FEEL 607

Všetko o zdrojoch, skrinkách a ich modifikovaní, o projektoch a modifikáciách všeobecne...
Používateľov profilový obrázok
scarymovie
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 56
Dátum registrácie: Po 21. Jún, 2004, 14:00
Bydlisko: Poprad

FEEL 607

Príspevok od používateľa scarymovie »

Chcel by som sa spytat ci ma niekto skusenost s touto case.

FEEL 607

Napiste pls aj vas nazor na tuto case. thx vopred
Používateľov profilový obrázok
NemesiS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1688
Dátum registrácie: So 27. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: KE

Príspevok od používateľa NemesiS »

ta case vyzera rozporuplne..
dizajn sa mne osobne velmi nepaci, najma ta vypukla cast v prede case. ma velmi nevhodne umiestnenie, case vyzera ako tehotna krava.
na druhej strane ten stavovy display moze byt celkom fajn..
ja by som sa pohral so vzhladom a je v poho.
Powered by Lenovo R500; Sound by E-MU 0204|USB => Little Dot MK III => Beyerdynamic DT 880 600Ω
Používateľov profilový obrázok
bruno75
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 185
Dátum registrácie: So 06. Aug, 2005, 20:00
Bydlisko: Trnava

Príspevok od používateľa bruno75 »

Cisto z principu nejde o zlu skrinku...airflow je jasne navrhnuty (predny nasavajuci fan dole cez filter, zadny vysavajuci hore pod zdrojom) ale... na dnesnu dobu pouzivat 80mm fans sa mi zda trochu krok spat. Skoda ale vypada to tak, ze sa tam maximalne 92mm fan vojde a 120mm asi uz nebude sanca.

Aaaa este nieco, ta farebna kombinacia sa mi zrovna vobec nepaci, ja som skor za decentne a nie taketo kikiriki riesenia. Samozrejme ale 100 ludi 100 chuti takze ak sa ti to paci tak kludne do toho. Mozno ideal na dalsi modding a ked to nebude podla tvojich predstav tak aspon nebudes banovat za kopou penazi. Cena je naozaj ludova ako u vsetkych veci pochadzajucich z Polska :)
Case-Compucase 6A34 cooled by 2xNoctua NF-S12-1200; PSU-Seasonic S12-II-500W+; MoBo-GA EX38-DS4; CPU-INTEL E8400 cooled by Noctua NH-U12F; VGA-NVidia ASUS N9600GT; RAM-2x2GB A-DATA Extreme; HDD-Western Digital WD640AAKS; LCD-Samsung 214T (1600x1200)
Používateľov profilový obrázok
scarymovie
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 56
Dátum registrácie: Po 21. Jún, 2004, 14:00
Bydlisko: Poprad

Príspevok od používateľa scarymovie »

mne sa na tej case paci najviac ten display ako spominal nemesis. Ale jedno ma zaskocilo ta cena, fakt sa mi zda prilis lacna ta case. Co sa tyka tych otvorov na fan tak aj mne prekaza ze tam niesu vecsie tie otvory lebo ked tam dam 80-tku fan tak mensi prietok vzduchu a vecsi hluk(ak sa mylim tak ma opravte).
A ta farba by bolo asi posledne co by mi vadilo :D
Používateľov profilový obrázok
Mates22
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Ut 03. Apr, 2007, 08:00
Bydlisko: Jaslovské Bohunice

:)

Príspevok od používateľa Mates22 »

so skrikou som pracoval... cvelkom v poho skrinka... na tych vetracich otvoroch je dobre ze su tam prachodve filtre aj s predu aj z boku... takye v compe mas cistucko... a ak ti vadi farba je aj v ciernom... :) ja som si ju chcel vziat ale bola cervena a ja vsetk cierne.. :D :) to by nesedelo... :P

Návrat na "Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty"