radice

Ostatný HW, ktorý nepatrí do iných sekcií­, problémy s týmto HW ich riešenia...
Používateľov profilový obrázok
cheopko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Ne 19. Nov, 2006, 02:00

radice

Príspevok od používateľa cheopko »

Ahojte neviem preco ale moj notas napaluje strasne pomaly dvd-cd. Pritom si myslim ze hardwerovo je dost dobry. AMD turion 64X2 , RAM 1024....
proste dvd mi napaluje cca 28 minut na 8x rychlosti. A nero mi ukazuje ze by to malo trvat cca 8minut. Pripomynam ze nemam ziadne aplikacie v pozadi spustene tak neviem kde hladat chybu. Kontroloval som aj systemove nastavenia Vsetko je dma. Napalovacka MATSHITA DVD-RAM UJ-850S.
Windows media center, nero 6.6.14
dik za kazdu odpoved
=====
som ten chipsed odinstaloval od nvidie a teras sa stratil a vytvorilo mi tam uz aj dma 5 ale aj to co som pisal a co je znazornrnr na obrazku tak to skusim odinstalovat a necham tam to dma 5 ale kde sa stratil ten radic on nvidie neviem.
=====
vsetko co sa tyka radicou som odinstaloval a uz aj nabehlo dma5 ale je tam klon toho isteho primarneho a je tam ultra word 2 tak tertaz neviem a ked som tam nahral chipset od nvidie opat to bolo ako pri obrazku cislo jedna a to dma bolo pomale. jedine co pomohlo bolo odinstalovanie nvidia chipsetu ale ostal tam nejaky clon toho a ked to odinstalujem uz tak sa nepusti win. tolko k tomu.
=====
mna uz drbnem stiahol som nove ovladace s nvidie ako pisal kolega a ked si pozrem info o ovladaci tak tam je rok stary datum pritom driver vysiel teraz. viem mozno to je sparvne ale aj tak mi nic nejde a podarilo sa mi urobit novy rekord v paleni dvd 33minut. Posielam screen spravcu zariadenii. A to fakt mi neviem nikto pomoct???? UZ som registre menil teraaz idem davat vistu no pochybujem
======
pripajam par screenou
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Príspevok od používateľa Scorp »

mne napr moja vypalka palila 45min, ale len na jednu znacku dvd... myslim ze traxdaty to boli.. ine v poho...
si skusal viac typov dvd? :) alebo inyfirmware pre vypalku

prip www.cdr.cz a zadat do hladania jej typ.. naslo mi tam toho hafo, ale nemam cas to studovat :)
Me like Pentium

Návrat na "Hardware všeobecne"