ktory Ti to blokuje. Tam neni co nastavovat. Jedine UP/DOWN inac to ide samo ;)
Používateľov profilový obrázok
eidamm
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 109
Dátum registrácie: So 28. Okt, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa eidamm »

a este dobra rada k utorentu 1.6: v nastaveniach NIKDY neslacaj "vybrat nahodny port", pretoze sa ti potom stahovanie VOBEC nerozbehne ani po reinstale programu... mozno po win ano ale inac :cry:
~eidam
Používateľov profilový obrázok
PCMahel
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 163
Dátum registrácie: Pi 08. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Levice

Príspevok od používateľa PCMahel »

Nestlacal som nijaky port ani nic take a vipisuje mi to toto
Pozri na obrazku

:(Obrázok
Naposledy upravil/-a PCMahel v So 04. Nov, 2006, 23:44, upravené celkom 3 krát.
Moj PC
Obrázok zmazaný administrátorom: proti pravidlám
Brblosko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 335
Dátum registrácie: Ut 28. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Žilina

Príspevok od používateľa Brblosko »

Nastav si port na 65535 alebo 65534 a ak pouzivas Kerio, nastav v sietovej bezpecnosti pod zalozkou aplikacie...!libovolna jina aplikace" na vsetko povolit a rozbehne sa ti to... :wink:
Fujitsu Siemens alive...
Ludska blbost je nekonecna...
Používateľov profilový obrázok
PCMahel
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 163
Dátum registrácie: Pi 08. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Levice

Príspevok od používateľa PCMahel »

Brblosko napísal:Nastav si port na 65535 alebo 65534 a ak pouzivas Kerio, nastav v sietovej bezpecnosti pod zalozkou aplikacie...!libovolna jina aplikace" na vsetko povolit a rozbehne sa ti to... :wink:
Nastavil som ten port tak ako si pisal aj bezpecnostni sistem som dal na uplne vypnuty a aj tak my to nejde :( Co stim :?
Moj PC
Obrázok zmazaný administrátorom: proti pravidlám
Používateľov profilový obrázok
Jerry
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2761
Dátum registrácie: Ut 22. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od používateľa Jerry »

Ja som tento problem vyriesil bittorrenntom. :wink: Skus a uvidis, budes spokojny ...
LittleMan
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 810
Dátum registrácie: Pi 27. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: NR - okolie, Brno

Príspevok od používateľa LittleMan »

torrenty nechodia ani mne (teda iba niektore idu) ale nic si z toho nerobim, aj tak to byva pomale, a vacsinou sa veci z nich daju zohnat aj inou cestou :wink:

ale mam pre teba skvelu diagnozu PCMahel: zacni pouzivat Forefox 2.0, ktory obsahuje kontrolu slovenskej gramatiky a urcite predides problemom ako v tvojom poslednom poste ... :wink:
Life is short - enjoy it!
HP ProBook 6470b, 8GB RAM, SSD | Intel Pentium 4 2.80GHz, 2xKingston DDR 512MB, Intel D875PBZ, Radeon 9800XT, 3×SATA (600GB)
-TAMY-
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1115
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Zliechov+ Bratislava (25)

Príspevok od používateľa -TAMY- »

MAs proste firewall zapnuty, blokuje ti port.. AK ides cez proxy treba anstavit.. MAximalny pocet connectov atd atd...

Mne ide kazdy torrent maximalnou pre moj net, teda 1mbit :) a hlavne, s verejnou IP je to najlepsie :)
Používateľov profilový obrázok
Patko19
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 959
Dátum registrácie: Pi 22. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: prievidza

Príspevok od používateľa Patko19 »

ono to moze byt aj .provajderom :).
u nas v PD blokuje firma Qnet vsetky p2p softy.skus svojho poskitovatela netu poprosit nech ti odblokuje porty.
niekedy mam ten isty problem ze mi tam vyhodi ten otaznik ale to uz je z ineho sudku, lebo moj router je volaky divny a cca po tyzdni mi zmaze moj list portov ktore pouzivam. som sa cudoval ked som otom nevedel ze v com je problem.
Používateľov profilový obrázok
Marek
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 740
Dátum registrácie: So 16. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Chorvátsky Grob

Príspevok od používateľa Marek »

Aj programy od T-Comu co su dotovane statom maju blokovane P2P siete.

