Hladam recenziu na Point of View - Incognito !

Všetko o zdrojoch, skrinkách a ich modifikovaní, o projektoch a modifikáciách všeobecne...
Používateľov profilový obrázok
technoboy
Príspevky: 315
Dátum registrácie: Ne 21. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Hladam recenziu na Point of View - Incognito !

Príspevok od používateľa technoboy »

cafte vespolek... hladam (marne) recenziu na skrinu od vyrobcu Point of View konkretne typ Incognito.

Ak nieco najdete bude vDacny... resp. potrebujem foto z lavej strany a zozadu ! + lavu bocnicu !
CPU: Core 2 Duo E8400 @ 3,6Ghz CPU-FAN: Thermalright 120 Ultra eXtreme + Noctua S12 MB: ASUS P5B Deluxe GPU: MSI GeForce 8800GTS 512MB OC verzia RAM: 2x 2GB DDR2 A-DATA Vitesta 800Mhz CL4 HDD: Samsung F1 320GB 16MB Cache @ SILENTMAXX , 2x Samsung F1 500GB 16MB Cache @ SILENTMAXX , 1x Samsung F1 640GB 16MB Cache (external) SOUND: Creative SB Audigy 2 ZS TV: Pinnacle PCTV Stereo DVD-RW: Samsung S203N SATA, Samsung S203B SATA, Samsung S184M (external) ZDROJ: Enermax Liberty 620W (Cable-Managemant) CASE: ANTEC Nine Hundred CASE-FAN: 2x NOCTUA 12cm (600rpm)LCD: Samsung 193P
Používateľov profilový obrázok
KrEmiK
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 64
Dátum registrácie: Po 19. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Lúčky

Príspevok od používateľa KrEmiK »

ja tiez uvazujem o kupe tejto skrinky... cena je dost v pohode, a display potesi, tiez sa mi neporilo zatial najst ziadnu recenziu.. co ma stve ale viacej: neviem nic o hrubke plechu skrinky resp hmotnosti... toho sa trochu obavam.. tu su nejake uzitocne photos:

http://forum.hardware.fr/hfr/Hardware/B ... 3617_2.htm
http://www.kellytech.hu/termekek_elem.php?f=&which=5979
Používateľov profilový obrázok
robour
VIP
VIP
Príspevky: 1780
Dátum registrácie: So 26. Jún, 2004, 14:00
Bydlisko: Trstená

Príspevok od používateľa robour »

co konkretne potrebujes? Robil som s nou comp asi pred mesiacom. Ma ju kamarat.
MTB: ASUS Crosshair VI Hero X370 CPU: AMD Ryzen 5 2600 : Noctua NH U9B RAM: G.SKILL 16GB KIT 3200MHz CL16 Aegis : Sapphire AMD Radeon HD6770: SSD: Samsung 970 Evo 500GB NVme M.2 HDD: Seagate SSHD 2TB ST2000DX001 PSU: Seasonic Focus 550W LCD: Eizo 19"
Používateľov profilový obrázok
KrEmiK
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 64
Dátum registrácie: Po 19. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Lúčky

Príspevok od používateľa KrEmiK »

zaujimala by ma hrubka plechu... ci sa neskrucaju bocnice a ci nerezonuje
Používateľov profilový obrázok
robour
VIP
VIP
Príspevky: 1780
Dátum registrácie: So 26. Jún, 2004, 14:00
Bydlisko: Trstená

Príspevok od používateľa robour »

Ten plech odhadujem na 0.8mm. Bocne plechy rezonuju, ale da sa tomu pomoct. V podstate hrubka plechov zodpoveda "beznej skrinke" cca 1200-1400Sk vratane zdroja.
Predne dvierka su plastove v ktorych je zapusteny perforovany plech. Ten je pomerne tvrdy teda su pevne. Za dvierkami je maska z plastu. Ta sa mi paci najviac lebo ten plast je velmi hruby a pevny. V spodnej casti toho plastu su mriezky na osadenie 12cm fanu. (Ten treba dokupit).
Na tej skrinke sa mi pacilo ze sa da komplet rozobrat. Teda predna maska, bocne plechy (to je jasne), horny kryt, dokonca aj plechova cast na ktoru sa montuje doska je odnimatelna. (Doska sa da namontovat mimo PC a vlozit potom dnu).
Z rozobratej skrinky potom zostane len holy skelet v tvare pismena " U ". Ja som ju rozoberal z dovodu ze v zadnej casti sa robil otvor na 12cm fan. Povodne mriezky sa vypilili a dala sa ta okruhla mriezka.
Tlacitka start a Reset su v pravo hore na skrinke umiestnene z boku. V dolnej casti na boku je USB +nejake tie konektory audio.
Dvierka sa otvaraju z prava do lava. Display svieti na bielo. Podsvietenie je take tmavomodre az cierne, trosku fialkove tazko povedat z kazdej strany ine :D
Elektronika je na vysokej urovni. Dokaze to nezavisle regulovat 3 vetraky v 3 rychlostiach podla teploty - kazdy zvlast. Vie zistit aj taku vec ze vetrak stoji a upozorni na to.
MTB: ASUS Crosshair VI Hero X370 CPU: AMD Ryzen 5 2600 : Noctua NH U9B RAM: G.SKILL 16GB KIT 3200MHz CL16 Aegis : Sapphire AMD Radeon HD6770: SSD: Samsung 970 Evo 500GB NVme M.2 HDD: Seagate SSHD 2TB ST2000DX001 PSU: Seasonic Focus 550W LCD: Eizo 19"
Používateľov profilový obrázok
KrEmiK
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 64
Dátum registrácie: Po 19. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Lúčky

