majitelia Gigabyte p35C-ds3R need help

Všetko o základných doskách, ich problémoch, možnostiach...
Používateľov profilový obrázok
KrEmiK
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 64
Dátum registrácie: Po 19. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Lúčky

majitelia Gigabyte p35C-ds3R need help

Príspevok od používateľa KrEmiK »

akosi sa mi nepodaril flash biosu cez q-flash a teraz mi to vyhadzuje nieco take ze: scannig bios image in hard drive... kedze som v case flashovania nemal ziadny hard drive pripojeny teda tam nemoze najst ani zalohu biosu :cry: uz som aj co to popozeral na nete a jedine mozne riesenie vidim v imagey disku so zalohovanym biosom. :idea: chcem teda poprosit niekoho kto vlastni tuto dosku ci by nebol ochotny spravit zalohu biosu cez q-flash (treba stlacit end pri poste) najlepsie na nejaky cisty usb kluc alebo HDD.. spravit image takehoto hdd (aj MBR sektoru) napriklad cez softik acronis true image alebo to je vlastne jedno aky a poslat mi to? asi chcem vela eh.. no potom ostava len reklamacka, kde asi tiez moc nepochodim,:x bios je priletovany na doske takze nejake vymeny neprichadzaju do uvahy.. :cry:
Používateľov profilový obrázok
jesy
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 58
Dátum registrácie: Pi 11. Máj, 2007, 08:00

Re: majitelia Gigabyte p35C-ds3R need help

Príspevok od používateľa jesy »

KrEmiK napísal:akosi sa mi nepodaril flash biosu cez q-flash a teraz mi to vyhadzuje nieco take ze: scannig bios image in hard drive... kedze som v case flashovania nemal ziadny hard drive pripojeny teda tam nemoze najst ani zalohu biosu :cry: uz som aj co to popozeral na nete a jedine mozne riesenie vidim v imagey disku so zalohovanym biosom. :idea: chcem teda poprosit niekoho kto vlastni tuto dosku ci by nebol ochotny spravit zalohu biosu cez q-flash (treba stlacit end pri poste) najlepsie na nejaky cisty usb kluc alebo HDD.. spravit image takehoto hdd (aj MBR sektoru) napriklad cez softik acronis true image alebo to je vlastne jedno aky a poslat mi to? asi chcem vela eh.. no potom ostava len reklamacka, kde asi tiez moc nepochodim,:x bios je priletovany na doske takze nejake vymeny neprichadzaju do uvahy.. :cry:
ozvi sa mi na icq 275-498-642. budem potrebovat dalsie instrukcie a info jak na to.
btw, dostupny budem len dnes a potom od nedele vecer
Používateľov profilový obrázok
KrEmiK
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 64
Dátum registrácie: Po 19. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Lúčky

Príspevok od používateľa KrEmiK »

dikes za ochotu, ale uz som to dal na reklamaciu.. chlapci sa tvarili velmi husti :D len akosi sa od pondelka este neozvali, tak neviem co s tym riesia.. tak davaj bacha ak budes flashovat bios.. nezabudni si ho najskor zalohovat na hdd cez q-flash :wink: a aj tak neviem ci to vobec nieco pomoze.. osobne som mal pocit, ze doska sa uz nevie dostat na ziadne pridavne zariadenie... a bios je priletovany :? cize ziadna jednoducha vymena... :(
Používateľov profilový obrázok
jesy
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 58
Dátum registrácie: Pi 11. Máj, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa jesy »

hm. dik za postreh ;). svoju dosku som ale ece nepreskumal, davam si na cas ;)

Návrat na "Základné dosky"