Zapojenie front panelu na Karajan module (Lanparty)

Všetko o základných doskách, ich problémoch, možnostiach...
Používateľov profilový obrázok
Ledy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 366
Dátum registrácie: Po 11. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Kalná nad Hronom, Dlhá 11

Zapojenie front panelu na Karajan module (Lanparty)

Príspevok od používateľa Ledy »

cafte pani,

som si kupil dosku Lanparty s "kvazi" externym Karajan modulom. Problem, ze neviem zapojit front panel na svojej skrinke Thermaltake Tsunami tak, aby mi aj fungoval. Nemate s tym skusenosti? Najlepsie niekto kto ma tiez LP dosku a Thermaltake skrinku (Obe znacky su u nas dost rozsirene tak hadam sa niekto najde ;) )
CPU: C2D Q8300@2500Mhz MB: ASUS Rampage Formula RAM: ADATA 2x2GB 1066MHz 5-5-5-15 VGA: Sapphire 4870X2 HDD: 2x320GB WD YS-series Mouse: Razer Copperhead Keyboard: Saitek Eclipse Monitor: IBM Thinkvision C190 Audio: Creative S750 7.1 PSU: Fortron Everest 800W
Používateľov profilový obrázok
Bikermotyl
VIP
VIP
Príspevky: 3253
Dátum registrácie: Ne 22. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Brezová pod Bradlom

Príspevok od používateľa Bikermotyl »

Zapajal som sice front panel od TT len na Soprane a Wingu, ale daky problem som tam nevidel. Bude to i na Tsunami predpokladam totozne. Tak ako i na inych case.

Problem by eventualne mohol nastat, ak by kabelaz veduca z front panela nemala zdvojeny (spojeny) vstup pre jednotlive kanaly. Ten sluzi vlastne na spojenie Line out_Left_Front s Line out_Left (konektory c.9 a c.10) a Line out_Right_Front s Line out_Right (konektory c.5 a c.6)
Obrázok
...tam kde su modre jumpre, musi byt spojena i kabelaz z front panela.
Používateľov profilový obrázok
Ledy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 366
Dátum registrácie: Po 11. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Kalná nad Hronom, Dlhá 11

Príspevok od používateľa Ledy »

Hmmm.... a mikrofón nevies ako sa ma zapajat?

Problem, ze neviem ako ich zapojit na Karajan modul. Doteraz som mal zapojenie nasledovne:

Skrinka TT-------------------Karajan

Ear R------------pin 5
Ear L------------pin 9
Return R--------pin 6
Return L--------pin 10
Mic IN-----------pin 1
Mic VCC---------pin 3
Ground----------pin 2

Ty ho mas ako zapojeny? Predpokladam, ze TT bedne maju to iste
znacenie aj ten isty pocet kablikov ;)

Inac povodne som nemal na tom Karajan module ziadne jumpre, keD na Karajan module nemam nic napojene tak ide zvuk normalne zo zadneho panela.
CPU: C2D Q8300@2500Mhz MB: ASUS Rampage Formula RAM: ADATA 2x2GB 1066MHz 5-5-5-15 VGA: Sapphire 4870X2 HDD: 2x320GB WD YS-series Mouse: Razer Copperhead Keyboard: Saitek Eclipse Monitor: IBM Thinkvision C190 Audio: Creative S750 7.1 PSU: Fortron Everest 800W
Používateľov profilový obrázok
Ledy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 366
Dátum registrácie: Po 11. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Kalná nad Hronom, Dlhá 11

Príspevok od používateľa Ledy »

No tak poskusal som vselico ale ak chcem sprevadzkovat mikrofón tak nic nejde :(

Chalani vedel by mi niekto poradit?
CPU: C2D Q8300@2500Mhz MB: ASUS Rampage Formula RAM: ADATA 2x2GB 1066MHz 5-5-5-15 VGA: Sapphire 4870X2 HDD: 2x320GB WD YS-series Mouse: Razer Copperhead Keyboard: Saitek Eclipse Monitor: IBM Thinkvision C190 Audio: Creative S750 7.1 PSU: Fortron Everest 800W

Návrat na "Základné dosky"