HD 2600 XT a problemy s hrami

Všetko o grafických kartách, ich problémy, ovládače ...
Používateľov profilový obrázok
alonzo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 92
Dátum registrácie: Ne 08. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Zilina okolie

HD 2600 XT a problemy s hrami

Príspevok od používateľa alonzo »

mam novo kupenu kartu ktora po nainstalovani stale blbne. Po restarte pc nefunguje zvuk, nahodim ho naspat az po odinstalovani driveru zvuku pre ati. Toto robi po kazdom restarte. Dalsi problem je ze stare hry ako doom 3 riddick GTA san andreas s touto kartou sa nedaju spustit pri tych prvych vypisuje ze chyba open gl ci nieco podobne a gta sa nespusti vobec. Pritom bioshock funguje na plne detaily uplne v pohode. Nechapem v com je problem, pomohlo by preinstalovat windows? Skusal som aj nove ovladace pre ati a robi to stale to iste prosim Vas o radu dakujem.

Podporuje tato karta vobec starsie hry?
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Príspevok od používateľa Toman »

1:
- odladac nechaj nainstalovany, musis si zmenit predvolene zvukove zariadenie na povodne (v kontrol paneli) - instalaciou novej zvukouky z GK sa to automaticky zmenilo.......
- teba to prekliknut spet

2:
- HD2600 nema doteras doladene ovladace, a vela starich hier s nou nepracuje
- s tym sa momentalne neda NIC urobit, hry natej karte nesli nejdu a nepojdu.
- len cakat a dufat le sa dalsie verzia ovladavu uz podary....
- ale nevedia to poriadne napisat uz pol roka, a verim ze do vianoc to nebude.....

T. :wink:
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
Používateľov profilový obrázok
alonzo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 92
Dátum registrácie: Ne 08. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Zilina okolie

Príspevok od používateľa alonzo »

do prdele a to som sa rozhodoval medzi 2600xt a GF 8600GT a ja blb som si vzal ati
Používateľov profilový obrázok
Tomax
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 598
Dátum registrácie: Št 08. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Nitra

Príspevok od používateľa Tomax »

- no 8600GT je v tomto smere trochu v predsie, mal si kupit radsej tu.
Spoiler: ukázať
AMD X6 1100T --4GB RAM -- AMD 6950 1GB --
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Príspevok od používateľa Toman »

- ja som mal zopar kusou HD2600 doma na teste, abol som sklamany z nedotiahnutich ovladacou,
- presiel som na 8600GT a nemam ziadny problem.

Popis mojho trapenia

T. :wink:
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
Používateľov profilový obrázok
alonzo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 92
Dátum registrácie: Ne 08. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Zilina okolie

Príspevok od používateľa alonzo »

myslite ze tie ovladace ak neake vidu toto napravia?
Používateľov profilový obrázok
alonzo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 92
Dátum registrácie: Ne 08. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Zilina okolie

Príspevok od používateľa alonzo »

Inak ak ma o tuto kartu dakto, co hra uz len nove hry alebo chce kartu na vistu, zaujem tak ju rad predam alebo s doplatkom vymenim za 8600GT alebo X1950GT/PRO
Používateľov profilový obrázok
Tomax
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 598
Dátum registrácie: Št 08. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Nitra

Príspevok od používateľa Tomax »

- ked chces vymenit, predat tak si to hod do bazaru
- ale neviem ci ti to niekto bude chciet vymenit ked to momentalne stoji za velke kulove...
Spoiler: ukázať
AMD X6 1100T --4GB RAM -- AMD 6950 1GB --
Používateľov profilový obrázok
alonzo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 92
Dátum registrácie: Ne 08. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Zilina okolie

Príspevok od používateľa alonzo »

Kód: Vybrať všetko

 Catalyst 7.9 drivers released and available on AMD GAME! 

