Particie Win xp 32 bit s 64 bit xp

Všetko o operačných systémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Powell
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 65
Dátum registrácie: Št 15. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Levice

Particie Win xp 32 bit s 64 bit xp

Príspevok od používateľa Powell »

Ja by som sa chcel spitat na takuto vec.
Potrebujem nainstalovat jednu aplikaciu na 32 bit xp pretoze nainstalovat na 64 bit. nejde.Jediny sposob ako danu aplikaciu spustit i na 64 bitovom je prekopirovat vsetky subory s toho 32 bitoveho(nainstalovane subory(dokopy do 5 giga a nechcem to nejak drobit)
Je mozne ze ked si nainstalujem aj 32 bit. xp,detekuje mi particie aj 64 bitoveho xp?Tym padom to mozem prekopirovat.
Dakujem za pripadnu odpoved.
Používateľov profilový obrázok
Bikermotyl
VIP
VIP
Príspevky: 3253
Dátum registrácie: Ne 22. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Brezová pod Bradlom

Príspevok od používateľa Bikermotyl »

No Winy budu na odlisnych particiach a vidno budu. Kopirovat teda vpohode mozes. Mam takto obe verzie i ja na disku.

Ak ta instalovana aplikacia pracuje korektne i po prekopirovani, cize neinstaluje nic mimo prislusneho adresara, spustit pojde priamo z Win64, netreba teda nic kopirovat.
Používateľov profilový obrázok
Patko19
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 959
Dátum registrácie: Pi 22. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: prievidza

Príspevok od používateľa Patko19 »

skusal si dat emulaciu tej instalacky ??? na tom XP64
Používateľov profilový obrázok
Powell
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 65
Dátum registrácie: Št 15. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Levice

Príspevok od používateľa Powell »

Bikermotyl napísal:No Winy budu na odlisnych particiach a vidno budu. Kopirovat teda vpohode mozes. Mam takto obe verzie i ja na disku.

Ak ta instalovana aplikacia pracuje korektne i po prekopirovani, cize neinstaluje nic mimo prislusneho adresara, spustit pojde priamo z Win64, netreba teda nic kopirovat.
No to asi nepojde,musi sa to aj instalovat.No aby som to upresnil.
Jedna sa o hru Far Cry (ceska verzia) totizto cesky vydavatel Playman tam zrejme vlozil 32bitovy setup:setup32.exe na anglickej je klasicky setup a teda funguje aj na xp 64,u mna si teda dobre meno nespravil,naco menia typ setapu,to si Crytek mal vsimnut, takto uchudobnil Far Cry o 64 bit. patch :D .
Ta kopirovacia moznost by mala fungovat na 100% aspon toto my odpisal jeden clovek ktory mal tiez s tymto problemy:
ale ak este stale mas tu hru a chcel by si to skusit tak som nasiel na nete jeden zaruceny sposob ako to rozbehnut a aj kde je problem. kde je problem rozpisovat nebudem, je to na dlhsie.
ale ako to rozbehnut ti napisem.

nainstaluj si hru na 32bit win xp a potom len prekopiruj cely adresar z proglam files(musi to byt vychodzi adresar, kde sa hra instaluje) do program filesx86 vo 64bit winxp. je to sice nestandardne ale fuguje je to(odskusal som). ked to mas potom naistalujes patche pre 32 bit verziu a potom amd64 bit patch.

Trochu niesom isty ci nebude problem s patchmy ci uz s 32 alebo 64 bit.kedze v registry vo Windowse ho nebudem mat,no ak to pojde manualne nakopirovat cez browse nemal by byt problem,ale nie kazda hra ma aj manualne a teda sa neda,tak ale ked pise ze idu aj patche tak asi hej,no a dufam ze hra tymto sposobom pobezi korektne a spravne,kto vie co tam este Playman pomenil proti 64 bit.xp.
Používateľov profilový obrázok
Powell
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 65
Dátum registrácie: Št 15. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Levice

Príspevok od používateľa Powell »

Patko19 napísal:skusal si dat emulaciu tej instalacky ??? na tom XP64
No to som veru neskusal.
Kde popripade stiahnem program na emulaciu.

Návrat na "Operačné Systémy"