PROSIM PORADTE CHYBNY ADAPTER dell d600?

Všetko o notebookoch, PDA, tablet PC ich problémoch...
Používateľov profilový obrázok
disorder
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Ut 30. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Brezno

PROSIM PORADTE CHYBNY ADAPTER dell d600?

Príspevok od používateľa disorder »

Cavte poradte mi niekto mam taky problem s adapterom pre notebook dell latitude d600. Mne fungoval normalne ale ked som ho predal jednemu tipkovi lebo mne ukradli notebook tak mi vravi ze jemu nenabija notebook ale notebook ide cize 12V mu dava. V com moze byt chyba ?je chybny adapter?POdla mna adapter len dava 12V notebooku a ten reguluje nabijanie baterky kedy ma nabijat ... Poradte niekto :cry: DAKUJEM
ASUS F5VL, Intel Pentium Core2Duo,2GB DDR2 667MHZ,Ati radeon graphics X2300 512MB,SATA 16OGB HDD
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Príspevok od používateľa jararak »

adapter nabija alebo je vadny viac moznosti neni. notebook odpoji nabijanie ked je nabity a uz nenabija dalej. ak vravis ze ma 12V a ma mat 12V tak je to dobre. ak ma byt inac a ma 12V tak to uz dobre neni. mozno vadny book ma on, co ma inac on so svojim adapterom
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
Používateľov profilový obrázok
pavel
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 129
Dátum registrácie: Št 23. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Brezno

Príspevok od používateľa pavel »

Viem, ze si mal 6 clankovu bateriu,takze 16V adapter,a ten,co si mu ho predal ma asi 8 clankovu bateriu,tam potrebuje 19V,preto nenabija,lebo tam nie je dostatocny presah napatia.Mohol si sa ma spytat osobne.
Phenom X3 8450,Tt Tower102 ,Gigabyte M750SLI-SW4,4x1GB Kingston Hyper X,2x500GB WD,DVDRW NEC 7170A,zdroj 500W,2x VGA Gigabyte GF8800GT SLI,zatial vsetko default.

Návrat na "Mobilné PC"