Toshiba Satellite A200, podsvieteny touch pad

Všetko o notebookoch, PDA, tablet PC ich problémoch...
Používateľov profilový obrázok
danny
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Ne 08. Apr, 2007, 08:00

Toshiba Satellite A200, podsvieteny touch pad

Príspevok od používateľa danny »

Zdravim, takze mam problem
som vlastnikom notebooku Toshiba Satellite A 200,presnejsie modelu 13o, a niekde som cital zeby sa mal dat podsvietit touch pad, ale zatial som neprisiel na to ako sa to robi. Mam tam Win XP, predtym bola vista, ale tu som zrusil, a aj novy bios som nahral, ale stale nic, ani pod Vistou mi to neslo. Je mozne ze to tento model nema? dakujem za odpovede
Danny
Používateľov profilový obrázok
tomiss
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 57
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: DNV

Príspevok od používateľa tomiss »

musis stiahnut ovladac na touchpad pre XPcko...a podsvietenie sa aktivuje poklepanim na tu dvojsipku v pravom hornom rohu touchpadu...nie som si ale isty ci aj na tom modely co mas ty.Ja mam 14E a mne to fachci....
ja mam zas problem s FN keys a power saver driverom...funguje ti FN+F2,F6 a F7 ??
MB: ASUS P8B75-M LX CPU: Intel Core i5-3570K VGA: MSI GTX970 RAM: Kingston 8GB KIT DDR3 1600MHz CL9 HyperX SSD: Crucial BX200 240GB DVD-RW: DVD RW LG GSA-H20L LS bulk+SW BLACK

NB: Asus G53JW
Používateľov profilový obrázok
danny
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Ne 08. Apr, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa danny »

mne ten touchpad nejde, a problem s FN som mal aj ja ked som daval XP, ale stacilo hodit najnovsi bios a uz to vsetko funguje, tak ako ma
Používateľov profilový obrázok
tomiss
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 57
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: DNV

Príspevok od používateľa tomiss »

mas na tom touchpade pokreslene tlacitka a na pravej strane posuvac na hlasitost a nad nim taku dvojsipku? ak nie tak potom ten model asi nema ani podsvietenie, lebo to podsvietenie je vlastne druhy rezim touchpadu cez ktory mozes akurat tak kliknut na jedno z tych tlacitok alebo si pridat hlas...ja osobne to nejak nevyuzivam a niekedy mi to aj vadi, pretoze v pravom hornom rohu sa to aktivuje a stava sa mi ze to zapnem a ani to nechcem :(
MB: ASUS P8B75-M LX CPU: Intel Core i5-3570K VGA: MSI GTX970 RAM: Kingston 8GB KIT DDR3 1600MHz CL9 HyperX SSD: Crucial BX200 240GB DVD-RW: DVD RW LG GSA-H20L LS bulk+SW BLACK

NB: Asus G53JW
Používateľov profilový obrázok
tomiss
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 57
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: DNV

Príspevok od používateľa tomiss »

danny napísal:stacilo hodit najnovsi bios a uz to vsetko funguje, tak ako ma
pls mozes mi dat link na ten bios,cez stranky toshiby mi to nejak neslo a inde som nenasiel...
vdaka
MB: ASUS P8B75-M LX CPU: Intel Core i5-3570K VGA: MSI GTX970 RAM: Kingston 8GB KIT DDR3 1600MHz CL9 HyperX SSD: Crucial BX200 240GB DVD-RW: DVD RW LG GSA-H20L LS bulk+SW BLACK

NB: Asus G53JW
dodi321

sata driver

Príspevok od používateľa dodi321 »

ahoj ja mam tiez tento notebook ale model 1S6,mam ten problem ze tam mam nainstalovanu Vistu ktoru by som chcel vymenit za XP. Vidim ze Tebe sa to podarilo rozbehnut,potreboval by som sata driver inac mi nenajde disk pro bootovani,bol by si taky dobry ak ho mas nemohol by si mi ho poslat? uz som hladal ba viacerych strankach a priznam sa mam z too troska gulas...doredu velmi pekne dakujem

Návrat na "Mobilné PC"