Polozky v Biose

Ostatný HW, ktorý nepatrí do iných sekcií­, problémy s týmto HW ich riešenia...
Používateľov profilový obrázok
Bubu123
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 333
Dátum registrácie: Št 17. Máj, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice - Barca

Polozky v Biose

Príspevok od používateľa Bubu123 »

Ako uz v nazve temy chcel by som vediet co znamenaju tieto polozky v biose
CPU to AGP CLK Skew
CPU to NB CLK Skew
CPU to PCI CLK Skew
su tam moznosti k tomu
Auto
Normal
a manualne nastavenie su tam k tomu
aj dajake cisla priklad
+900ps az +300ps sa mi zda
a ide to aj do zaporu priklad
-900 az -300ps
je to v polozke Chipset Nastaveni a je to pri overvcore a pre napatie pre ramky a AGP Slot takze predpokladam ze to ma daco s OC ale co tak to neviem nemate nekto poradit? googloval som len vzdy v cinstine som daco nasiel .
Používateľov profilový obrázok
NemesiS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1688
Dátum registrácie: So 27. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: KE

Príspevok od používateľa NemesiS »

nemam paru co to znamena ale typ zakladnej dosky by si hodit mohol...
manual nemas?
Powered by Lenovo R500; Sound by E-MU 0204|USB => Little Dot MK III => Beyerdynamic DT 880 600Ω
Používateľov profilový obrázok
Bubu123
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 333
Dátum registrácie: Št 17. Máj, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice - Barca

Príspevok od používateľa Bubu123 »

co? vsak v popise mam setko nechapem preco to neukazuje ... doska AsRock K7VT4aPro s chipsetom KT400A a v manuali neni lebo v manuali je nahodeny starsi bios a tam je setko vysvetlene co je v nom ale ja mam uz novsi v ktorom sa otvorili tieto 3 polozky
Používateľov profilový obrázok
wiko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 35
Dátum registrácie: Pi 05. Aug, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa wiko »

Bubu123 napísal:co? vsak v popise mam setko nechapem preco to neukazuje ... doska AsRock K7VT4aPro s chipsetom KT400A a v manuali neni lebo v manuali je nahodeny starsi bios a tam je setko vysvetlene co je v nom ale ja mam uz novsi v ktorom sa otvorili tieto 3 polozky
popis musis zapnut v profile, je tam taky skrkac. Co nevies nastavit nechaj auto a skus si stiahnut z netu novy manual na dosku, ak teda existuje.
CPU:Intel 4790 + Noctua NH-U12F, MB: Asus, RAM: 4x4GB, GPU: Nvidia 460 1GB, SDD: Crucial 512GB, DVD-RW: Samsung SH-S203B SATA, MONITOR: HP 2475w, PSU: EVGA, MOUSE: Razer Copperhead, MOUSE PAT: Razer Destructor, KEYBOARD: Microsoft, CASE: Chieftec LBX01BBB, HEADSET: Sennheiser PC166
Používateľov profilový obrázok
Bubu123
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 333
Dátum registrácie: Št 17. Máj, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice - Barca

Príspevok od používateľa Bubu123 »

novy ? :D ten manual co mam na CD ( asi 2 a pol roka rocny manual) ten isty je aj teraz na nete takze ale teraz som nastavil ine hodnoty a premerne FPS -ka sa zlepsili podla mna je to dajake spravanie Procaka k grafike abo k maticnej abo co ja znam fakt nikto nevie co to presnejsie znamena?tie moje hypotezi su len cisto hypotezi :D .A nic na nete som take nenasiel co by mi pomohlo
MB:Gigabyte M56S-S3 | CPU:AMD Athlon X2 5200+ | RAM:2GB Patriot low latency Dual Channel |HDD: Western Digital 160GB SATAII | GPU: Gainward Bliss 7600GS 256MB DDR3 500/1200mhz @ OC 600/1600mhz | PSU:Fortron 350W | GAMING:Microsoft 1.1 Black + Steel Pad QcK+

Návrat na "Hardware všeobecne"