A.C Ryan Flex Kit . ako nato

Všetko o zdrojoch, skrinkách a ich modifikovaní, o projektoch a modifikáciách všeobecne...
Používateľov profilový obrázok
Delarock
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 135
Dátum registrácie: St 29. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Malá Ida

A.C Ryan Flex Kit . ako nato

Príspevok od používateľa Delarock »

Ahojte som si kupil od gaba AC Ryan cerveny flexo kit.
Tak ma napadlo ze naco som to spravil oplati sa daco dorabat na blue storm dvojke fortrone?.
Rozmyslal som ze to pouzijem na druhe pc cko ale som trosku lama a nikde som nenasiel ziadny navod dokonca ani v tom flexkite neni tam nic,cakal som aspon dake obrazky pre debilov ako som ja ale nic:) Neviete niekto kde by otom daco mohlo byt?:) diky
Používateľov profilový obrázok
scarinko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2695
Dátum registrácie: Po 08. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa scarinko »

tiez som nad tym uz premyslal a tiez by som prijal nejaky navod pre debilov ako na to.
viem ze sa to do toho navlecie a potom musi najlepsie asi fenom alebo teplovzdusnou pistolou zavarit alebo tak nejak
iwhy
VIP
VIP
Príspevky: 534
Dátum registrácie: Št 21. Aug, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa iwhy »

Tak sa najskor naucte poriadne hladat pretoze prvy vysledok vyhladavania flexa v googli je na nas clanok: http://www.pretaktovanie.sk/modules.php ... 1105317536
Používateľov profilový obrázok
Delarock
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 135
Dátum registrácie: St 29. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Malá Ida

Príspevok od používateľa Delarock »

to som nasiel aj ja ale mna najviac zaujima ci sa to vobec oplati prerebat na blue storme atd.
iwhy
VIP
VIP
Príspevky: 534
Dátum registrácie: Št 21. Aug, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa iwhy »

Sak to je na tebe paneboze. Co ti maju do navodov pisat ci sa oplati vymienat flexo na zdrojoch? Tu to pojde dokola...navod mate otazka zbytocna. Lock

Návrat na "Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty"