Problem s instalaciou XP!!! POMOOOC

Všetko o operačných systémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Forus001
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Po 20. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Humenné

Problem s instalaciou XP!!! POMOOOC

Príspevok od používateľa Forus001 »

ludia, pri instalacii windowsu (teda priprava instalacie este len, hned na zaciatku , prve kroky...) vypise stale hlasky ze nenaslo ovladace na hdd, dvd-rom a mam sa obratit na dodavatela softveru, splieta mi nieco aj s baterkou ze chybaju ovladace. nechapem tomu. Na zaciatku som mal prehodene master na DVD a sleave na HDD. robilo to to iste aj ked som dal naopak M na HDD a SL na DVD. mozno nieco v biose. viete poradit? cisto novu masinu som kupil. HDD je PATA 250Gb, dosa ASUS m2n-e, 64bit AM2 3000+, ATI x1950Pro.

Poradte niekto. nemam sajnu coto moze byt. a ta instalacka windowsu uz par masin rozbehala. sa mi take cosi zatial nestalo...
Dominik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 387
Dátum registrácie: So 13. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Dominik »

Pravdepodobne ma Asus M2N-E externy PATA radic (nie v southbridge), takze instalacka nenajde ziadne zariadenia na nom napojene...

V tom pripade by si mal mat disketu dodavanu k doske, ktora obsahuje ten ovladac. Na zaciatku po spusteni instalacie je dole chvilu text "Stlacte F6 ak chcete instalovat ovladace..."

Stlacis F6, vlozis disketu, potvrdis.
Používateľov profilový obrázok
Jerry
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2761
Dátum registrácie: Ut 22. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od používateľa Jerry »

Presne ako napisal dominik. A uprav si ten nazov, lebo ti to zamknem! :x Sak co sme ako male decka na piesku, alebo co???
Používateľov profilový obrázok
robour
VIP
VIP
Príspevky: 1780
Dátum registrácie: So 26. Jún, 2004, 14:00
Bydlisko: Trstená

Re: Problem s instalaciou XP!!! POMOOOC

Príspevok od používateľa robour »

Forus001 napísal:a mam sa obratit na dodavatela softveru, splieta mi nieco aj s baterkou ze chybaju ovladace. nechapem tomu.
Taketo cosi mi na tej doske robilo keD som tam mal nekompatibilnu ramku. Skus ju pozret cez Memtest ci nebude hadzat chyby. Doporucujem na tej doske flashnut bios, ktory vela problemov okolo ramiek opravuje.
MTB: ASUS Crosshair VI Hero X370 CPU: AMD Ryzen 5 2600 : Noctua NH U9B RAM: G.SKILL 16GB KIT 3200MHz CL16 Aegis : Sapphire AMD Radeon HD6770: SSD: Samsung 970 Evo 500GB NVme M.2 HDD: Seagate SSHD 2TB ST2000DX001 PSU: Seasonic Focus 550W LCD: Eizo 19"

Návrat na "Operačné Systémy"