eSPe case - dalsie upravy

Všetko o zdrojoch, skrinkách a ich modifikovaní, o projektoch a modifikáciách všeobecne...
Používateľov profilový obrázok
eSPe
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 69
Dátum registrácie: Št 14. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Londyn UK

eSPe case - dalsie upravy

Príspevok od používateľa eSPe »

barcas

Príspevok od používateľa barcas »

mne osobne sa strasne paci, hlavne lava cast bocnice(ten FIRE) a UV jednoducho skrinka za 9 bodov, len vodnik by nebol kupeny nadarmo.
Používateľov profilový obrázok
eSPe
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 69
Dátum registrácie: Št 14. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Londyn UK

Vodnik nie

Príspevok od používateľa eSPe »

Vodne chladenie pre mna nie je vhodne pretoze tak raz za mesiac nosim case domov a uz bez toho je skrinka dost tazka. Tak isto by mohlo dost k poskodeniu.
To iste mozem povedat o skrinke s vodnikom ze by mohla mat kompresorove chladenie ako maju chladnicky (co sa uz dnes tiez robi).
Ventilatory su pekne aj ako dekor a ked sa s tym clovek pohra tak su takmer nehlucne.Aj menej ja niekedy viac.
Ale dik za nazor
Používateľov profilový obrázok
siki
Príspevky: 703
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2003, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Vodnik nie

Príspevok od používateľa siki »

eSPe napísal:Vodne chladenie pre mna nie je vhodne pretoze tak raz za mesiac nosim case domov a uz bez toho je skrinka dost tazka. Tak isto by mohlo dost k poskodeniu.
To iste mozem povedat o skrinke s vodnikom ze by mohla mat kompresorove chladenie ako maju chladnicky (co sa uz dnes tiez robi).
Ventilatory su pekne aj ako dekor a ked sa s tym clovek pohra tak su takmer nehlucne.Aj menej ja niekedy viac.
Ale dik za nazor
velmi dobre povedane, inak pekna skrinka.
Co je to za ten 120mm ventilator?svietiaci je malo kde..aka znacka?
Sempron64 2800+|MSI K8n Neo 3|Giga-byte Radeon 9000pro @320/300|Seagate 30GB|WD 120GB SATA|CD-RW Lite-On|DVD-RW Lite-On|RAM 384MB Twinmos 266mhz|
Používateľov profilový obrázok
eSPe
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 69
Dátum registrácie: Št 14. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Londyn UK

Príspevok od používateľa eSPe »

12 ventilator je to znacka Glacialtech Silent Blade. To som len tak natrafil v Brezne v DVcom. Mal pri normalnej voltazi udane 19 dB. Stiahol som ho cez regulator na minimum je nehlucny. (pokial si nedas ucho priamo nan).Ani loziska nevrcia. Je priesvitny modry a svieti len od uv. To je asi len vedlajsi efekt lebo nikde to nemal napisane.

http://www.glacialtech.com/pdf/12025.pdf
Používateľov profilový obrázok
siki
Príspevky: 703
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2003, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa siki »

inak skrinku si striekal sam, alebo si si nechal nastriekat?Neda sa lahko poskriabat?
Sempron64 2800+|MSI K8n Neo 3|Giga-byte Radeon 9000pro @320/300|Seagate 30GB|WD 120GB SATA|CD-RW Lite-On|DVD-RW Lite-On|RAM 384MB Twinmos 266mhz|
Používateľov profilový obrázok
eSPe
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 69
Dátum registrácie: Št 14. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Londyn UK

Príspevok od používateľa eSPe »

Skrinku som striekal sprejom sam. Posriabe sa tak isto asi ako povodna farba. Drzi to fajn a ked je viac vrstiev tak mensie skrabance ani nie je vidiet.
eliT
Ban
Ban
Príspevky: 33
Dátum registrácie: Ut 08. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Spisska Nova Ves

Príspevok od používateľa eliT »

Hej ako sa da spravit toto pod podlosku :) tam je nejaky neon abo co nechapem tomu :o
Používateľov profilový obrázok
AjsTi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Št 31. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Ba-To

Príspevok od používateľa AjsTi »

Pre mna moc kolotocarske az precpane dizajnom. Ale skus spravit foto otvorenej case , nejako to nevidim. Tesi ma ovsem pritomnost TT chladica :wink:
8F. Nepocujes , nevidis , nevies. GUGL nieje iba vyhladavanie , je to ZIVOTNA FILOZOFIA. GUGL som JA.
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Príspevok od používateľa jararak »

eliT napísal:Hej ako sa da spravit toto pod podlosku :) tam je nejaky neon abo co nechapem tomu :o
stara finta, zoberes plexi, zafrezujes do neho nejaky tvar do ktoreho potom strcis ledku a ono to potom svieti, podobne veci sme si robili asi pred 5-6 rokmi
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
Používateľov profilový obrázok
UFO
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 152
Dátum registrácie: Ne 06. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Príspevok od používateľa UFO »

eliT napísal:Hej ako sa da spravit toto pod podlosku :) tam je nejaky neon abo co nechapem tomu :o
Je to podlozka Thermaltake Gamma Pad, v ktorej je dokopy 12 LEDiek (4x cervena, 4x modra, 4x zelena) a ich kombinaciami je mozne vytvorit 7 farieb.
Používateľov profilový obrázok
dingo27
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 204
Dátum registrácie: St 30. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Liptovsky Mikulas

Príspevok od používateľa dingo27 »

Mne sa to velmi paci, nama ta kresba navrchu. Modry odten by som zvolil tmavsi ale mozno to robia tie fotky, este by som skusil stmavit tie svetla, neni to predsa Las Vegas. Fakt super mod.
Ako si robil tu kresbu hore ?
PC: CPU CeleronD 2.6 -> 3309 MHz Arctic cooling Super silent 4 ultra : ), Epox 4pda3I(i865PE+ich5), GF MSI 6200 AX-TD256/64, 2x256 GOODram DualChanellDDR 400(2.5,4,4,8 ), 200GB SATA Hitachi !, 300W modded case + homemade upravy, momentalne prebiehaju dalsie upravy

NTB: FujitsuSiemens Esprimo mobile V5505 : Intel CentrinoDuo, Core Duo T2330 1,6 GHz, 1GB 667DDR2 RAM DualChannel, Wifi a/b/g/n, LCD 15", HDD 80GB SATA, DVDRW, citacka, expres card, 3:45 hod. 4400MAh bateria, no proste paradicka
Používateľov profilový obrázok
eSPe
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 69
Dátum registrácie: Št 14. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Londyn UK

....

Príspevok od používateľa eSPe »

Ta kresba: vezmes vykres, orezavacom vyrezes sablonu a nastriekas sprejom
MB:Gigabite GA-P35-S3, CPU: Intel E2180 @ 10x300mhz, VGA: Asus EAH 3850 512 mb, Ram: 4 x 1 gb 1066 mhz Monitor: HP w2207h, Logitech MX510

Návrat na "Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty"