DC Fan Series 4

Všetko o chladení procesorov, grafických kariet, pasí­vne chladenie, ventilátory...
Používateľov profilový obrázok
Delarock
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 135
Dátum registrácie: St 29. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Malá Ida

DC Fan Series 4

Príspevok od používateľa Delarock »

Ahojte, objednal som si tieto pridavne ventilatory aj s regulatorom http://www.thermaltake.com/dcfans/35drivebay/a2003.htm (750 sk dokopy) Mate s tym niekto skusenosti?
Mal by som zopar banalnych otazok na ktore si bohuzial sam neviem odpovedat.
1.Dala by sa ta jedna 12 ka dat do zdroja? Mam 400 w fotron(ten starsi typ),bolo by to podla vas tichsie s tym jednym TT?

2.Jedna vec mi neni uplne jasna podla coho sa toci ventilator? chcel by som dat 2x 8 cm do zadu aby vyfukovali vzduch a dopredu jednu 12 ku aby nasaval.

3.Mam Noctuu UH12F s tym origi chladicom,ked chcem aby fukal na zadnu stranu kde budu vyfukovat vetraky tak asi by mal byt na lavej strane pasivu co ? momentale ho mam na pravej a mam pocit ze to fuka smerom do prednej bedne

4.Srry za sprosteo tazky :)
Používateľov profilový obrázok
Bikermotyl
VIP
VIP
Príspevky: 3253
Dátum registrácie: Ne 22. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Brezová pod Bradlom

Príspevok od používateľa Bikermotyl »

ad 1.) Ta TT 120ka zrovna tichou nie je, to uz hadam aj orig. fan vo Fortrone bude tichsi. Chce to priamo porovnat a vybrat tichsi.

ad 2.) Na fanoch su nakreslene sipky, ktorym smerom prudi vzduch, treba ich len natocit pozadovanym smerom.

ad 3.) Je jedno na ktorej strane je ventilator, treba ho len natocit spravnym smerom, ako je pisane v predchadzajucom bode.

Návrat na "Chladiče a všetky druhy chladenia"