Príspevok od používateľa KrEmiK »

ok dikes za vycerpavajuce info.. to ze bocnice rezonuju ma moc nepotesilo, no od tej elektroniky som az tolko necakal... to sa bude hodit.. takze pojdem do toho.. :)
Používateľov profilový obrázok
robour
VIP
VIP
Príspevky: 1780
Dátum registrácie: So 26. Jún, 2004, 14:00
Bydlisko: Trstená

Príspevok od používateľa robour »

JJ elektronika je dobra, ukazuje to vsetko mozne aj nemozne. Akurat to mohli urobit tak, ze pridat zopar tlacitok na ovladanie. Lebo na vsetky funkcie co to robi su 4 tlacitka malo. Niektore su z toho dovodu zdvojene -jednym tlacitkom sa ovlada viac veci. Zalezi od módu. Ukazuje to aj hodiny a datum, tusim aj budik to ma.
MTB: ASUS Crosshair VI Hero X370 CPU: AMD Ryzen 5 2600 : Noctua NH U9B RAM: G.SKILL 16GB KIT 3200MHz CL16 Aegis : Sapphire AMD Radeon HD6770: SSD: Samsung 970 Evo 500GB NVme M.2 HDD: Seagate SSHD 2TB ST2000DX001 PSU: Seasonic Focus 550W LCD: Eizo 19"
Používateľov profilový obrázok
subz3ro
Príspevky: 227
Dátum registrácie: Št 28. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Žilina

Príspevok od používateľa subz3ro »

Jo, ma to aj budik.. sice nechapem naco je komu u PC budik, ale budiz :lol:
Jedna dost podstatna vec u tejto case je, ze maska vpredu (pred 12cm ventilatorom) je totalne nevhodne tvarovana a vydava neprijemny zvuk uz pri malom ci strednom prietoku vzduchu. Pri vacsich prietokoch (60+ CFM) pripomina zvuk vo vytahovej sachte. :roll:
Nastastie sa to da odstranit prilepenim sietky (pouzivam klasicku zahradkarsku sietku z Baumaxu) na vnutornu stranu masky, cim sa zvuk penetrujuceho prudu vzduchu podstatne skulturni. Podobny efekt bude mat samozrejme aj pouzitie nejakeho prachoveho filtra...
Kazdopadne za tie peniaze velmi dobra case, som s nou nadmieru spokojny :wink:
There are 10 types of people in the world. Those who know binary and those who don't.
Používateľov profilový obrázok
KrEmiK
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 64
Dátum registrácie: Po 19. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Lúčky

Príspevok od používateľa KrEmiK »

dikes za info... budik hehe.. no to je fakt haluz.. ale tak moze ta napriklad prebrat z virtualneho sveta :wink: takze uz aj pozeram po prachovych filtroch :D :wink: inak je ta skrinka dost pevna?? ci sa radi skor medzi papierove??...
Používateľov profilový obrázok
subz3ro
Príspevky: 227
Dátum registrácie: Št 28. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Žilina

Príspevok od používateľa subz3ro »

ten plech nie je nic extra pevneho, ale nekruti sa ani neprenasa vibracie...
ja osobne som bol milo prekvapeny z faktu, ze 3,5" kos na disky bol trosku sirsi (par mm) ako je bezne zvykom, co umoznuje pouzitie silikónovych alebo gumennych distancnych podloziek medzi disk a kos... proste vibracie by nemali byt problem, ak je clovek aspon trochu zrucny... ti menej zrucni mozu siahnut hlbsie do vrecka a kupit Silentmaxx...
:D
There are 10 types of people in the world. Those who know binary and those who don't.

Návrat na "Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty"