pomaly bios :/

Sem patri všetko o ovládačoch a nastaveniach ovládačov pre základné dosky, grafické karty a príslušenstvo plus všetko o nových BIOSoch, flashovaní zakladných dosiek, grafických kariet a iného HW...
Používateľov profilový obrázok
absinth
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 22
Dátum registrácie: Ne 20. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: KE

pomaly bios :/

Príspevok od používateľa absinth »

takze bios mi uz od zaciatku kupy novej dosky(ASRock 775Dual-VSTA) ide straaasne pomaly...napriklad vykreslovanie obrazovky biosu prebieha po jednom riadku. ak uz sa konecne obrazovka vykresli tak aj pohyb po menu je otrasne pomaly...proste staci si predstavit ze je to ako v spomalenom filme...

v obxode kde som to kupoval mi nevedeli povedat o co moze ist a kamos co mi poradil co by mohlo byt zle nastavene tak vsetko bolo ok...mam USBckovu klvesnicu tak som skusil dat normal PS2 ale ziadna zmena...preflashoval som bios na najnovsiu verziu(aj ked neviem preco mi tam dole pise ze © 2004 :/ ked verzia je z augusta 2006)

stretli ste sa tym uz niekedy? mate nejake napady? dik za odpoved
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Príspevok od používateľa Toman »

chod to reklamovat, to nieje normalne.
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
Používateľov profilový obrázok
AjsTi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Št 31. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Ba-To

Príspevok od používateľa AjsTi »

Skus zapojit len to najnutnejsie ako cpu , ram grafiku a pouzi ps/2 klavesnicu. Ci nieco "nezdrzuje" svojim sposobom. A najlepsie je opcas cele vybrat von , vybrat baterku a clear cmos. Aspon na 5 minut.
Naposledy upravil/-a AjsTi v St 29. Nov, 2006, 19:58, upravené celkom 1 krát.
8F. Nepocujes , nevidis , nevies. GUGL nieje iba vyhladavanie , je to ZIVOTNA FILOZOFIA. GUGL som JA.
Používateľov profilový obrázok
absinth
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 22
Dátum registrácie: Ne 20. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: KE

hmm

Príspevok od používateľa absinth »

tak skusil som aj vybrat baterku aj vsetko nevyhnutne odpojit a stale nic...zrejme tu dosku budem musiet reklamovat...sakra..len ma stve ze mozem az 30dni byt bz compu takze shit...co uz no..ale dik aj tak za odpovede...
Používateľov profilový obrázok
jursky
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 59
Dátum registrácie: So 12. Máj, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa jursky »

Kedze sa tu bavite/bavili ste sa o doske 775Dual-VSTA, chcel by som sa spytat, ci nevie niekto kolko rychlostne Pci-E je na doske. Dufam ze 16x. :?:
Používateľov profilový obrázok
MarkAurel
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 294
Dátum registrácie: Po 26. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: V.Krtis

Príspevok od používateľa MarkAurel »

Ano rychlost je 16x

Návrat na "Ovládače a BIOSy"