Iriver H 10

Ostatný HW, ktorý nepatrí do iných sekcií­, problémy s týmto HW ich riešenia...
Používateľov profilový obrázok
Misso
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 134
Dátum registrácie: So 28. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Gelnica

Iriver H 10

Príspevok od používateľa Misso »

Da sa nejako nastavit, aby som prehravac Iriver H10 mohol pouzivat, ako klasicky disk a prenasat na nom rozdne subory z PC do ineho PC? Windows mi ho nacita, ako Audio Device a tak nan nemozem okrem pesniciek a fotiek kopirovat nic ine. Tak tiez sa z neho neda nic kopirovat naspat na PC. Poradte niekto ako na to prosim!!!
Používateľov profilový obrázok
ddussann
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 311
Dátum registrácie: Pi 22. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Senica

Príspevok od používateľa ddussann »

nahratie noveho firmwaru by malo pomoct a pri nahravani das zmenit MTP na UMS tu by si mal najst novy firmware a aj podobny postup TU

Edited bz crux: skrateny link, nakolko roztahoval stranku.
CPU: E5200@3,4GHz + ACFreezer 7Pro; MB: Asus P5Q-E; RAM: Kingston 2x2GB 800MHz (4-4-4-12); CASE: Thermaltake Matrix VD3000SWA; PSU: Enermax EG375AX-VE 370W; HDD: WD 640GB AACS, VGA: Sapphire HD3850 512MB; DVD-RW: LG GH22NS30; LCD: Samsung SyncMaster 204B; Mouse+Keyboard: Logitech diNovo MediaDesktop Laser
Používateľov profilový obrázok
dallas96
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Št 30. Mar, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa dallas96 »

Vypnuty ho pripojis na kabel a potom ho zapnes podrzanim klaves potvrdenia (to kolecko) spolu s tlacidlom ktorim sa zapina. Tak ty nabehne ako UMS cize ako prenosny disk :)
alebo nahras ten firmware ktory tu hodil ddussann a budes tam mat UMS verziu ktora sa pripaja hned ako prenosny disk.
Používateľov profilový obrázok
Misso
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 134
Dátum registrácie: So 28. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Gelnica

Príspevok od používateľa Misso »

Ten firmware nahrat nejde, maximalne mozem upgrade povodny firmware. Neda sa prejst na UMS verziu(alebo to neviem). Ale tak ako hovoril dallas96 to ide, takze problem povazujem za vyrieseny, aj ked to je trocha nepohodlne.
Používateľov profilový obrázok
dallas96
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Št 30. Mar, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa dallas96 »

Ja mam zas opacny problem :)
Ako som ho mal novy som si tam hodil UMS (neviem ako) a teraz by som si rad hodil naspet MTP ale nejak sa mi nedari :roll:
Používateľov profilový obrázok
Misso
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 134
Dátum registrácie: So 28. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Gelnica

Príspevok od používateľa Misso »

Preco chces MTP? Aku v tom vidis vyhodu? Ozaj a ked ho mas, nevies o nejakom firmware, ktory by podporoval videa, alebo bude vobec niekedy taky?
Používateľov profilový obrázok
dallas96
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Št 30. Mar, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa dallas96 »

O ziadnom firmwary ktory prerhava videa neviem a nemyslim si ze bude (koli marketingu aby sa predavali vyzsie modely). MTP chcem koli vyskusanie alternativneho fimrwaru RockBox ktory som skusal hodit na tuto moju UMS ale prehravac s nim nenabehol
Používateľov profilový obrázok
dallas96
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Št 30. Mar, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa dallas96 »

No takze mi to nedalo a som skumal ako si naspet hodit povodnu MTP verziu a narazil som na tuto stranky gde mas navody ako na MTP to UMS a UMS to MTP.

Návrat na "Hardware všeobecne"