Router Linksys WRT54G 7.0 problem s instalaciou

Všetko o sieťach, nastaveniach, problémoch ...
Používateľov profilový obrázok
wanthom
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 218
Dátum registrácie: Ut 10. Apr, 2001, 20:00
Bydlisko: Košice - Malá Ida

Router Linksys WRT54G 7.0 problem s instalaciou

Príspevok od používateľa wanthom »

Linksys WRT54G version 7.0
Router mi fungoval bezproblemovo az dovtedy kym som ho nedoniesol k rodicom co maju DSL. Chcel som zdielat internet aby som sa vedel pripojit aj notebookom. Nedarilo sa mi vsak nainstalovat router. Vsetko som robil podla pokynov instalacie a navodu a pri kroku 9 mi pise :
Sender error while upgradinq the router's language pack.
Malo to za nasledok to, ze keD som vosiel do webmenu routra, bola tam len grafika a cisla bez pismen, menu a pod.
Tomu som samozrejme rozumel, a na internetovom fóre som nasiel kvazi riesenie, cez 192.168.1.1/language.htm som sa snazil nahrat subor s CD a adresari Pack en_lang.bin. KeD som to tam nahral, tak mi vybehlo popup okno s bielym stredom oramovane ciernym lemom, ziadny text ani tlacidlo tam nebolo, a bolo to tam dlho (myslel som, ze to po case zmizne). Ale ani toto nepomohlo a stale nevidim polozky web menu.
Toto sa mi stalo aj u rodicov doma s DSL, a aj u mna kde mam wifi pripojenie do routra s kablom.
KeD som pokracoval Dalej v instalacii, tak mi neslo cez krok 10, pisalo chybu :
Router configuration error. Whould you like to try again?
a potom
Unable to connect the Router. Check the cable connection from computer to the router.
Kable su zapojene dobre, lebo v stolove PC co mam pripojene cez router internet ide, akurat nejde wifi pripojenie.
Skusal som samozrejme aj reset routra a nasledne preinstalacie, stale rovnaky problem...
PC1:Intel Pentium G3258 , Noctua NH-D14 , Asrock Z97 Anniversary , Cooler Master K280 , zdroj Fortron Raider 550W , DDR3 8 GB Crucial Ballistix 1600 MHz (2x4GB), SSD Crucial MX100 256GB + HDD Seagate ST2000DM001 - 2TB, 64 MB cache, 7200rpm SATA3, MSI R6970 Lighting 2GB , DVD-RW Toshiba/Samsung , LCD 24" Dell P2414H , myš v stádiu hľadania stálej myšky, zatiaľ obyčajná eBlue , klávesnica Logitech Internet Pro Keyboard
PC2:Intel Core 2 Duo E8400 3,0GHz , Chladič CPU Arctic Cooling Freezer 7 Pro , Asus P5K3 Deluxe , Case : Coller Master Elite 335 , zdroj Fortron 400W , DDR3 4GB Kingston 1333MHz (2x2GB), HDD Seagate ST2000DM001 - 2TB, 64 MB cache, 7200rpm SATA3, Sapphire Readeon HD4870 512MB , DVD-RW LG GH22LS30 (fw region free, removed riplock) , LCD 24" Acer S240HLbid , Eblue Cobra Junior , klávesnica Eblue Cobra

Návrat na "Siete"