NOTEBOOK DELL Latitude D600

Všetko o notebookoch, PDA, tablet PC ich problémoch...
Používateľov profilový obrázok
disorder
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Ut 30. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Brezno

NOTEBOOK DELL Latitude D600

Príspevok od používateľa disorder »

Zdravim , chcem sa opytat ci mi neviete niekto poraradit kde alebo ako najlacnejsie opravim notebook dell d600, chyba je v tom ze sa mu nechce zapnut....po zapnuti len rozsvieti vsetky ledky a potom zhasnu a nic... pytal som sa v servise a vraj je to doska ... v oprave notebookov mi povedali ze sa to da aj opravit alebo len ju vymenit ale bude to dost drahe....neviete niekto zohnat taku maticnu dosku?? alebo ho predam niekomu na suciastky...., je tam nova baterka (vydrzi 3hod) , procesor centrino, 512MB ram, 40GB disk, WIFI karta, dvd rom,plne funkcny displej...... dakujem za rady pripadne ponuky.. :red:
ASUS F5VL, Intel Pentium Core2Duo,2GB DDR2 667MHZ,Ati radeon graphics X2300 512MB,SATA 16OGB HDD
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Príspevok od používateľa jararak »

doska vyjde aspon 10t ked to das do servisu, plus takych 5t praca, ked to chces rozpredat tak zase lcd tak do 3t, procak 1500sk, disk 800sk,wifi 500sk,napalka asi 1t baterku mozno za 1t

inac napajaci zdroj nabija? nemoze byt ze ti nenabija baterku? skus to bez baterky zapnut, popripade skus pomerat baterku ci v nej nieco je.
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
Používateľov profilový obrázok
disorder
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Ut 30. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Brezno

Príspevok od používateľa disorder »

no keby s anasiel niekto kto by mal zaujem kupit vsetko po kope tak mu to vsetko dam za 5500..... :cry:
ASUS F5VL, Intel Pentium Core2Duo,2GB DDR2 667MHZ,Ati radeon graphics X2300 512MB,SATA 16OGB HDD
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Príspevok od používateľa jararak »

zo srandy,ake to ma trafo? parametre a velkost?
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
Používateľov profilový obrázok
disorder
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Ut 30. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Brezno

Príspevok od používateľa disorder »

trafo je original dell neviem kolko voltov ale na notase je vzadu ze 19,5V ,....ak myslis parametre notebooku tak... http://www.levnapc.cz/PRO-362170-2-2/Po ... _COAi.html
akurat ja mam tam disk 40GB a mam aj wifi...
ASUS F5VL, Intel Pentium Core2Duo,2GB DDR2 667MHZ,Ati radeon graphics X2300 512MB,SATA 16OGB HDD
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Príspevok od používateľa Toman »

mne sa spraval jeden compaq velmi podobne, problem bol v ulomenon napajacom konektore na doske.
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
Používateľov profilový obrázok
disorder
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Ut 30. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Brezno

Príspevok od používateľa disorder »

no myslim ze v tom to nebude lebo pri zapojeni sietoveho kablu ukazuje napr ze nabija baterku.... a nenabehne ani na nej.. :( vraj je to chyba dellov ze to robi....nechcem investovat do opravy ...to ho radsej rozpredam po komponentoch alebo ak sa najde niekto kto si ho da opravit tak mu ho predam... :cry:
ASUS F5VL, Intel Pentium Core2Duo,2GB DDR2 667MHZ,Ati radeon graphics X2300 512MB,SATA 16OGB HDD
tonyx

dell 600

Príspevok od používateľa tonyx »

este mas ten dell 600 ak hej kupim ho

edit by jararak : myslim ze ponuky na kupu a predaj by mali smerovat do bazaru cize skus ich nabuduce smerovat tam

Návrat na "Mobilné PC"