Padanie wairless kluca

Všetko o sieťach, nastaveniach, problémoch ...
Používateľov profilový obrázok
cheopko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Ne 19. Nov, 2006, 02:00

Padanie wairless kluca

Príspevok od používateľa cheopko »

Ahojte net mam napojeny router belkin 2xpc su na wairless a jeden je lan. No ide o to ze na vsetkych ide vsetko normlane len na jednom pc ktore je wairless napojene na kluc pada net ale iba pri uploadovany konkretne cez Rapid uploader a to ked upne cca 300mega tak proste vypne a cela siet je nefunkcna. Musim restartovat routre. Na vsetkych inych ide vsetko oka aj upload no problem.Aj ked na tom jednom co pada hram cs vsetko ide oka. Proste ma to len hneva ze to dosere celu siet a vsetko musim odznova. NEviem mozno ten kluc nezvlada hocico. Ja uploadujem cez 650kb/s ale neviem skuste nieco poradit dikk.
bodmar

hmm

Príspevok od používateľa bodmar »

aj ja mam takyto problem a mam ovislink wl1000ur proste ked sa pripojim notebookom na neho bezdrotov tak mi samovolne resetuje router wifi spojenie a proste sa sam restartne a samozrejme mne to potom odpoji aj notebook od netu, skusal som aj flashovat a nepomohlo ani to... a to tam mam najnovsi firmware. cez kabel to ide v pohode a ocividne to vyzera ako klasicky overflow len neviem si s tym rady... reklamovat si ho nemozem dovolit nakolko rozdelujem net a bezi mi tu potrebny server... tiez by som poprosil o radu diki

Návrat na "Siete"