Inak ja som myslim ze aj skusal v uTorrente dat ten Nahodny port a vsetko ide v pohode.
Používateľov profilový obrázok
djkakadu
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 920
Dátum registrácie: Ut 05. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Humenné (23)

Príspevok od používateľa djkakadu »

Ja mam zase iny problem z utorrentom mi pise ze mam problemy z NAT serverom cize sa kumne neda pripojit z vonku. Ale download mam az do 70kb/s cize mi to az tak velmi nevadi.
djk@k@du ! oNLy All
Používateľov profilový obrázok
PCMahel
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 163
Dátum registrácie: Pi 08. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Levice

Príspevok od používateľa PCMahel »

OK Diky za vase rady :blind:
Moj PC
Obrázok zmazaný administrátorom: proti pravidlám
Používateľov profilový obrázok
velijura
Príspevky: 1455
Dátum registrácie: Po 26. Apr, 2004, 14:00
Bydlisko: BA (XXVIII)

Príspevok od používateľa velijura »

No neviem, s uTorrentom nemam jediny problem, dokonca ani s rychlostou...
...asi to bude tym, ze provider mi to neblokuje a keD si chcem nieco stiahnut, tak sa aj pozriem na dve dolezite informacie -> ci ten torrent este funguje a kolko S/L tam je dostupnych...

BTW: treba si v nom nastavit port a povolit ho vo firewalle, ale to uz tu bolo napisane...

P.S. pre toho co to tu zamkol: Nebolo by zle aspon oznamit dovod preco...navyse sa tu ziadny warez zatial neobjavil, iba technicky problem...
CPU Intel P4 | MB Abit SD7-533 | RAM 1GB PC400 Apacer | VGA MSI GF FX 5900XT | HDD Hitachi 7k250 160GB | DVD LG GSA-4160B & Toshiba SD-R1312 | SOUND SB Audigy2 ZS | PSU Chill 510W | CONTROL MS Natural Multimedia Keyboard + MS IntelliMouse Explorer 4.0 + Steelpad QcK + MS Sidewinder 3D Pro | CASE Chenbro Gaming Bomb | COOLING Ertyho WB & IceRex S12 & SELTZ L20 | FANS 3x AC Arctic Fan Pro2L & 1x AC Arctic Fan3 & 1x TT SilentWheel + TT Hardcano12 | SCREEN Benq FP783 | PRINTER Canon PIXMA iP4200
PHOTO Panasonic Lumix DMC-FZ20 & PENTAX K100D + DA 18-55/50-200/Tamron 28-75 + Vosonic X-Drive VP3320 + Toshiba MK-8025GAS 80GB + Velbon Sherpa 750R
Používateľov profilový obrázok
foxil
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 21
Dátum registrácie: St 23. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Trenèín (1987)

Príspevok od používateľa foxil »

[quote="Marek"]Aj programy od T-Comu co su dotovane statom maju blokovane P2P siete.

Blokovanim siete P2P by to nemalo byt, ved u utorrentu si predsa vyberes cez ktory port budes tahat a blokovane su vzdy len urcite porty. Porty okolo 50 000 -65 000 byvaju volne.

Skus si nastavit utorrent podla http://www.utorrent.cz/help/. A skus stahovat aj iny .torrent, ktory odosiela vela ludi.

Rychlost zalezi od poctu peerov (seedov), takze u starsich veci byva ta rychlost mensie ale na novinky je to OK.

Návrat na "Programy a problémy s nimi"