Highlights of the Catalyst 7.9 release include:

Performance improvements

Far Cry performance improves as much as 14% on the ATI Radeon HD 2900 XT in Crossfire mode, ATI Radeon HD 2600 XT single card, and ATI Radeon HD 2400 XT in Crossfire mode.
Call of Duty 2 performance with Anti-Aliasing enabled improves as much as 12% on the ATI Radeon HD 2600 XT in single card and Crossfire configurations
Half-Life 2: Episode 1 performance improves as much as 9% on the ATI Radeon HD 2600 XT in Crossfire mode and as much as 6% on the ATI Radeon HD 2400 XT in Crossfire mode
Serious Sam 2 performance improves as much as 46% on the ATI Radeon HD 2400 XT in Crossfire mode and up to 27% with Anti-Aliasing enabled on the ATI Radeon HD 2600 XT in single card and Crossfire configurations
Quake 4 performance with Anti-Aliasing enabled improves 9% or more on the ATI Radeon X1600, ATI Radeon X1650 Pro, ATI Radeon X1300, and ATI Radeon X1550 series of products in both single and Crossfire configurations

New features
Avivo Video Converter for Windows Vista (64-bit)


This release of Catalyst™ introduces the Avivo Video Converter for the Windows Vista (64 bit) operating system. The Avivo Video Converter is a transcoder tool that provides a quick and easy way of converting videos from one format to another. The Avivo Video Converter found within the Catalyst™ Control Center, allows the user to select the input file, and output format, along with the quality level and file location. The Avivo. Video Converter accepts a wide variety of file formats as a source, and outputs to file formats such as MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4/DivX, WMA, H.264/AVC and more.

Catalyst Control Center: Color Temperature Control

This release of Catalyst™ introduces Color Temperature Control within the Catalyst Control Center, allowing users to adjust the chromatic level shown on their display. Supported on the ATI Radeon X1000 Series and Radeon HD 2000 Series of products.



Highlights of the Linux Catalyst 7.9 (8.41.7) release (coming soon) include:
New features

Support for the ATI Radeon HD 2000 series of graphics processors


This release of Catalyst™ introduces support for the ATI Radeon HD 2000 Series for consumer Linux users

OpenGL game performance improvements for ATI Radeon graphics accelerators: Beta support

This release of Catalyst™ includes significant OpenGL performance improvements for a variety of ATI Radeon graphics accelerators for OpenGL consumer based games such as Doom 3 and Quake 4. 
Note:
To see the OpenGL performance benefits on older products (ATI Radeon X1000 Series, ATI Radeon X800 Series, ATI Radeon X700 Series, ATI Radeon X550/X300 Series, ATI Radeon 9800 Series, ATI Radeon 9700 Series, ATI Radeon 9600 Series, ATI Radeon 9500 Series), users must install the Catalyst 7.9 Linux driver for the ATI Radeon HD 2000 Series. An upcoming Catalyst Linux driver release will add official support for the OpenGL performance gains on older ATI Radeon graphics accelerators.

Resolved Issues

The TV-out size and position now supports adjustments on system running Linux and containing an ATI Radeon X1900 or higher product.
Running HP CAT on 64 no longer results in a BAM hang.
X server no longer fails to respond when a DFP display device is connected to the secondary port


nasiel som toto tak skusim a dam vediet
svab12

Príspevok od používateľa svab12 »

No ja neviem ze co ti to moze robit problemy . ja mam v jednom PC 2x ATI HD2600 XT a v druhom ATI HD 2600 PRO obe 512ky a ide vsetko ci nove ci stare :wink: max co ti moze tam potom heftit je ak mas vistu
Používateľov profilový obrázok
jcdenton12
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2221
Dátum registrácie: Št 22. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa jcdenton12 »

svab12 napísal:No ja neviem ze co ti to moze robit problemy . ja mam v jednom PC 2x ATI HD2600 XT a v druhom ATI HD 2600 PRO obe 512ky a ide vsetko ci nove ci stare :wink: max co ti moze tam potom heftit je ak mas vistu
chlapce ty si tak aktualny ze to az boli :lol: :x
...

Návrat na "Grafické karty"