Ovlada tu niekto C++?

Sekcia o programovaní, programovacích jazykoch...
Používateľov profilový obrázok
marcello_trnava
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 47
Dátum registrácie: So 20. Aug, 2005, 20:00
Bydlisko: Trnava

Ovlada tu niekto C++?

Príspevok od používateľa marcello_trnava »

zdar

hladam niekoho kto sa vyzna v programovani pre c++. potreboval by som vypracovat jedno zadanie. dost to suri. odmena ista :wink:

zvladne niekto toto zadanie?

Vytvorte program evidencie podla lubovolneho vyberu, ktory bude spånat minimalne nasledovne kriteria:
- evidencia sa bude realizovat pomocou struktur, v ktorych budu zadefinovane potrebne vlastnosti (premenne) a metódy(funkcie), pricom evidencia moze obsahovat maximalne 30 zaznamov (premenna typu pole o rozsahu max. 30 na danu strukturu, teda TStruktura premenna[30])
- v ramci struktury musi byt zadefinovanych najmenej 7 vlastnosti a 5 funkcii (neratajuc funkcie pre polozky menu pridaj, edituj atD)
- uzivatel ma moznost vyberat minimalne z nasledovnych poloziek menu:
o pridaj
o edituj
o zmaz
o Vyhladaj (aspon na dve polozky umoznit vyhladanie)
o ZoraD(aspon podla jednej polozky)
o koniec
- Program bezi dovtedy, az kym ho uzivatel sam neukonci
- V ramci programu realizujte nacitanie a zapis do suboru (vsetky aktualne udaje su vzdy zapisane, resp. nacitane z daneho suboru)
Pentium D820, Asus P5QL-E, 2x1GB DDR2 ADATA 800MHz, GF Asus 8600GT, DVDRW Samsung 203D Sata, HDD 160GB Maxtor Sata, HDD 500GB Samsung Sata, Creative P380 2.1, LCD 19´´Samsung 940N
Bonta-kun
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 149
Dátum registrácie: St 13. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Bonta-kun »

zaujimava uloha, co to znamena ze to suri a co presne je odmena? mozno by som si nasiel trochu casu ale musel by som si nieco este pzriet.. c-cko robim na fanuskovskej urovni..

iste su tu aj borci co to daju za 20 min ale ci sa na tom niekomu bude chciet robit, tazko povedat.
Používateľov profilový obrázok
Hrochy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1069
Dátum registrácie: St 01. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Modra

Príspevok od používateľa Hrochy »

marcello_trnava Mozno sa mi to len zda, ale nechodis nahodou na FEI a nie je to zadanie zo ZSRc? :)
Spoiler: ukázať
Používateľov profilový obrázok
marcello_trnava
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 47
Dátum registrácie: So 20. Aug, 2005, 20:00
Bydlisko: Trnava

Príspevok od používateľa marcello_trnava »

nie hrochy na fei nechodim ale na slaby odvar fei - na ucm -informatika. aj tak s tym neviem ani pohnut. :cry: ty by si si stym nevedel poradit?
Pentium D820, Asus P5QL-E, 2x1GB DDR2 ADATA 800MHz, GF Asus 8600GT, DVDRW Samsung 203D Sata, HDD 160GB Maxtor Sata, HDD 500GB Samsung Sata, Creative P380 2.1, LCD 19´´Samsung 940N
marek1212
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 246
Dátum registrácie: Ut 17. Aug, 2004, 14:00

Príspevok od používateľa marek1212 »

kde je tam pouzite nieco z C++ , nestaci C# ? :) ptz tam nevidim nic objektove
napadne mi to pripomina treti projekt z cecka minuly semester na fiitke
keby stacilo C , ozvy sa na icq
Používateľov profilový obrázok
Hrochy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1069
Dátum registrácie: St 01. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Modra

Príspevok od používateľa Hrochy »

Aha, tak keby to bolo FEI, mohol by som ti poslat nieco podobne hotove... ale je to len podobne :|. Inac programovat neviem :(
Spoiler: ukázať

Návrat na "Programovanie"