2 problemy

Všetko o operačných systémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
popo666
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 951
Dátum registrácie: Pi 07. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Žiar nad Hronom + Bratislava

2 problemy

Príspevok od používateľa popo666 »

1: mam pretaktovany CPU o 50% pri def VCore, RAMky len o zhruba 20%, PC vsade stabilny(rovnako ako pred preataktovanim)- vo Wine a aj v hrach, ale ked pustim Prime95 test vyhodi chybu (nieco so zaokruhlovanim, ze je okolo 4.7 a malo byt pod 4). Som z toho jelen, preco Prime hadze chyby ale PC ide OK.
2: vcera mi zblbol PC a ked som ho znovu pustil, mal problemy s WiFi. Po restarte sa uz v pohode pripojil, siet aj internet mi idu, ale stale mi svieti ikona, ako by nebol pripojeny (mam na mysli ten malicky pocitac s cervenym krizikom v pravo dolu). Win je instalnuty len kratko a este som si nespravil zalohu a znovu sa mi to nechce reinstalnut (nemam teraz ani cas) Viete to dakto spravit? (ps: aj ovladac na WiFi kartu som reinstaloval, ale nic)
mokry PC:: CPU: 3770K @ 4.3GHz + EK Supreme HF * Laing DDC-1T * TOP XSPC Premium Laing DDC * Radiator EK Water Blocks EK-CoolStream XT || RAM: 2*8GB Kingston 1600MHz || MB: Asus P8Z77-V Pro/Thunderbolt || GPU: EAH5970 + EAH5970 @ CrossfireX + EK fullCover || SSD: Corsair GT3 120GB || PSU: Antec platinum 1300W || Mouse: Razer Lachesis || Keyboard: G11 || LCD: HP LP2475w
MBG
VIP
VIP
Príspevky: 1572
Dátum registrácie: Ne 22. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: Topolcany/Bratislava

Príspevok od používateľa MBG »

1. ak prime hadze chybu ale PC bezi uplne stabilne a bez problemovo, tak to neries...
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4582
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Príspevok od používateľa killswitch »

prosim, daj threadu nejaky normalny nazov.
a pre buducnost zaloz ku kazdemu problemu vlastne vlakno. ulahcis tym neskorsie hladanie v pripade potreby pre inych uzivatelov.
dakujem.

Návrat na "Operačné Systémy"